Охорона магазинів | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Охорона магазинів

Будь-який магазин, незалежно від того, що він реалізує (продукти харчування, одяг, чи ж ювелірні прикраси) потребує якісної охорони. І однієї камери на весь (навіть невеликий) торговий об’єкт може бути недостатньо. Особливо сьогодні, коли в новинах регулярно висвітлюються розкрадання як в невеликих магазинах, так і в великих торгових центрах.

Хочете зберегти товар і бути впевненими в безпеці співробітників? В такому випадку необхідно звернутися до фахівців з охорони об’єктів і грамотно спланувати внутрішній та зовнішній захист магазину.

Особливості охорони магазинів

Фото охорона магазинів в киеві

Сьогодні охорона магазину складається з двох однаково важливих робіт:

 1. Внутрішній контроль. Проводиться за допомогою відеоспостереження (камери повинні розташовуватися по всьому об’єкту). У процесі внутрішньої охорони вдається контролювати роботу персоналу, переміщення людей по магазину, переміщення товару по магазину. Це дозволяє запобігти розкраданню товарів або виручки. Невеликим магазинам досить просто стежити за камерами відеоспостереження. У той час, як для великих торгових центрів, супермаркетів необхідно подбати про оснащення приміщення усіма необхідними елементами: магнітні сканери, охорона на місці і т.д.
 2. Зовнішня. Для проведення такого роду заходів необхідно встановити камери, спеціальну тривожну кнопку та сигналізацію. Таким чином охоронні організації матимуть змогу вчасно реагувати на проникнення в магазин небажаних осіб.

Давайте розберемо кожен з елементів технічного захисту докладніше:

 1. Камери відеоспостереження. Необхідні в магазинах будь-якого розміру. Дозволяють стежити за всіма проблемними ситуаціями, які відбуваються в торговому залі. Таким чином охоронцям залишається стежити за покупцями і співробітниками (які іноді можуть здійснювати розкрадання на робочому місці).
 2. Кнопка тривоги. Розміщується біля касового апарату і потрібна для того, щоб моментально реагувати на зловмисника. Для магазинів, які реалізують цінний товар, краще вибрати тривожну кнопку у вигляді невеликого брелока, який повинен мати кожен співробітник.
 3. Сигналізація. Спрацьовує як при ввімкненому, так і при вимкненому електричному живленні. Для більшої ефективності встановлюється кілька датчиків. В результаті навіть при невеликій дії або русі спрацьовує захисна система, після якої приїжджає охоронна служба.

Незважаючи на технічне оснащення важливо подбати і про фізичну охорону магазину. Фахівці можуть стежити за порядком і моментально реагувати на порушення.

Професійна охорона магазинів від Тор-Безпека

Надійний захист вашого магазину від порушень правопорядку пропонує компанія Тор-Безпека. Ми встановлюємо всі необхідні системи захисту для того, щоб ви змогли бути впевнені – товар залишиться цілим та неушкодженим.

Крім цього, наші фахівці забезпечують повний комплекс захисних послуг:

 1. Охоронець гарантує психологічний та фізичний захист будь-якого співробітника магазину.
 2. Захист майна від псування і розкрадання.
 3. Контроль на пропускному пункті в магазині, який дозволяє виявити підозрілих осіб.
 4. Огляд особистих речей при підозрі в розкраданні у співробітників магазину або його відвідувачів.

Чому люди довіряють нам?

 1. Величезний досвід охоронців.
 2. Сучасне технічне обладнання.
 3. Постійне підвищення кваліфікації охоронців.
 4. Індивідуальний підхід.
 5. Оперативна реакція на позаштатні ситуації.

Будьте впевнені, що все, що знаходиться в вашому магазині, надійно захищене. Ми працюємо за індивідуальними замовленнями і здійснюємо комплекс захисних заходів, який підійде саме вашому торговому об’єкту.

Уверх