>
Охорона стоянок в Києві та Області | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Охорона стоянок в Києві та Області

Охорона стоянок

Автомобілі заполонили вулиці як великих, так і маленьких міст. Сьогодні машина є найбільш оптимальним способом пересування. Особливо в сучасному ритмі життя, коли людині за один день потрібно побувати на роботі, забрати дітей зі школи, заїхати в магазин, а у вихідні поїхати до батьків за місто.

Саме тому кожен торговий центр, супермаркет, СТО і АЗС сьогодні обладнані відкритими стоянками. Для того, щоб ви могли не боятися про безпеку свого автомобіля, кожна така стоянка оснащена системами захисту, що включають в себе камери відеоспостереження, фізичну охорону стоянок і т.д.

Особливості охорони стоянок

Сучасні стоянки діляться на 2 основні категорії:

 1. Постійне зберігання автомобілів. Під цим видом стоянки маються на увазі спеціальні гаражі, паркінги або постійні парковки на різних підприємствах. Передбачається, що там машина може стояти більше 12 годин.
 2. Тимчасова парковка. Розташовуються у великих торговельних центрах, спортивних комплексах, автозаправних станціях, СТО. Як правило, на таких стоянках автомобіль стоїть близько 2-3 годин.

Неважливо, на якому з цих двох видів стоянки ви залишили свій автомобіль. Кожен об’єкт повинен підлягати системній та повноцінній охороні.

Охоронні заходи автомобільних стоянок мають свою специфіку:

 1. Контроль за в’їздом і виїздом машин. Для постійного зберігання автомобілів охоронець повинен володіти інформацією про технічний стан всіх машин, які в’їжджають і виїжджають з парковки. Якщо мова йде про тимчасові паркувальні місця, тут важливо стежити за переміщенням територією сторонніх осіб, які можуть пошкодити або викрасти автомобіль.
 2. Особливий режим на території парковки. Постійна парковка на території об’єкта, дозволяє допуск на територію переважно власників транспорту, а також обслуговуючий персонал. У деяких випадках за власниками автомобілів закріплюється окреме місце для паркування. На стоянках тимчасового перебування вхід повинен контролюватися особливо ретельно. Для цього краще розмістити відразу декілька камер відеоспостереження.
 3. Дотримання техніки безпеки. Охоронна служба уважно стежить за тим, щоб на територіях не розпалювався відкритий вогонь, а також контролює кількість вогнегасників на об’єкті.
 4. Контроль за виїздом. Охоронець повинен переконатися, що автомобіль забирає зі стоянки його власник.
 5. Технічна сторона. Для посилення захисту автомобільних стоянок їх необхідно обладнати автоматичними шлагбаумами, камерами, дистанційним керуванням воріт. У деяких випадках актуальні так звані протиугінні перешкоди.
 6. Надійна система захисту дозволяє охоронцям регулярно цілодобово стежити за станом об’єкта і моментально реагувати на появу сторонніх осіб або на правопорушення.

Професійна охорона стоянок від Тор-Безпека

Охоронна компанія Тор Безпека пропонує своїм клієнтам надійний захист автомобільних стоянок. Ми гарантуємо, що, поставивши автомобіль на місце для паркування, власник зможе забрати його цілим та неушкодженим. Співпраця з нами має масу переваг:

 1. Індивідуальний підхід до кожного окремого клієнта.
 2. Використання сучасного технічного обладнання.
 3. Постійне підвищення кваліфікації охоронців.
 4. Величезний досвід роботи співробітників в різних компаніях.
 5. Ми проводимо установку всіх необхідних захисних систем (сигналізації, камери відеоспостереження, протипожежного контролю).

Зверніться за консультацією прямо зараз, щоб скласти план охорони об’єкта. Комплексний підхід до захисту стоянки дозволить уникнути псування і розкрадання майна.

Уверх