>
4 найкращі способи підвищити безпеку на складі

4 найкращі способи підвищити безпеку на складі

Згідно зі статистикою, щороку 15% усіх складів страждають від крадіжок. Понад 50% крадіжок відбуваються зі зломом, і близько 40% таких злочинів скоюються самими ж працівниками.

охорона складаБезпека складу, як і будь-якого іншого об’єкта, визначається за низкою індивідуальних завдань. Кожна така локація унікальна, а тому якогось універсального рішення не існує: у кожному випадку потрібна своя безпекова стратегія, яка враховує всі особливості території, роботи об’єкта, товарів, що зберігаються, та інші нюанси.

Водночас існує кілька рекомендацій щодо підвищення безпеки, які підходять абсолютно всім складам. Ці заходи можуть допомогти захистити персонал та товари від злодіїв та інших потенційних небезпек.

1. Контроль периметра

Це перше, чим потрібно займатися, вирішуючи питання з безпекою. У багатьох випадках наявність захисної огорожі не дасть злочинцям проникнути всередину й отримати доступ до ресурсів, що там зберігаються. Переконайтеся, що паркан виконує свої функції та не має дірок.

Хорошим ходом буде контроль працівників та транспортних засобів на прохідній та транспортному в’їзді. Приємним доповненням безпеки стане і запровадження системи розпізнавання номерних знаків.

2. Професійні працівники служби безпеки

Навіть неозброєні охоронці (а здебільшого потрібні саме вони) можуть патрулювати територію, відлякуючи потенційних злочинців однією своєю наявністю. Якщо ж охороною складу займуться професійні охоронці, у злодіїв не залишиться ні шансу!

До їх обов’язків входить не тільки відмикання воріт та перевірка документів на прохідній, а й сама розробка стратегії безпеки, яка враховує реальну картину ризиків.

3. Впровадження системи відеоспостереження

Камери відеоспостереження є ефективним засобом боротьби зі злочинністю. Також вони дозволяють отримувати докази, які можна використовувати для виявлення підозрюваних у ході аналізу злочину та на основі отриманої інформації складати чи коригувати загальну безпекову стратегію.

Камери особливо ефективні для запобігання крадіжкам самими співробітниками складу: знаючи, що їх побачать і впізнають, вони не ризикуватимуть.

4. Встановлення охоронної сигналізації

Ще один добрий засіб стримування злочинності. Основне завдання охоронної сигналізації – привернути якнайбільше уваги до складу або його певної частини та вчасно виявити злочинця.

Такі сигналізації можуть працювати разом із системою відеоспостереження, СКУД та патрулюванням території, дозволяючи направити співробітників служби безпеки у відповідь на тривогу.

Уверх