>
Охоронна сигналізація - Встановлення і монтаж охоронної сигналізації в Києві

Охоронна сигналізація

759 об'єктів вже обслуговується
Охоронна сигналізація - це найнадійніший спосіб узабезпечити свій будинок від проблем і ризиків, і, якщо вам потрібне комплексне рішення, "Тор-Безпека" пропонує свої послуги! Ми допоможемо підібрати оптимальний спосіб захисту майна квартири, частки будинку і дачі, офісу, магазину і гаража, комерційного або промислового об'єкту, а потім встановимо все так, як треба - підходити до монтажу слід так само професійно!
Розрахувати вартість охоронної сигналізації
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Сигналізації, з якими ми працюємо

 

Охоронна сигналізація Дунай

Багатофункціональна система від українського виробника. Це охоронно-пожежна сигналізація, тобто захищає і від непрошених гостей, і від пожежі
 

Охоронна сигналізація Лунь

Користується величезною популярністю в Україні й інших країнах. Відноситься до моделей середньої цінової категорії й відмінно підходить для невеликих за площею об’єктів, коли немає необхідності переплачувати за дорогі рішення
 

Охоронна сигналізація Оріон

Професійна охоронна система, створена по європейським стандартам. Підходить для будь-яких об’єктів – від квартири до торгового центру. Захищає не тільки від недосвідчених зловмисників, але й від досвідчених «домушників» зі спецобладнанням
 

Охоронна сигналізація AJAX

Найтитулованіша бездротова система безпеки в Європі. Ідеально підходить для квартири, будинку, офісу. Захищає від вогню, води і непроханих гостей
Переваги роботи з нами

Встановленням охоронної сигналізації займаються фахівці, а це означає, що вона працюватиме максимально ефективно.

Невисока ціна на охоронну сигналізацію дозволяє робити її монтаж при будь-якій необхідності.

Вивчаємо усі особливості об'єкту й враховуємо їх в проекті, завдяки чому у злодіїв не буде жодного шансу!

Злагоджена командна робота дозволяє робити все швидко, а діяти - правильно.

Оперативна реакція у разі сигналу тривоги й прибуття групи швидкого реагування для усунення небезпеки.

Пропонуємо охоронні послуги в Києві і області, маємо усі необхідні дозволи і ліцензію від МВС України.

Охоронна сигналізація – це спокій у вашому будинку! Іноді гарантувати безпеку та збереження майна не може навіть особиста присутність. У інших випадках до пограбування призводить вихід з будинку лише на півгодини й залишення його без нагляду. За статистикою, злочинці витрачають на це близько 10-15 хвилин, і єдиний спосіб уберегтися від цього – це встановлення охоронної сигналізації.  На користь такого рішення свідчить сама математика: доки ви виявите проникнення, зателефонуєте до поліції й змалюєте ситуацію, поки виїде наряд і знайде вашу квартиру або будинок, може пройти багато дорогоцінного часу. Але навіть за гарячими слідами знайти злочинців часом не вдається. Охоронна сигналізація вмить повідомить про проникнення, а то і зовсім не допустить його! А тому її монтаж можна назвати ідеальним засобом забезпечення безпеки!

читати далі

GSM-сигналізація

На перший погляд здається, що цей простий пристрій, який захищає від злодіїв і реагує на звук або світло, але як конкретно він працює, мало хто розуміє. Це автономний пристрій з мережею датчиків (вони можуть бути різними). Варто спрацювати хоча б одному з них, як починає діяти заздалегідь запрограмований алгоритм – по захищеній GSM-мережі відбувається сповіщення про проникнення власника будинку або групи швидкого реагування.

Така охоронна сигналізація може бути двох видів:

 • Автономна.
 • Пультова.

Автономна охорона

Така охоронна сигналізація працює за принципом інформування самого клієнта, який сам вживає подальші заходи. У разі спрацьовування на обраний пристрій приходить сповіщення:

 • Текстове – за допомогою SMS повідомлення на телефон.
 • Звукове – дзвінок на телефон із заздалегідь записаним голосовим повідомленням.
 • Відео – на обраний пристрій (смартфон, ПК, ноутбук, планшет) передається відеосигнал зі встановлених камер спостереження.
 • Комбіноване – задіюються відразу декілька каналів інформування.

При спрацьовуванні додатково може включатися звук сирени, що сповіщає про подію й відлякує злодіїв.

Безпровідна автономна охоронна сигналізація обійдеться на порядок дешевше, проте вимагає ухвалення самостійних рішень про подальші дії.

Пультова охорона

Встановити охоронну сигналізацію такого типу вигідно у разі, коли потрібно негайне реагування на небезпеку. В цілому вона ефективніша і дозволяє отримати захист не лише від злодіїв, але й від витоку газу, пожежі й навіть прориву труб. Може включати датчики відкривання дверей, розбиття скла, руху, звуку і світла. У разі спрацьовування на центральний пульт приходить GSM сигнал, і на об’єкт виїжджає група швидкого реагування, пожежна або газова служба – залежно від того, який саме датчик спрацював.

