>
Охорона магазинів | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Охорона магазинів

Охорона магазинів
Будь-який магазин, незалежно від того, що він реалізує – продукти харчування, одяг або ювелірні прикраси, потребує якісної охорони. Хочете зберегти товар й отримати впевненість у безпеці співробітників? У такому разі необхідно забезпечити на об'єкті відповідну охорону.
Розрахувати вартість охорони магазину
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!
Переваги роботи з нами

Ми використовуємо тільки перевірені й надійні технології, поєднуючи їх з високим рівнем сервісу.

Представляємо оптимальні розцінки, оскільки усі послуги виконуємо особисто, без залучення посередників.

Працюємо з кожним клієнтом індивідуально, враховуючи усі вимоги і специфіку кожного замовника.

У нашій команді працюють універсально навчені фахівці, здатні впоратися з будь-якою загрозою.

Гарантуємо оперативну реакцію на небезпечні ситуації й контроль дотримання техніки безпеки.

Надаємо охоронні послуги на території усієї України, маємо усі необхідні дозволи й ліцензію МВС України.

Грамотно спланувати внутрішній і зовнішній захист магазину не так вже й просто. Навіть п’яти камер на весь, навіть невеликий торговий об’єкт може бути недостатньо. Вирішувати питання слід комплексно – в цьому випадку охорона магазину буде дійсно ефективною.

Читати далі

Охорона магазину складається з двох однаково важливих робіт:

  • Внутрішній контроль. Здійснюється за допомогою відеоспостереження та охоронців, рівномірно розподілених по усій території магазину. Під час внутрішньої охорони вдається контролювати роботу персоналу, пересування покупців, переміщення товару по магазину. Це дозволяє забезпечити порядок, запобігти розкраданню товарів і виручки.
  • Зовнішній контроль. Тут необхідно встановити камери, спеціальну тривожну кнопку та сигналізацію. Таким чином охоронні організації зможуть вчасно зреагувати на проникнення в магазин небажаних осіб або на іншу надзвичайну подію.

Для невеликих магазинів досить просто стежити за камерами відеоспостереження. В той час, як для великих торгових центрів або супермаркетів необхідно потурбуватися про оснащення приміщення усіма необхідними елементами: системою контролю доступу до внутрішніх приміщень, охороною в залі та на вході.

Камери відеоспостереження потрібні в магазинах будь-якого розміру. Вони дозволяють стежити за усіма проблемними ситуаціями, які відбуваються в торговому залі. Охоронцям залишається просто стежити за покупцями і співробітниками, запобігаючи розкраданню на робочому місці.

Тривожна кнопка розміщується біля касового апарату й потрібна для того, щоб вмить зреагувати на зловмисника. Для магазинів, які реалізують цінний товар, краще лбрати тривожну кнопку у вигляді невеликого брелока, який повинен мати кожен співробітник.

Сигналізація спрацьовує як при включеній, так і при вимкненій електриці. Для більшої ефективності встановлюються відразу декілька дачників – в результаті навіть при невеликій дії або русі спрацьовує захисна система, після якої діють співробітники безпеки магазину або приїжджає охоронна служба.

Разом з сучасним технічним оснащенням магазину важливо потурбуватися і про наявність професійної фізичної охорони. Фахівці охоронного агентства зможуть стежити за порядком і вмить реагувати на порушення – у рамках закону та строго за регламентом.

«ТОР-Безпека» – професійна охорона для магазинів!

Ми пропонуємо по-справжньому надійний захист магазину. Ми встановлюємо усі необхідні системи захисту для того, щоб ви могли бути впевнені – товар залишиться у повній цілості, а покупці будуть в цілковитій безпеці!

Наші співробітники забезпечують повний комплекс захисних послуг:

  • забезпечення безпеки покупців;
  • захист майна магазину від псування і розкрадання;
  • психологічний і фізичний захист співробітників магазину;
  • контроль транспорту на вантажних воротах;
  • огляд особистих речей співробітників магазину і відвідувачів при підозрі в розкраданні.

Нам довіряють багато торгівельних мереж. Наші охоронці мають величезний досвід і постійно підвищують свою кваліфікацію. Оперативна реакція на позаштатні ситуації, сучасне технічне оснащення, передове устаткування й індивідуальний підхід дозволяють нам бути лідером охоронних послуг для магазинів!

Будьте впевнені, що все, що знаходиться у вашому магазині, надійно захищене. Ми працюємо по індивідуальних замовленнях і здійснюємо повний комплекс захисних заходів, який підійде саме вашому торговому об’єкту.

Уверх