>
Охорона ЖК (Житлових Комплексів) в Києві і Україні | ТОР-БЕЗПЕКА

Охорона житлових комплексів

19 об'єктів вже обслуговується
Охорона житлових комплексів - це мир і безпека у вашому будинку! Адже по-справжньому затишне житло - це не просто квартира з хорошим ремонтом, але й повноцінне забезпечення охорони – на прилеглій території, в під'їзді, на дитячому майданчику і парковці. І навіть якщо ви живете в ЖК у благополучному районі, нехтувати послугами професійних охоронців не слід.
Розрахувати вартість охорони житлого комплексу
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Етапи впровадження охорони на ЖК

 

Перспективи впровадження систем безпеки в житлові комплекси

Інтеграція всіх підсистем і елементів забезпечення безпеки в єдиний комплекс – оптимальне рішення, яке стрімко набирає популярності. Сьогодні найбільш популярним вважається використання стандартизованої високопродуктивної платформи на базі IP-технології. Для забезпечення повної взаємодії між компонентами системи необхідно налаштувати передачу даних. Сьогодні, часто не беруть до уваги ймовірність виникнення конфліктів між пристроями. Максимально швидко і безпомилково передається […]
 

Система домофонного зв’язку (СДЗ)

Незважаючи на широке поширення традиційних систем домофонного зв’язку, найбільш ефективним варіантом, є використання комплексного обладнання об’єкта IP домофонними системи. Таким чином оптимізуються витрати на установчі роботи. Через СКУД жителям комплексу надається легальний доступ до території за допомогою цифрових ключів. Панелі виклику домофонної системи потрібно розмістити перед вхідною хвірткою і перед дверима під’їздів. Біля входу в […]
 

Центральний пульт відеонагляду і контролю технічного стану

ЦПВ відповідає за організацію комплексної охорони території та відображення всієї інформації на автоматизованому робочому місці оператора. АРМ найкраще розмістити на першому поверсі будівлі. Рекомендована площа для організації автоматизованого місця одного оператора – 12 кв.м. Поруч з ЦПВ потрібно організувати телекомунікаційне приміщення для зберігання обладнання та серверів охоронної системи. Можна використовувати приміщення підземного паркінгу під ЦПВ […]
 

Підсистема охоронного телебачення

Систему охоронного телебачення бажано встановлювати на базі програмного апаратного забезпечення з використанням IP-відеокамер з високою роздільною здатністю зйомки. Установка якісного відеоспостереження виправдовує себе в майбутньому, а також підвищує рівень надійності охорони. При встановленні камер відеоспостереження на території об’єкта, потрібно відштовхуватися від того, наскільки ефективним є розміщення. Відеоспостереження має забезпечувати максимальний огляд всієї території і особливо […]
 

Склад комплексної системи безпеки

Для успішного здійснення всіх функцій роботи системи безпеки, в її складі необхідно передбачити наступні підсистеми: Огорожа території. Охоронне телебачення (СОТ). Домофони (СД). Система контролю і управління доступом (СКУД). Охоронна сигналізація (ОС). Центральний пульт відеоспостереження (ЦПВ). Конкретні автоматизовані робочі місця (АРМ). Далі розглянемо основні вимоги до обладнання для будівельних конструкцій і програмного забезпечення конкретної підсистеми. Огорожа […]
 

Аспект № 4. Безпека житлової частини будинків

Система безпеки повинна забезпечувати: Спостереження за обстановкою в вестибюлях. Спостереження за обстановкою при вході в ліфт. Спостереження за входами в приміщення для колясок. Спостереження за виходом до евакуаційних сходів. Захист квартирних майданчиків з боку евакуаційних сходів. Повний огляд дій в під’їзді і всіх службових приміщеннях в разі проникнення зловмисника. Реакцію на виявлення зломів чи умисного […]
 

