>
Охорона ЖК – кращий спосіб підвищити безпеку у багатоквартирному будинку

Охорона ЖК – кращий спосіб підвищити безпеку у багатоквартирному будинку

Безпека будинку завжди має бути однією з найголовніших турбот керуючої компанії. Це найкращий спосіб захистити сім’ю та власність мешканців, проте коли мова заходить про багатоквартирний будинок, все не так просто, адже територія тут однією квартирою не обмежується.

фото безопасность жилой части домаОсь декілька порад по підвищенню безпеки на території житлового комплексу, здатних вирішити ситуацію з максимальною ефективністю.

Хороша система безпеки значно підвищує вартість нерухомості й притягає у будівлю кращих жителів. Вона запобігає злочинності на території ЖК, покращує лояльність мешканців до керуючої компанії, а складається вона з багатьох рішень і підходів.

Правильний підхід до безпеки

1. Проведіть оцінку ризиків безпеки

Оцінка ризиків безпеки – ефективний спосіб підвищити безпеку у будівлі, проте займатися цим повинні професіонали, які розуміють усі нюанси й можуть об’єктивно оцінити ситуацію.

Співробітник служби безпеки визначить усі вразливі місця в поточній системі безпеки і внесуть пропозиції по її поліпшенню. Оцінка ризиків безпеки допоможе визначити кращі методи підвищення безпеки і не допустити пограбувань й інших злочинів.

2. Встановіть освітлення

Встановлення освітлення – це простий та економічний метод забезпечення безпеки у багатоквартирному будинку. Необхідно забезпечити освітлення біля входів у будівлю, по її периметру, на парковці і прилеглому до неї під’їзду. Коли ці області будуть добре видимі навіть вночі, це стримуватиме злочинність. Зловмисників буде легко зупинити та спіймати на місці злочину, а також запобігти небажаному проникненню у будівлю.

3. Встановіть систему відеоспостереження

Якщо в житловому комплексі ще немає камер відеоспостереження, їх слід встановити. Система відеоспостереження – це відмінний спосіб стримати злочинність, а у разі, якщо злочин все же стався, то надати докази правопорушення для співробітників поліції й допомогти їм оперативно знайти злочинця.

Якщо система відеоспостереження у будівлі вже є, слід подумати про її модернізацію – можливо, деякі її елементи застаріли й не мають потрібного функціонала. Наприклад, нічна фіксація або розпізнавання обличь. В іншому випадку камери можуть стояти не в зовсім правильних місцях, утворюючи мертві зони. При цьому самих камер повинно бути досить, щоб кожна частина будівлі була видна.

4. Найняти співробітників служби безпеки

Співробітники безпеки – надійний спосіб підвищити безпеку на території житлового комплексу і можливість подарувати жителям спокій. Можна розмістити контрольний пункт на загальній прохідній або в кожному окремому під’їзді, у вестибюлі або забезпечити патрулювання території ЖК.

Співробітники служби безпеки можуть реагувати на будь-які проблеми – не пропустять сторонніх, почнуть діяти у разі небезпечної ситуації й завжди прийдуть на допомогу.

5. Встановіть контроль доступу

Системи контролю доступу – відмінний спосіб підвищити безпеку на території житлового комплексу. Жителі можуть використовувати картки-ключі, щоб потрапити у будівлю, скористатися ліфтом й навіть увійти до своїх квартир. Картки-ключі складніше скопіювати, ніж звичайні ключі, а при втраті замінити на нові й змінити коди, що додає додатковий рівень безпеки. Також можна легко включати і вимикати доступ до окремих карток-ключів.

Правильний підхід до забезпечення безпеки дозволить запобігти проникненню зловмисників на територію ЖК і підвищити загальний рівень безпеки!

Уверх