Системи контролю доступу (СКУД) - Встановлення і монтаж СКУД в Києві

Система контролю і управління доступом (СКУД)

453 об'єкти вже обслуговується
Жодна серйозна компанія не може обійтися без контролю своєї території. Забезпечити це за допомогою одного лише вахтера неможливо, та й на іміджі це позначається не кращим чином. Правильніше - встановити сучасну систему контролю доступу, доповнену усіма необхідними модулями - камерами, електронними замками та центральним комп'ютером, де зберігається і обробляється уся отримана інформація.
Розрахувати вартість СКУД
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!
Переваги роботи з нами

Перевірені рішення дають повний контроль над ситуацією й роблять проникнення сторонніх неможливим.

Недороге, проте надзвичайно надійне рішення питання з безпекою на об'єкті.

Кожний проект для нас індивідуальний, а тому ми опрацьовуємо його на всі 100%.

Задіюэмо для усіх проектно-монтажних робіт справжніх спеціалістів, а тому гарантуємо якість.

Встановленна система працює 24 години на добу, без перерв, святкових днів та вихідних.

Займаємося монтажем в Києві та області, маємо необхідні сертифікати та ліцензії.

СКУД – це дійсно ефективне рішення, здатне обмежити прохід в приміщення стороннім людям, контролювати прохід тих, хто має на це право, і отримувати при цьому усю необхідну статистику. Системи контролю доступу дозволяють дізнатися, коли і скільки саме співробітників пройшло на територію, як часто вони ходять на перекур, коли покидають робоче місце. Уся отримана інформація обробляється центральним комп’ютером і виводиться операторові в потрібному форматі (списком, таблицею і так далі, дивлячись яке ПЗ було встановлено і як налагоджено).

Головне завдання такої системи – недопуск на об’єкт сторонніх осіб. Минути прохідну можуть тільки ті, хто має спеціальний електронний ключ, магнітну карту або знає пароль. Завдяки цьому ви зможете уникнути стороннього проникнення, узабезпечити себе від злочинців й інших нежданих гостей.

читати далі

Зазвичай СКУД в Києві встановлюють на території великих підприємств – заводах, банківських і фінансових підприємствах, в ювелірних цехах і на інших режимних об’єктах. В той же час монтаж системи контролю доступом не буде зайвим і в домашніх умовах, виключивши проникнення зловмисників і крадіжку майна. Наприклад, для міської квартири відмінним рішенням стане встановлення біометричного замку на двері й додавання домофону з відеокамерою, а для дачної ділянки або заміського будинку – монтаж інфрачервоних бар’єрів.

Подібний підхід дозволить завжди бути в курсі усіх пересувань по периметру ділянки і дасть можливість адекватно реагувати на те, що відбувається.

Види систем контролю доступу

Система доступу СКУД може бути двох видів:

  • Автономна – не пов’язана з комп’ютером, а уся інформація зберігається усередині пристрою. В якості наочного прикладу подібної системи можна назвати домофон багатоквартирного будинку. Це відмінне рішення не лише для житлових комплексів, але й для забезпечення безпеки локальних об’єктів – особистих кабінетів, офісних і робочих зон, де потрібне обмеження доступу стороннім. Найчастіше така система не зберігає ніяких даних.
  • Мережева – підключається безпосередньо до комп’ютера, куди й передається уся отримана інформація. Така система контролю в Київ добре підходить для зон з великою прохідністю, може бути доповнена додатковими модулями, а завдяки ПЗ – здатна забезпечувати власника великим об’ємом даних.

У кожному конкретному випадку вид пропускної системи треба підбирати залежно від місця й мети її встановлення. Завдяки професійному монтажу така система працюватиме як годинник! Так, якщо треба отримувати статистику про пересування співробітників, краще обрати мережеву СКУД. Вона знадобиться й у разі, коли треба під’єднати до одного комп’ютера відразу декілька систем і управляти ними видалено.

Якщо вам потрібна допомога з вибором і монтажем системи контролю доступу, фахівці охоронного агентства “ТОР” дадуть відповідь на усі питання й правильно підберуть комплектуючі, спростивши для вас рішення задачі.

З чого складається СКУД

Система контролю і управління доступом – це не єдиний блок з усіма необхідними схемами, а цілий комплекс, який складається з різного числа модулів. Кожного разу вони підбираються індивідуально, залежно від завдань, що стоять перед фахівцем.

В цілому ж така система складається з наступних елементів:

  • Пропускна система – усі ті елементи, які не дають пройти без пропуску (електрозамки, турнікети);
  • Контролер – пристрій, що оброблює введений користувачем код, сигнал з картки або відбиток пальця, який потім приймає рішенні про надання доступу;
  • Зчитувач – панель, передавальна інформацію на контролер. Може бути будь-яким: налаштований на відбиток пальця, магнітну картку тощо;
  • Ідентифікатор – безпосередньо сам ключ, що надає користувачеві право проходу на територію.

Додатково системи контролю доступу в Київ можуть бути доповнені самими різними елементами: укріпленими дверима, блокують й іншими елементами захисту, доводчиками, звуковими й світловими сигналізаторами.

“ТОР” – професійне встановлення систем контролю доступу

Безпека – понад усе! Ми допоможемо організувати прохідну й побудувати по-справжньому зручну систему, забезпечену усім необхідним функціоналом! Це допоможе зберегти майно, а іноді й саме життя.

Зі встановленням СКУД від “ТОР” ви отримуєте максимум переваг:

  • Займатися проектуванням і монтажем будуть кращі фахівці в Києві, а тому устаткування працюватиме справно й не вийде з ладу в непідходящий момент.
  • Сертифіковане ПЗ, що дає максимум зручностей у використанні. Ніяких підпільних програм з роботою “через раз”.
  • Широкий вибір систем контролю й додаткових модулів під будь-які завдання.

“ТОР” – це професійне встановлення, налаштування і обслуговування! У результаті ви отримуєте повністю готову до застосування систему контролю, розроблену спеціально під ваш об’єкт!

Уверх