Аспект № 3. Безпека підземного паркінгу

Система безпеки території автостоянки при правильній установці і функціонуванні повинна забезпечити: Повноцінне безперебійне спостереження за територією перед в’їздами (щоб вчасно зреагувати, якщо сторонній автотранспорт заблокує дорогу). Надання санкціонованого доступу до території паркінгу за допомогою електронних ключів-ідентифікаторів. Розпізнавання автомобільного номеру під час в’їзду і виїзду. Доступ до огляду проїздів біля паркувальних місць для виявлення посторонніх і […]
 

Аспект № 2. Захист внутрішньої території ЖК

Система безпеки у внутрішньому дворі комплексу при правильній установці і функціонуванні повинна забезпечувати: Можливість передбачити потенційного порушника завдяки постійному спостереженню за територією. Фіксацію пересування зловмисника, якщо йому вдалося якимось чином (наприклад, під виглядом відвідувача або працівника офісу, майстра або представника якої-небудь організації) потрапити на територію ЖК. Підвищену безпеку внутрішньої частини двору, призначеної виключно для жителів […]
 

Аспект № 1. Захист по периметру

На найбільш вразливих до проникнення зловмисників місцях потрібно зосередити особливу увагу. Підвищеного рівня захисту вимагають входи в під’їзди з зовнішньої сторони, входи і в’їзди у внутрішній двір, територія підземного паркінгу, зовнішня огорожа житлового комплексу. Реалізувати належний рівень захисту, можливо завдяки зведенню так званих фізичних бар’єрів. Сюди відносяться стандартна огорожа, двері, хвіртки, ворота, пристрої замків. Не […]
Переваги роботи з нами

Високі професійні якості персоналу, сучасне устаткування й підхід до забезпечення безпеки.

Вигідна вартість послуг на охорону ЖК в Києві з можливістю вибору необхідних опцій.

Індивідуальний підхід до рішення поставлених завдань по охороні, увага до дрібниць.

Вибір оптимальної команди фахівців, здатних впоратися з будь-якими загрозами.

Цілодобова охорона ЖК і оперативна реакція на небезпечні ситуації.

Надаємо послуги з охорони житлових комплексів в Києві й вирішуємо будь-які завдання.

Охорона житлових комплексів – це ціла система запобіжних і захисних заходів від більшості зовнішніх загроз, яка дозволяє отримати упевненість у власній безпеці і захищеності своїх близьких. Ця послуга забезпечує відвертання можливих загроз від грабіжників, дій недоброзичливців, вандалів й інших небезпек і може складатися з чотирьох напрямків.

читати далі

Професійна охорона ЖК в Києві

 1. Периметр – встановлення зовнішньої огорожі з КПП і охороною, завдяки чому на територію житлового комплексу зможуть потрапити тільки мешканці й їх гості.
 2. Внутрішня територія – патрулювання і впровадження технічних засобів спостереження за під’їздами, дитячими майданчиками й іншими об’єктами на території ЖК.
 3. Підземна автостоянка – виключення проникнення злодіїв на парковку, впровадження облаштувань відеоспостереження й ідентифікації проїжджаючих машин.
 4. Житлова частина будинку – повний контроль над усіма частинами будинків (сходи, проходи, ліфти, дах, підвал й так далі).

Задіявши охорону житлового комплексу, ви забезпечите повну безпеку на усій його території. Життя та майно мешканців завжди буде під захистом!

Як працює охорона для жилкомплексу

Декількома охоронцями, що патрулюють територію, тут не обійтися. Необхідний функціонал визначається десятками різних чинників: конструкційні особливості будівлі та комунікації; об’єкти, що входять в зону, що охороняється, та існуючі огорожі або рослинних загорож, що перешкоджають прямому попаданню сторонніх осіб на територію.

Увесь комплекс необхідних заходів формується тільки після повноцінного вивчення території та планів будівель. Зазвичай охорона житлових комплексів включає ряд додаткових дій, необхідних для максимального захисту:

 • Обгороджування периметра для створення додаткового рубежу охорони.
 • Система охоронного телебачення для спостереження за усіма зонами.
 • Система управлінь доступом і домофонія для зручного контролю гостей.
 • Охоронна сигналізація для швидкого реагування патруля на небезпечну подію.
 • Центральний пульт відеоспостереження й технічного контролю, за допомогою якого охорона стежить за станом усього комплексу.

