>
Охорона шкіл в Києві | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Охорона шкіл в Києві

Охорона шкіл в Києві та області

Фото охорона шкіл в Киеві

Охорона будь-якого освітнього закладу – це велика відповідальність, яка вимагає комплексного підходу. Приводячи дитину в школу, батьки повинні бути впевнені в цілковитій безпеці учнів протягом усього дня. Це включає відсутність на території сторонніх осіб, а також контроль за поведінкою учнів по відношенню один до одного. Саме тому багато освітніх установ сьогодні звертаються за допомогою в охоронні організації. Такий підхід дозволяє максимально убезпечити об’єкт і запобігти будь-яким правопорушенням.

Особливості охорони школи

Діти є найбільш уразливими членами суспільства. До повноліття вони не несуть відповідальності за свою безпеку. Тому про захист школярів необхідно подбати дорослим. Сьогодні охорона шкіл – це багатогранний комплексний процес, який включає в себе безліч заходів і володіє деякими особливостями.

Захист освітніх установ має особливу специфіку:

  1. Охоронець повинен розуміти базові процеси дитячої психології. Це важливо, щоб правильно вибудувати діалог з учнями. Уміння діяти в екстремальній ситуації.
  2. Охоронець повинен бути максимально ввічливим і доброзичливим, щоб учні молодших класів не боялися його і слухалися його рекомендацій в екстрених ситуаціях.

Давайте докладніше розберемо, в чому особливості охорони шкіл:

  1. Виключення застосування сили. Охоронець за допомогою огляду, а також додаткових технічних засобів (наприклад, камер відеоспостереження) повинен здійснювати регулярний огляд об’єкта на предмет наявності сторонніх людей. Ні в якому разі не можна пускати на територію школи тих, хто не має відношення до навчального процесу. Будь-які форс-мажорні ситуації повинні усуватися максимально тактовно і непомітно по відношенню до школярів. Психіка дітей нестійка, як у дорослої людини. Тому важливо усувати порушників без застосування сили.
  2. Знання психології. Звичайно, охоронцям не обов’язково мати психологічну освіту. Однак деякі аспекти поведінки дітей він все-таки повинен враховувати. У багатьох школах, крім захисту від сторонніх осіб, важливо планувати комплекс заходів, що захищають від дитячого злодійства, вимагання, псування майна школярами, буллінгу і т.д.
  3. Працюючи зі старшокласниками, охоронець повинен попереджати куріння на території школи, азартні ігри, вживання алкоголю і наркотичних засобів.
  4. Використання технічного обладнання. Камери відеоспостереження, пожежні сигналізації, ворота, решітки на вікнах – все це тільки посилює охорону об’єкта та безпеку школярів. Однак при цьому в будь-якому випадку на території школи повинен перебувати фахівець, який зможе блискавично усунути будь-яку позаштатну ситуацію.
  5. Профілактичні заходи. Охоронець повинен проводити бесіди з учнями на предмет поведінки в тих чи інших ситуаціях. Бажано навіть потренуватися евакуації зі школи.

Професійна охорона шкіл від ТОР-Безпека

Будь-який батько стоїть горою за свою дитину. Однак в школі ніхто не може стежити за своїми синами і дочками. Тому батьки довіряють безпеку своїх дітей співробітникам освітнього закладу. Для того, щоб б виключити будь-яке правопорушення на території об’єкта школа наймає досвідчених охоронців. Фахівці компанії Тор-Безпека забезпечують комплексний підхід. Наші охоронці мають досвід роботи в загальноосвітніх установах і постійно підвищують свою кваліфікацію. З нами ви можете бути впевнені, що діти знаходяться під надійним захистом.

Уверх