>
Охорона комерційних об'єктів в Києві і області | ТОР-БЕЗПЕКА

Охорона комерційних об’єктів

309 об'єктів вже обслуговується
Охорона комерційних об'єктів - повний захист будівлі та прилеглої території. Ризик виникнення небезпечної ситуації може виникнути в будь-якому магазині, ресторані чи торгово-розважальному центрі. Забезпечивши повноцінну охорону комерційних об'єктів, ви позбавитеся від усіх проблем і зосередитеся на головному - самому бізнесі. Професійні охоронці вбережуть майно від злодіїв й захистять від неадекватних клієнтів і покупців.
Рохрахувати вартість охорони комерційних об'єктів
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Здійснюємо охорону комерційних об'єктів у наступних напрямках

 

Охорона складів

Якісна охорона – кращий спосіб захистити склад! Складські приміщення – це місце, переповнене матеріальними цінностями, через що вони постійно піддається ризику пограбування. Уберегти склад і усі цінності в ньому допоможе надійне охоронне устаткування та пости охорони.
 

Охорона шкіл в Києві

Охорона шкіл в Києві та області Охорона будь-якого освітнього закладу – це велика відповідальність, яка вимагає комплексного підходу. Приводячи дитину в школу, батьки повинні бути впевнені в цілковитій безпеці учнів протягом усього дня. Це включає відсутність на території сторонніх осіб, а також контроль за поведінкою учнів по відношенню один до одного. Саме тому багато освітніх […]
 

Охорона стоянок в Києві та Області

Охорона стоянок Автомобілі заполонили вулиці як великих, так і маленьких міст. Сьогодні машина є найбільш оптимальним способом пересування. Особливо в сучасному ритмі життя, коли людині за один день потрібно побувати на роботі, забрати дітей зі школи, заїхати в магазин, а у вихідні поїхати до батьків за місто. Саме тому кожен торговий центр, супермаркет, СТО і […]
 

Охорона магазинів

Будь-який магазин, незалежно від того, що він реалізує – продукти харчування, одяг або ювелірні прикраси, потребує якісної охорони. Хочете зберегти товар й отримати впевненість у безпеці співробітників? У такому разі необхідно забезпечити на об'єкті відповідну охорону.
 

Охорона ювелірних магазинів

Охорона ювелірних магазинів – це один з найвідповідальніших заходів. Як правило, саме ці торгові об’єкти найчастіше піддаються крадіжкам. Грабіжників привертає як сам товар, так і виручені за нього гроші, які можуть зберігатися на касі. Крім того, крадіжки в ювелірних магазинах, як правило, відрізняються серйозним плануванням дій, наявністю зброї у грабіжників і т.д. Тому так важливо […]
Переваги роботи з нами

Використання сучасного устаткування та екіпіровки, що роблять роботу охорони ефективнішою.

Об'єктивна ціна на охоронні послуги, можливість вибору оптимального пакету послуг.

Зважаємо на специфіку об'єкту й розробляємо індивідуальний варіант забезпечення безпеки.

Охоронці з професійною підготовкою, що вміють діяти в критичних ситуаціях.

Швидка реакція на небезпечні ситуації, спрямована на відвертання правопорушень.

Займаємося охороною комерційного об'єкту на території Києва і області.

Чи упевнені ви, що ваш бізнес не потрапив до уваги грабіжників? Чи немає випадків крадійства? Чи бувають конфлікти з покупцями? Забезпечити необхідний рівень безпеки на комерційному об’єкті тепер максимально просто — досить зателефонувати в «ТОР-Безпека»! Сторож для вирішення таких завдань не підходить – у нього не вистачає ні фіз. підготовки, ні досвіду роботи в екстрених ситуаціях. Та й один-єдина людина просто не в змозі забезпечити безпеку на великій території. Для якісного захисту необхідно задіяти не лише людей, але й комплекс додаткових пристроїв.

читати далі

 • Система контролю доступу – запобігає сторонньому доступу на територію, в приміщення або його окремі зони (вхід по відбитку пальця, коду, за допомогою магнітної карти й так далі).
 • Патрулювання території – обхід зони, що охороняється, виявлення і відвертання правопорушень.
 • Система відеоспостереження – впровадження на території камер, відеоспостереження з функцією запису, фіксацією номерів машин, осіб визначенням кількості відвідувачів.
 • Датчики і сигналізації – додаткові пристрої та системи для фіксації і сповіщення про небезпеку.

