>
Фізична безпека - Забезпечення усіх видів фізичної безпеки в Києві і Україні | Тор-безпека

Фізична охорона

Фізична охорона
Допомога професіоналів позбавить від страху й дозволить дихати повними грудьми. Особистий захист або наведення ладу на підприємстві, охорона від внутрішніх і зовнішніх загроз – усе це охоронні послуги компанії “ТОР”! Ми захистимо вас від усіх загроз, давши можливість нормально займатися бізнесом, будувати своє життя й розвиватися, не переживаючи про життя і збереження нажитого майна.

Допомога професіоналів позбавить від страху й дозволить дихати повними грудьми. Особистий захист або наведення ладу на підприємстві, охорона від внутрішніх і зовнішніх загроз – усе це охоронні послуги компанії “ТОР”! Ми захистимо вас від усіх загроз, давши можливість нормально займатися бізнесом, будувати своє життя й розвиватися, не переживаючи про життя і збереження нажитого майна.

читати далі

Особиста Охорона

Особистий охоронець – це ідеальний захист на усі випадки життя. Він захистить від непотрібних контактів і нападу недоброзичливців, ставши надійним щитом від усіх можливих загроз.

Охорона промислових об’єктів

Забезпечення фізичної безпеки на території будь-якої площі, охорона персоналу й недопущення у внутрішню зону сторонніх – повний контроль над об’єктом!

Охорона комерційних об’єктів

Комплексний захист будівлі й прилеглої до нього території, охорона працівників, недопущення крадіжок товару і конфліктних ситуацій, спровокованих покупцями.

Охорона житлових комплексів

Фізична безпека дає спокій і безпеку на території житлових комплексів – відвертання проникнення сторонніх осіб і недопущення кримінальних подій.

Охорона будинків

Надійний захист від злодіїв і проникнення на територію сторонніх осіб. Підвищення рівня фізичної безпеки забезпечить такий необхідний спокій і зробить будинок затишніше.

Охорона масових заходів

Будь-який масовий захід потребує професійного захисту – для організаторів, учасників і запрошених гостей. Це необхідність, без якої не обійтися.

Супровід осіб і матеріальних цінностей

Організувати фізичну безпеку в Києві, поїздці по Україні або транспортуванню цінного вантажу за рубіж надзвичайно важливо – це виключить ризик і позитивно позначиться на іміджі.

Фізична охорона – більше, ніж просто охоронці!

Охоронець, який виглядає і б’ється як Джеймс Бонд, одягнений в крутий чорний костюм, носить сонцезахисні окуляри й готовий у будь-який момент закрити ціль грудьми, – це дещо стереотипна думка про фізичну безпеку в Києві. Насправді це великий комплекс послуг, що включає не лише особисту охорону, але й інші методи захисту.

Усі охоронні заходи, включаючи людей, будівлі, речі та територію – усе це фізична безпека. Здійснюється вона по-різному й має різні завдання і способи виконання.

Основними об’єктами захисту найчастіше стають:

 • Фізичні особи – це один з тих видів фізичної безпеки в Києві, коли фахівець виступає в ролі особистого охоронця, виконуючи усі необхідні дії для захисту свого клієнта від можливих ризиків.
 • Виробничі об’єкти – забезпечення безпечної ситуації на заводах і фабриках, відвертання розкрадання майна, проникнення сторонніх осіб, недопущення пожеж тощо. Додатково фізична безпека доповнюється технічними засобами.
 • Комерційні підприємства – охорона для магазинів, складів, торгово-розважальних центрів й інших об’єктів. Професійна охорона дозволить перестати турбуватися за майно.
 • Квартири і будинки – забезпечення усього необхідного захисту від сторонніх, злодіїв, пожежі й інших неприємностей. Цілодобовий контроль над ситуацією і миттєве реагування!
 • Житлові комплекси – група охоронних заходів, що складається з багатьох видів фізичної безпеки, в Україні застосовується порівняно недавно, але з кожним роком набирає все більшої популярності. Це установка КПП і огорожі по периметру території, патруль, відеоспостереження й багато що іншого.
 • Масові заходи – забезпечення безпеки на концертах, народних гуляннях, святах, конференціях, парадах і бізнес-зустрічах. Кожна подія вимагає серйозного опрацювання, адже ризик тут недоречний.

У кожному випадку програма підбирається індивідуально – залежно від поставлених цілей, характеристик території, складності в реалізації й інших не менш важливих моментів.

