>
Охорона промислових об'єктів в Києві і області | ТОР-БЕЗПЕКА

Охорона промислових об’єктів

209 об'єктів вже обслуговується
Охорона промислових об'єктів - це повний контроль над територією! Така міра обережності дозволить уникнути розкрадань з виробництва, дасть можливість узяти під повний контроль діяльність співробітників, а найголовніше - захистить від зовнішніх загроз.
Розрахувати вартість охорони промислових об'єктів
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!
Переваги роботи з нами

Перевірені співробітники та устаткування, здатні виявити факт навіть найдрібнішої крадіжки.

Зручна ціна й помітне зменшення сум збитків на підприємстві, що сприятливо позначається на бюджеті.

З кожною організацією працюємо індивідуально, опрацьовуємо усі особливості об'єкту і виробничого процесу.

Вибір оптимальної кількості охоронців, екіпіровки та устаткування для ефективного надання послуг.

Оперативне реагування на внутрішні й зовнішні загрози, контроль дотримання техніки безпеки.

Надаємо охоронні послуги для промислових об'єктів в Києві і області.

Пропадає продукція? Через прохідну виносять усе, що можна, і збитків стає все більше? Ситуацію виправить залучення професійної охорони на прохідній! Забезпечте контроль і захист свого майна, скориставшись однією з послуг охоронного агентства “ТОР”!

читати далі

Для чого потрібна охорона промислових об’єктів

Вважаєте, що на вашому виробництві все у повному порядку. Швидше за все, ви помиляєтеся – на об’єкті, що не охороняється, завжди відбуваються розкрадання. Але окрім розкрадань з боку співробітників, є ще одна не менш велика небезпека – рейдерське захоплення підприємства під виглядом податкової або іншої перевірки. Підключивши професійну охорону промислових об’єктів в Києві, усього цього можна уникнути.

За статистикою, крадіжками займається близько 75% працівників великих заводів і фабрик, якщо вони бачать таку можливість. Не страшно, коли вкрали один-єдиний болт, але, коли крадуть 20 чоловік щодня впродовж року – це вже солідні збитки.

Для наочності візьмемо невеликий цех, де виготовляють болти і гайки вартістю 160 грн за кілограм. На заводі працює 100 співробітників. З урахуванням статистики, 75 з них крадуть, наприклад, по 500 грам залізних виробів раз на тиждень. Разом отримуємо збиток у розмірі 24 000 грн на місяць. За рік ця цифра буде лякаючою – 288 000 грн. І це якщо говорити лише про “нешкідливі” крадіжки. І тільки про один заводський цех.

Порахуйте можливий розмір збитків на своєму підприємстві й порівняйте їх із вартістю послуг охорони промислових об’єктів і виробничих комплексів в Київ. Вибір буде очевидний.

Що таке охорона промислових об’єктів

Захист підприємства включає великий комплекс заходів, спрямованих на усунення внутрішніх та зовнішніх загроз:

 • СКУД – монтаж системи контролю доступу та системи контролю особистим часом співробітників підприємства: огляд на вході та виході, управління робочим часом працівників і аналіз ефективність їх роботи.
 • Сигналізація – встановлення системи сигналізації по периметру об’єкту, що забезпечує захист від зовнішнього проникнення. З нею охорона промислових об’єктів в Київ буде ефективнішою.
 • Відеоспостереження – приховані камери стеження дозволять дізнатися, чим займаються співробітники в робочий час, і хто з них краде.
 • Фізична охорона – група фахівців патрулюватиме територію виробничого комплексу, контролюватиме зони вантаження/вивантаження і забезпечуватиме загальну охорону приміщення.

Окрім цього, охорона промислових об’єктів контролює і пожежну безпеку. На будь-якому виробництві є ризик виникнення пожежі, тому контроль за дотриманням правил пожежної безпеки і встановлення додаткового устаткування стає важливою частиною охорони будь-якого виробничого комплексу. Також можуть бути встановлені датчики руху, системи блокування дверей й багато що іншого. Точний комплекс заходів завжди підбирається індивідуально для кожної організації.

Самостійно вирішити усі ці питання неможливо, адже треба охопити усю територію, прорахувати усі можливі ризики та небезпеки, забезпечити надійною охоронною системою й не менш ефективною охороною промислового об’єкту. Для цього потрібен досвід і знання усіх тонкощів, а тому звернення в “Тор-Безпеку” стане найбільш правильним вирішенням питання!

Ми швидко виявимо злодіїв серед робітників, встановимо приховане відеоспостереження або впровадимо співробітника з досвідом виявлення внутрішніх схем відтоку продукції/грошових коштів підприємства і врешті-решт вичислимо винного.

“ТОР” – ідеальний захист для об’єкту!

Хочете, щоб охороною промислового об’єкту займалися професіонали, що пройшли підготовку й які мають досвід роботи в спец. службах? Щоб на вашому підприємстві була встановлена найсучасніша і якісніша система охорони в Києві?

Ми пропонуємо комплексне рішення питань безпеки, яке виключить усі можливі ризики! Співпраця з нами буде максимально вигідною:

 • Оперативність – увесь комплекс, пов’язаний з охороною промислового об’єкту, буде виконаний впродовж декількох днів з моменту оформлення заявки.
 • Надійність – ми використовуємо тільки якісні системи охорони, які не відмовлять в критичній ситуації (якість продукції підтверджена сертифікатами від виробника), і фахівців з великим стажем роботи в державних службах безпеки.
 • Економія – пропонуємо об’єктивні ціни на професійні послуги охорони і встановлення устаткування і допоможемо заощадити мільйони на відвертанні подальших розкрадань.

Не варто зволікати, адже доки ви думаєте, злочинці виносять з території матеріальні цінності!


Поширені питання

 • 1Чи є можливість виставити охорону зі знанням іноземної мови?
  Так, ми підберемо співробітників зі знанням потрібної іноземної мови. У нас є успішний досвід роботи з компаніями з іноземним капіталом.
 • 2Як проходитиме пропускна процедура на посту?
  Згідно інструкції, погодженої із Замовником.
 • 3Чи можливо, що охорона буде з травматичною зброєю?
  Так, звичайно. Виконуємо укомплектовування охорони травматичною зброєю на вимогу Замовника.
 • 4Яка мінімальна кількість охоронців на одному посту охорони?
  Добовий пост - мінімум 3 охоронці, денний (5 днів на тиждень) - 1 охоронець, денний (7 днів на тиждень) - 2 охоронці.
 • 5Якими спецзасобами комплектується охорона промислових об’єктів?
  Співробітники екіпіруються згідно з законом України "Про охоронну діяльність".
 • 6Який максимальний термін оплати послуг?
  Оплата проходить до 15 числа кожного місяця. Можливе відстрочення до 45 календарних днів по індивідуальних домовленостях.
 • 7Що входить в охорону поста на об’єкті?
  Територія і майно, яке приймається під охорону.
 • 8Як швидко ви зможете виставити охорону на об’єкті?
  14 днів з моменту підписання договору.
 • 9Яка мінімальна кількість постів для охорони промислових об’єктів?
  1 пост, проте оптимальна кількість постів визначається тільки після обстеження об'єкту.

Уверх