>
Розробка курсів фізичної охорони і охоронців | Тор-безпека

Розробка індивідуальних курсів

617 курсів вже проведено
Фізична безпека - один з найважливіших чинників, про які треба потурбуватися в першу чергу. Однієї лише екіпіровки і систематичного патрулювання території тут недостатньо: професійний охоронець або співробітник служби безпеки повинні досконало володіти усіма необхідними навичками, але в кожному випадку вони свої, зав'язані на конкретний об'єкт або завдання охорони. В цьому випадку правильним рішенням буде замовити розробку курсу фізичної охорони. Таке навчання дасть можливість засвоїти усі необхідні навички самооборони, навчитися стрільбі або просто підвищити рівень своєї кваліфікації у сфері фізичної безпеки.
Розрахувати вартість індивідуальних курсів
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!
Переваги роботи з нами

Ефективні методики навчання, що включають як теоретичні, так і практичні уроки.

Зручні розцінки, що дозволяють побудувати навчання максимально повно і ефективно.

Ми націлені на ідеальний результат, а тому робимо свою роботу максимально якісно.

Досвідчені інструктори, що мають значний практичний досвід і знають, як його передавати.

Навчання в слушний час по зручному графіку і контроль дотримання техніки безпеки.

Навчаємо учасників з усієї України, маємо усі необхідні дозволи й ліцензію на викладання.

Кожна людина, що наважилася пройти курс по фізичній безпеці, але не знайшла відповідного курсу в списку вже доступних, може замовити індивідуальний, який розробляється з урахуванням усіх завдань, що стоять перед нею, а також особистих побажань. Тобто розробка курсів фізичної охорони гарантує отримання усіх знань, необхідних для професійного зростання.

читати далі

Індивідуальні курси для ідеального охоронця!

На курсах від “ТОР-Безпека” викладають кращі фахівці з фізичної безпеки, що мають безцінний практичний досвід. Ми використовуємо новітні методи навчання, які удосконалюються з кожним роком, – ось чому кожен слухач індивідуального курсу отримує дійсно актуальні знання і вчиться діяти правильно у будь-якій ситуації.

Розробка курсів охоронців дозволяє отримати необхідні знання й закріпити на практиці вже наявні. Клієнт може вказати будь-яку необхідну зброю (як вогнепальну, так і холодну), з якою хотів би навчитися працювати або просто удосконалити свої навички володіння. Може вибрати відповідний для себе формат навчання або особливі умови – наприклад, штатна або нерядова ситуація, умови підвищеної небезпеки, з якими він би хотів навчитися справлятися. Розробка курсу фізичної охорони вирішить усі ці питання!

Ви самі обираєте напрямок, в якому хочете вдосконалюватися. Можете навчитися абсолютно новим речам, щоб забезпечити власну безпеку, або відточувати навички для того, щоб краще підходити в якості охоронця, оператора безпеки. Розробка курсів фізичної охорони може включати навчання тактичній стрільбі в певних умовах з певної зброї або навчання певним зв’язкам в рукопашному бою.

Індивідуальний курс може бути спрямований на навчання ефективній роботі в небезпечних умовах, критичних ситуаціях, розвиток тактичного мислення, продумування своїх дій до дрібниць, залишаючись при цьому максимально холоднокровним та сконцентрованим.

Кожного хто хоче пройти індивідуальний курс навчання, отримає дійсно відмінну підготовку у сфері фізичної безпеки, поповнить свої знання в тій галузі, курс по якій він замовив. Розробка курсів для охоронців – це відмінний шанс удосконалюватися в обраній галузі, або ж навпаки – в тій, де знань бракує.

Індивідуальна розробка курсів охоронців відбувається за участю кращих фахівців у сфері фізичної безпеки. Пройшовши його, ви отримаєте усі необхідні навички і якості, які хотіли б виробити в собі.

Уверх