>
Охорона і супровід вантажів і фізичних осіб | ТОР-БЕЗПЕКА

Супровід осіб і матеріальних цінностей

37 об'єктів вже обслуговується
Найголовніше в будь-якій поїздці, подорожі або доставці вантажу – це безпека. Якщо вона не дотримана в належній мірі, з'являється ризик виникнення небезпечних ситуацій, де платою за подібне відношення стає втрата матеріальних активів, травми й навіть смерть. Щоб цього не сталося, ми рекомендуємо задіяти професійну охорону вантажів і супровід фізичних осіб від "ТОР-Безпека"!
Розрахувати вартість супроводу
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!
Переваги роботи з нами

Ретельно підбираємо співробітників, застосовуємо сучасні технології та екіпіровку.

Пропонуємо оптимальні розцінки на послуги й зменшуємо усі ризики втрати товару в дорозі.

Опрацьовуємо навіть незначні деталі, враховуємо щонайменший ризик і специфіку товару.

Досвідчений персонал, що має усі необхідні навички для захисту вантажу і фіз. осіб.

У разі небезпеки діємо швидко й злагоджено, не допускаючи втрати або пошкодження вантажу.

Займаємося охороною вантажів по усій Україні, маємо усі необхідні дозволи та ліцензію від МВС.

Пам’ятаєте, як у фільмах про шерифів і ковбоїв – одні грабують, а інші рятують? Але якщо раніше злочинці здійснювали пограбування за допомогою коня й одного лише кольта, то сучасні грабіжники мають часом фантастичний арсенал, і самостійно навіть при хорошій підготовці впоратися з ними буває дуже важко. Охорона і супровід вантажу від “ТОР” – це внесок в особисту й майнову безпеку! Куди б ви не попрямували, що б і як не перевозили, ми забезпечимо ідеальне збереження!

читати далі

Охорона вантажів і захист фізичних осіб

Безпека під час перевезення цінних вантажів по Україні досягається за допомогою конвоювання – разом з автомобілем, що перевозить вантаж, висувається супровідний транспорт із співробітниками, екіпірованими згідно з умовами контракту (бронежилети, травматична або вогнепальна зброя, штатні засоби зв’язку, GPS- маячок й ін.).

Озброєний супровід вантажів і фізичних осіб потрібен для вирішення різних завдань:

 • Перевезення важливої документації й цінних паперів.
 • Транспортування дорогих товарів в Україні.
 • Охорона фізичної особи (видатні політики, бізнесмени).;
 • Завантаження/розвантаження транспорту.
 • Інкасація.
 • Пересування великої автоколони.

В ході конвоювання забезпечується ідеальна охорона вантажів, він випадковим чином не зникне і не зменшиться в кількості, його ніхто не зіпсує й не відбере, зіпсувавши імідж компанії. При цьому супровід вантажів може здійснюватися як в Україні, так і за її межами.

Ця послуга включає три важливі пункти:

 1. Визначення транспорту, оптимально підходящого для транспортування обраного вантажу.
 2. Розробка безпечного маршруту й часу пересування, коли ризики зведені до нуля.
 3. Безпосередньо конвоювання за участю ретельно підібраного персоналу з потрібним досвідом і екіпіровкою.

Супроводом вантажу повинні займатися професіонали, а сама послуга може застосовуватися не лише для дорогих товарів, але й для людей, які турбуються про свою безпеку в дорозі. За своєю суттю це звичайна охорона фізичних осіб, проте тут співробітники задіяні не тривалий час – лише на час дороги.

Супровід дитини

Трапляються ситуації, коли треба відправити дитину до іншого міста або країни, відвезти або забрати зі школи, але самостійно зробити це немає можливості. Ідеальним рішенням у такому разі буде супровід фізичних осіб охоронним агентством “ТОР”.

Така послуга – не просто гарантія безпеки, але й можливість організувати все так, ніби зробив сам. Наші співробітники допоможуть оформити документи в аеропорту або залізничному вокзалі, здати та прийняти багаж, знайти потрібний вагон і місце, донести речі.

Під час супроводу фізичної особи в аеропорту співробітник агентства “ТОР” виконуватиме роль гіда, помічника та охоронця, забезпечивши доставку у повній цілості з однієї точки в іншу.

Замовити супровід у нас простіше простого: зателефонуйте або напишіть нам – і ми дамо відповіді на усі питання, допоможемо підібрати оптимальний вид супроводу або іншої послуги, необхідної для захисту в дорозі.

“ТОР” – з нами хоч на край землі!

Не варто довіряти охороняти життя або цінне майно дилетантові. Часто зустрічаються саме такі “фахівці”, які у минулому охороняли дитячий садочок, а їх послужний список обмежується спійманим за витівками хлопченям.

Ми пропонуємо допомогу справжніх професіоналів – охорону вантажу та супровід досвідченими охоронцями, що прослужили не менше 3 років у державних службах безпеки, ДСО, МВС, СБУ й інших. Вони проходять регулярні тренування по рукопашному бою й відточують свої навички володіння вогнепальною зброєю. Це дійсно професійна охорона фізичних осіб!

Не варто зволікати та перебирати варіанти – телефонуйте прямо зараз!

Ми гарантуємо кращий захист в дорозі: використовуємо сучасні, сертифіковані технічні пристрої, застосовуємо унікальні концепції забезпечення безпеки, розроблені індивідуально під кожного клієнта, готуємо своїх співробітників фізично та емоційно – для моментального реагування в екстрених ситуаціях.

Займаючись охороною вантажу, нас стаємо не просто охоронцями у формі, але й справжнім щитом, який може забезпечити фізичну, технічну та економічну безпеку від будь-яких загроз!


Поширені питання

 • 1Ви надаєте договір матеріальної відповідальності?
  Так, надаємо і несемо повну відповідальність за об'єкт, що охороняється (охорона вантажів та фізичних осіб).
 • 2Ви транспортуєте багаж по Україні та за кордон?
  Так, сфера нашої відповідальності не лише уся Україна. Ми готові супроводжувати вас або ваш вантаж у будь-яку точку земної кулі.
 • 3Ви зможете доставити дитину в іншу країну без супроводу батьків?
  Так, зможемо. Але для цього вам треба оформити відповідні документи на дитину.
 • 4Ви гарантуєте безпеку вантажу, який перевозите?
  Так, ми несемо повну відповідальність за його цілісність, а тому займаємося супроводом вантажів з викладенням на всі 100.
 • 5Ви зберігаєте в таємниці дані людей, які замовили послугу, та інформацію про вантаж, який перевозите?
  Звісно. Ми зберігаємо це в таємниці й ніколи не розголошуємо інформацію третім особам.
 • 6Вартість послуги супроводу вантажу залежить від вартості самого багажу?
  Ні, охорона вантажу не залежить від ціни вантажу.

Уверх