Охорона житлових комплексів від “ТОР” в Києві задіює сучасні технології й фахівців з досвідом роботи в державних органах (СБУ, ДСО, МВС). Ось чому нам довіряють і користуються нашими послугами – ми забезпечуємо повноцінний контроль!

“ТОР” – безпека понад усе!

Ми пропонуємо сучасні системи охорони та сповіщення, розроблені з урахуванням усієї специфіки комплексного будівництва. При необхідності такі модулі можна легко замінити або модернізувати, наділивши систему усім необхідним функціоналом.

Така охорона житлових комплексів в Київ має великий спектр можливостей. Наприклад, відеокамери можна доповнити “розумними” модулями з функцією розпізнавання обличчя і автомобільних номерів, підрахунку людей і так далі.

Усі наші співробітники мають досвід служби в держ. органах, брали участь в затриманні небезпечних злочинців, бойових діях в різних точках світу, а тому знають, як діяти в небезпечних ситуаціях, і завжди прийдуть на допомогу.

Концепція безпеки житлового комплексу

Власники нерухомості у великих будинках бізнес-рівня мають право не лише на комфортні апартаменти, але й на забезпечення безпеки і захист свого майна. І якщо питання з охороною житлового комплексу продумане ще на стадії проектування будівлі, вона вирішується максимально ефективно, ніж у випадку з розробкою охоронних заходів вже на готовому об’єкті, коли усі основні проектні роботи вже закінчені.

Своєчасне продумування усіх нюансів системи охоронної сигналізації в Київ позбавляє від більшості проблем. Багатосекційні багатоповерхові житлові будинки, підземний паркінг, обгороджена територія дитячих майданчиків, зелені зони для прогулянок і відпочинку – безпеку усіх цих зон необхідно опрацьовувати ще при проектуванні комунікацій.

Плануючи Охорону ЖК в Києві, необхідно дотримуватися наступних принципів:

 • Впровадження якісної системи відеоспостереження і блокування доступу.
 • Фіксація протиправних дій.
 • Автоматизація усіх процесів і зменшення людського чинника.

Багатозональна система безпеки не дасть злочинцям ні шансу – ось чому охорона житлових комплексів повинна організовуватися кращим в Україні агентством безпеки!


Поширені питання

 • 1Постійним клієнтам надаєте знижки?
  Звичайно. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.
 • 2Ви встановлюєте системи домофонії на території ЖК?
  Так. Також встановлюємо на телефони додаток, який дозволить відповідати на виклик по домофонії з телефону.
 • 3Ви надаєте послугу цілодобового патрулювання території ЖК?
  Так, охорона житлових комплексів в Київ здійснюється і за таким принципом.
 • 4Ви встановлюєте системи контролю доступу для проходу на територію?
  Так. Це може бути звичайний шлагбаум, що забороняє в'їзд чужих автомобілів без пропуску або ж комплексне рішення системи контролю за автомобілями і людьми.
 • 5Ви встановлюєте моніторинговий центр?
  Так, адже це найбільш ефективний спосіб забезпечення безпеки на об'єкті. Доповнюємо його групою швидкого реагування, яка вмить реагує на порушників порядку.
 • 6Що таке моніторинговий центр?
  Це охорона житлового комплексу в Україні, куди поступають і обробляються усі сигнали.
 • 7Як швидко група реагування приїде на місце інциденту?
  Ми використовуємо не лише ГШР, адже на дорогу їм треба 5-15 хвилин, але й пости охорони на території.
 • 8Що таке пост охорони?
  Це контрольно-спостережливий пункт, де несуть службу співробітники. Може бути внутрішнім, зовнішнім, постійним або тимчасовим.

Уверх