Наприклад, охорона комерційних об’єктів в Києві може бути доповнена датчиками виявлення диму і джерел вогню, які автоматично оповістять відповідні служби й запустять процес пожежогасіння для усунення займання ще на початковому етапі. Також можна встановити датчики руху, поставити охоронну сигналізацію на вікна, а також задіяти інші методи технічної охорони, піднявши загальний рівень безпеки.

Але головне, що варто пам’ятати: техніка – це лише фіксація небезпечної ситуації, і, якщо з’явиться загроза, проникнуть злодії або станеться озброєний напад, кращим захистом стане охорона комерційних об’єктів.

Якою має бути охорона бізнесу

Забезпечення безпеки на території будь-яких об’єктів комерційного призначення відбувається тільки після ретельного вивчення усіх нюансів (площа, розташування, час роботи, кількість відвідувачів й так далі). Опрацьовується відразу декілька моментів:

 • Вивчення території – усебічний аналіз об’єкту, пошук уразливостей і слабких місць, де потрібна максимальна охорона.
 • Вибір засобів захисту – визначення видів і оптимального числа технічних засобів захисту (завжди підбираються індивідуально).
 • Монтаж устаткування – впровадження обраних і погоджених із замовником систем безпеки, встановлення необхідного ПЗ і тестування.
 • Залучення фахівців – визначення постів, розподіл обов’язків співробітників і опрацювання їх дій в критичній ситуації.

У комплексі усі ці заходи забезпечують необхідний рівень безпеки, виключаючи будь-які риски! З такою охороною комерційного об’єкту в Києві буде зручно і власникові об’єкту, і покупцям!

Охорона має бути професійною!

Агентство “Тор-Безпека” пропонує повний комплекс послуг з охорони об’єктів власності. Усі наші співробітники – вихідці з МВС, ДСО, СБУ та Інтерполу, мають досвід роботи в державних органах, брали участь в затриманні особливо небезпечних злочинців і бойових операціях, супроводжували цінні вантажі і охороняли високопоставлених осіб.  Ось чому “Тор-Безпека” – це кращий вибір з усіх можливих!

Охорона комерційних об’єктів в Києві, захист від недобросовісних конкурентів, внутрішніх і зовнішніх загроз – наші співробітники роблять все професійно! А окрім фізичної охорони пропонуємо встановлення, налаштування і обслуговування усіх систем безпеки. Пристрої мають сертифікати й проходять перевірку на наявність браку або збою в системі, адже в нашій справі це може виявитися життєвою важливим.

Телефонуйте – і вам більше не доведеться турбуватися про збереження свого майна!


Поширені питання

 • 1Ви надаєте комплексне охоронне рішення для комерційних об’єктів?
  Так. надаємо.
 • 2Є можливість встановлення видаленого відеоспостереження на об’єкті?
  Так, ми встановлюємо усе необхідне устаткування. Ви зможете стежити за об'єктом на своєму мобільному телефоні.
 • 3Які варіанти системи охорони об’єкту ви можете запропонувати?
  Різні, залежно від об'єкту на якій треба встановити систему охорони.
 • 4Можна зробити, щоб на об’єкті була “кнопка тривоги”?
  Так, за бажанням замовника охорона комерційних об'єктів в Київ може бути доповнена кнопкою зі швидким викликом групи реагування.
 • 5Ви встановлюєте системи сигналізації?
  Так, ми встановлюємо усі необхідні датчики і оповіщувачі.
 • 6Яку відповідальність несуть охоронці у разі неправомірних дій?
  Дисциплінарну, адміністративну, кримінальну.
 • 7Ви встановлюєте системи пожежогасіння у складських приміщеннях?
  Так. Після виїзду на об'єкт і підготовки проекту.
 • 8Ваша компанія охороняє складські приміщення?
  Так, ми охороняємо складські приміщення й інші об'єкти.
 • 9Які системи безпеки і охорони ви встановлюєте на об’єкті?
  Відеоспостереження, домофонія, система контролю та управління доступом, охоронно-пожежні сигналізації і КТС.
 • 10Як проходить організація охорони на комерційному об’єкті?
  Згідно з інструкцією, яку розробляємо спільно з замовником.

Уверх