>
Охорона складів | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Охорона складів

57 об'єктів вже обслуговується
Якісна охорона – кращий спосіб захистити склад! Складські приміщення – це місце, переповнене матеріальними цінностями, через що вони постійно піддається ризику пограбування. Уберегти склад і усі цінності в ньому допоможе надійне охоронне устаткування та пости охорони.
Розрахувати вартість охорони складу
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!
Переваги роботи з нами

Ми використовуємо тільки перевірені й надійні технології, поєднуючи їх з високим рівнем сервісу.

Представляємо оптимальні розцінки, оскільки усі послуги виконуємо особисто, без залучення посередників.

Працюємо з кожним клієнтом індивідуально, враховуючи усі вимоги і специфіку кожного замовника.

У нашій команді працюють універсально навчені фахівці, здатні впоратися з будь-якою загрозою.

Гарантуємо оперативну реакцію на небезпечні ситуації й контроль дотримання техніки безпеки.

Надаємо охоронні послуги на території усієї України, маємо усі необхідні дозволи й ліцензію МВС України.

Найправильніше, коли до складу має доступ обмежена кількість людей. Проконтролювати це допоможе фізична охорона та система контролю і управління доступом (СКУД). Подібне рішення дозволяє потрапляти на склад тільки тим, у кого є спеціальний пропуск або ключ. Пости охорони та системи контролю доступу стають ідеальним вирішенням питання з безпекою!

Читати далі

Складські приміщення мають свою специфіку. Наприклад, вони часто знаходяться на околицях міста, де немає людей, а поліції й іншим органам потрібно значно більше часу, щоб прибути на місце події. По-друге, склад – це досить велика територія, як просто неба, так і в ангарах або спеціальних будовах. Враховуючи усе це, треба не лише оснастити об’єкт відповідною системою захисту, але й опрацювати усі ризики – впровадити цілий комплекс заходів, що захищають від усіх можливих небезпек!

Самостійно розібратися в цьому буває складно, а тому найправильніше буде скористатися послугами компанії «ТОР-Безпека»!

Професійна охорона складу

Охорона складу може бути різною, проте фізична охорона – це один з найкращих варіантів забезпечення безпеки в складському приміщенні. Спеціально підготовлені співробітники контролюватимуть ситуацію на території, забезпечать надійний контрольно-перепускний режим і не пропустять на територію сторонніх.

Оскільки склади часто мають велику площу, й проконтролювати абсолютно все важко, на додаток до звичайних заходів фізичної безпеки і КПП на вході по усій складській території часто встановлюються камери відеоспостереження. Вони працюють безперервно, виводять на екран якісне зображення незалежно від часу й якості освітлення. Одним з величезних плюсів такої системи є можливість архівувати записи, завдяки яким можна отримувати аналітичні дані не лише про небезпечні ситуації й якість роботи складських працівників, але і про роботу самих охоронців.

В цілях безпеки на складі встановлюються системи контролю доступу для співробітників, а для автомобільного транспорту – КПП. В комплексі з відеоспостереженням така охорона стає ідеальною!

Уверх