Фахівці охоронного агентства “ТОР” забезпечують усі види фізичної безпеки Київ, успішно вирішуючи будь-які поставлені завдання!

“ТОР” – фізична безпека найвищого рівня!

Звернувшись до нас, ви зможете організувати усі види фізичної безпеки Київ, отримавши максимум переваг від співпраці:

 • Сертифіковане устаткування із зручними функціями, включаючи розпізнавання руху, запам’ятовування осіб, фіксацію автомобільних номерів й інші можливості.
 • Послуги професіоналів з серйозним досвідом у сфері охорони та правопорядку, спецпідготовкою по рукопашному бою. Наші бійці служили в органах МВС, і СБУ й знають, як діяти в небезпечних ситуаціях.
 • Повна конфіденційність того, що відбувається, а це означає, що про наш договір ніхто сторонній не дізнається. Ми вміємо тримати язик за зубами й грамотно виконуємо поставлені завдання.

Охоронне агентство “ТОР” – це фізична безпека найвищого порядку! Ми займалися охороною заходів рівня ООН, захищали цінний вантаж й забезпечували безпеку бізнесменів, політиків і зірок шоу-бізнесу. Ми – кращі в Україні й забезпечуємо повний комплекс послуг фізичної, технічної та економічної охорони!


Поширені питання

 • 1А можна дешевше?
  Забезпечення якісної фізичної безпеки не може бути дешевим. Ми гарантуємо високий професіоналізм і максимальну відповідність критеріям замовника.
 • 2Які спец. засоби використовують охоронці?
  Ми використовуємо усі дозволені засоби, передбачені законодавством України для самооборони і захисту об'єкту, що охороняється. Це засоби особистого захисту (каска/захисний шолом, жилет, бронежилет, спец. взуття й так далі) і засоби для активної та пасивної охорони об'єкту (палиця, травматична зброя, шокер, ліхтар тощо).
 • 3Яку матеріальну відповідальність несе охорона?
  Матеріальна відповідальність обмовляється, затверджується і прописується індивідуально в кожному договорі. Ми завжди несемо матеріальну відповідальність за об'єкт, що охороняється.
 • 4Який вік охоронців?
  Підбирається залежно від вимог замовника і завдань персоналу. Середній вік охоронця в ТОВ "Тор-Безпека" складає 35 років. Як показує практика, це оптимальний варіант по співвідношенню фізичної підготовки і досвіду.
 • 5Чи є у охоронців форма?
  Фахівці нашої компанії мають усі відмітні знаки (шевроны, написи), а також сезонну форму для якісного несення служби.
 • 6Чи потрібен договір?
  Так. Ми формуємо повний пакет документів, необхідних для надання послуг фізичної безпеки.
 • 7Від чого залежить вартість фізичної охорони?
  Прямими чинниками є: функції, що виконуються охоронцем, режим охорони, зона відповідальності, а також необхідна фізична підготовка і використання додаткової екіпіровки і спорядження.
 • 8Які завдання в охоронців?
  Кожного разу заходи забезпечення фізичної безпеки - різні, й правила поведінки персоналу для відвертання надзвичайної ситуації прописуються індивідуально. В цілому завдання зводяться до контролю над будівлею, що охороняється, територією або приміщенням (включаючи технічні засоби захисту).
 • 9Який тип охорони підійде на моєму об’єкті?
  Це визначається індивідуально. Для визначення оптимального варіанту, режимів і способів охорони ми безкоштовно приїдемо на об'єкт і визначимо усі його уразливості.
 • 10Що таке вахта?
  Це метод несення служби охоронців, що цілодобово знаходяться на об'єкті. Цей метод є економічно вигідним, але припускає наявність особливих умов для проживання персоналу.
 • 11Які місця виставляння постів охорони?
  Основними місцями виставляння охорони є контрольно-перепускні та проїзні пункти, периметр і найуразливіші ділянки території, внутрішні приміщення будівель, особливо важливі ділянки виробництва, зони завантаження/вивантаження.
 • 12Якими бувають типи постів охорони?
  По графіку роботи можна виділити постійний (добовий) пост охорони або тимчасовий (згідно з графіком роботи - денний або нічний). Стаціонарний або обхідний (патруль). Внутрішній або зовнішній пост.
 • 13Що таке пост охорони?
  Це контрольно-спостережливий пункт одного або декількох співробітників служби безпеки. Може бути як внутрішнім, так і зовнішнім, тимчасовим, пересувним і стаціонарним.

Уверх