Пульт моніториться цілодобово – оператор аналізує сигнал і приймає необхідне рішення.

Встановлення охоронної сигналізації пультового типу в Київ ефективне з багатьох причин:

 1. Миттєве реагування на подію – фахівець знає, як діяти в небезпечній ситуації й не втратить дорогоцінного часу.
 2. Контроль 24 години на добу, без перерв і ризику не помітити повідомлення або прийняти невірне рішення в критичній ситуації.
 3. Можливість монтажу додаткових датчиків і побудови дублюючої системи.

4 причини, чому варто встановити охоронну сигналізацію

Просто дайте відповідь на 4 питання, і ви зможете самостійно вирішити, чи потрібний вам монтаж сигналізації:

 1. Який середній рівень доходу вашої сім’ї? Якщо ви добре заробляєте, якщо у вас є автомобіль, а сусіди бачили, як ви нещодавно купили новий телевізор. З кожним таким випадком ризик, що на вас звернуть увагу злодії, зростає.
 2. Чи безпечний ваш будинок? Висока огорожа, сторожовий пес у дворі й електронний замок – ваш єдиний захист від зловмисників? Якщо не прийняти додаткових заходів, одного разу ви можете втратити цінне майно.
 3. Як часто ви залишаєте будинок без нагляду? Постійно в роз’їздах і при цьому живете один? Залишаєтеся на роботі допізна й турбуєтеся про своїх домашніх? Простіше встановити охоронну сигналізацію в Києві, ніж кожного разу переживати!
 4. Ваш тайник з грошима дійсно надійний? Давайте відверто: професійний квартирний злодій знайде все, варто йому тільки потрапити у ваш будинок. Навіть креативні тайники у вентиляції, за шафою або під плінтусом. Вважайте, що ваші гроші вже забрали, адже саме ці точки в першу чергу перевіряють грабіжники.

Встановлення охоронної сигналізації здатне виключити усі ризики й уникнути втрати цінного майна!

Проектування, монтаж і налаштування

Професійна система безпеки – це не лише якісне устаткування, але й розуміння, з яких конкретно модулів вона повинна складатися. Не менш важливо й те, як і ким буде проведене встановлення охоронної сигналізації. Усе це безпосередньо впливає на її ефективність і працездатність як таку.

Фахівці охоронного агентства “ТОР” допоможуть підібрати необхідну систему безпеки в Києві з урахуванням її призначення, особливостей території й усіма необхідними функціями.

Сучасні технології, що розширюють можливості системи, великий асортимент сертифікованих модулів під різні цілі – усе це гарантує збереження життя, здоров’я та майна! З такою охоронною сигналізацією нічого не страшно!


Поширені питання

 • 1Що буде, якщо я переїду? Де залишиться охоронна сигналізація?
  При зміні адреси усе устаткування можна встановити в Києві на новому місці. Проте якщо це дротяна сигналізація, доведеться наново прокладати комунікації й тільки потім робити монтаж. У будь-якому випадку ми допоможемо переустановити все і налагодити.
 • 2Треба підписувати договір? Якщо так, то на який термін?
  Договір підписується від 1 року з автоматичною пролонгацією, тобто автоматичним продовженням.
 • 3У вас є підтримка клієнтів або гаряча лінія?
  Так. Ви можете телефонувати по номерах, вказаних в договорі, і отримувати усю необхідну консультацію.
 • 4У вас є гарантія на сигналізацію?
  Звичайно. Гарантія надається на усе встановлюване устаткування. Залежно від пристроїв, гарантійний термін може складати від 12 місяців до 2 років.
 • 5Як мені отримати більше інформації?
  У будь-який момент ви можете зателефонувати нам і отримати відповіді на усі питання, пов'язані з охоронною сигналізацією.
 • 6Чи можна в майбутньому поліпшити мою охоронну систему?
  Усі системи сигналізації, які ми встановлюємо, з часом можуть бути модернізованими - як датчиками, так і оновленням вбудованого програмного забезпечення.
 • 7Як я дізнаюся, що сигналізація спрацювала?
  Про спробу проникнення і розкрадання майна push-повідомлення відправляється на заздалегідь підібраний пристрій (телефон або центральний пульт), додатково може спрацьовувати звукове сповіщення, саме по собі здатне відлякати злочинців. У випадку з центральним пультом на об'єкт в Київ виїжджає група швидкого реагування.
 • 8Яку сигналізацію обрати – дротову чи бездротову?
  Обидва типи сигналізацій ефективні, але підбирати їх треба під конкретний об'єкт. Так, дротова охоронна сигналізація краще підходить, якщо ремонт тільки починається, а сама будівля експлуатуватися буде довго. Бездротову краще ставити, коли ремонт вже закінчений. Вона мобільніша і при необхідності її легко можна зняти й перемістити на інший об'єкт.

Уверх