>
Про компанію ТОР-Безпека

Про нас

Послуги безпеки повинні надавати професіонали. Це єдина можливість не допустити розвитку небезпечної ситуації або звести до мінімуму її наслідки, уникнути травмування, крадіжки майна та втрати гідності.
Агентство “Тор-безпека” пропонує повний комплекс послуг:

  • Фізичний і технічний захист;
  • Встановлення, налаштування та обслуговування устаткування;
  • Продаж систем безпеки.

Ми діємо на підставі ліцензії МВС України (серія АЕ №642256) й маємо право надання широкого пакету послуг з охорони колективної, приватної та державної власності на усій території України.

Невисокі тарифи на послуги охорони, індивідуальний підхід до кожного замовника, стовідсоткова конфіденційність, неухильне дотримання професійної етики й чинного законодавства України роблять співпрацю з нами по-справжньому вигідним рішенням.

Безпека понад усе!

Філософія нашої компанії – це поєднання передових технологій і професіоналізму співробітників. Саме завдяки такому з’єднанню ми зуміли зайняти лідируючі позиції на ринку охоронних послуг.

Ми забезпечуємо безпеку на великих виробничих об’єктах, в логістичних центрах, житлових комплексах і котеджних містечках, приватних будинках і квартирах. Організовуємо безпеку “під ключ” або вирішуємо окремі, точкові завдання.

Уверх