>
Система автоматизованого паркінгу

Система автоматизованого паркінгу

14 об'єктів вже обслуговується
Система автоматизованого паркінгу – відмінне рішення для створення сучасного паркінгу! Її впровадження дозволить знизити ризик викрадення: устаткування контролює усі в'їзди та виїзди, веде звіт часу перебування на парковці, дозволяючи отримувати усю необхідну статистику. А ще це надзвичайно зручно – як для власників паркінгу, так і для самих автомобілістів!

 

 

Переваги впровадження автоматизованого паркінгу

Автоматизація в'їзду і виїзду автомобілів на парковку.

Зручна система оплати без допомоги адміністратора.

Автоматична фіксація переміщення авто і розрахунок вартості паркінгу.

Зменшення ризику викрадення автомобіля.

Виключення можливості зловживань з боку персоналу паркінгу.

Постійний моніторинг всього, що відбувається на автостоянці.

Система автоматизованого паркінгу – це розумне рішення для контролю в’їзду і виїзду автомобілів з автостоянки. Кожна друга сім’я в мегаполісі має один, а то й декілька автомобілів, і частео знайти вільне місце буває не вже й легко – ось чому так важливо організувати сучасні зони паркінгу, які будуть зручними та безпечними!

Читати далі

Автоматизовані системи паркінгу ефективно вирішують проблему недоліку парко-місць. Вони закривають доступ стороннім на паркінг, не дозволяють співробітникам паркувати свої автомобілі на місця клієнтів. Такі системи вигідно встановлювати біля супермаркетів, аеропортів, торгових і бізнес-центрів, готелів, спортивних і розважальних комплексів, а також на території сучасних житлових комплексів.

Від проектування до монтажу!

Професійне проектування системи автоматизованого паркінгу – це запорука грамотної організації місця на автостоянці. Це найважливіший етап в розробці системи автоматизованої парковки.

Головне завдання тут – створити комфортну та дійсно ефективну систему, яка б передбачала відразу декілька важливих нюансів:

 • вивчення місця автостоянки та прилеглої території;
 • проведення вимірів і розрахунків;
 • підбір необхідного устаткування;
 • розробка фінансової та технічної документації;
 • узгодження проекту із замовником.

На цьому етапі важливо врахувати усі нюанси паркінгу: площа, кількість і розташування паркомісць, експлуатаційні характеристики паркінгу, а також те, де такий паркінг знаходитиметься – наприклад, ТЦ, ЖК або аеропорт.

Встановлення системи автоматизованого паркінгу

Особливості монтажу системи автоматизованої парковки залежать від типу та кількості устаткування.

Зазвичай система складається з декількох елементів:

 • в’їзна і виїзна стійки;
 • автомат для плати за паркінг;
 • сервер системи і програмного забезпечення;
 • АРМ – автоматизоване робоче місце.

В’їзна і виїзна стойки встановлюються на в’їзді і виїзді з паркінгу, щоб контролювати переміщення транспортного засобу з платної парковки. Стійки доповнюються шлагбаумами, які перекривають доступ до місця паркінгу. Вони не дають можливості водієві покинути територію без оплати. Стійки можуть працювати як з безконтактними картками, так і з квитками зі штрих-кодом.

Автомати для самостійної плати за паркінг встановлюються в тих місцях, які найбільш комфортні для водія: всередині приміщення або на відкритому повітрі під захисним козирком.

Сервер системи – потужний комп’ютер із спеціальним ПО, який зберігає важливу інформацію про використання паркінгу. Встановлення складається з двох етапів: монтаж і налаштування устаткування. Наші майстри встановлять сервер так, щоб уся система працювала як годинник! Окрім сервера системи, ми організовуємо автоматизоване робоче місце адміністратора, яке дозволяє налаштовувати усі параметри системи: встановлювати вартість паркінгу, переглядати дані про використання територій тощо.

Ремонт і обслуговування

Ремонт і обслуговування – гарантія ефективності й довговічності встановлених пристроїв. Система автоматизованого паркінгу – це великий комплекс технічно складних пристроїв. Якщо один з них вийде з ладу, уся система перестане працювати. Щоб цього не сталося, важливо систематично проводити перевірку устаткування і своєчасний ремонт.

Ми пропонуємо увесь необхідний пакет послуг:

 • консультація по модернізації вже встановленої системи;
 • налаштування устаткування, оновлення ПЗ;
 • гарантійний і постгарантійний сервіс;
 • виявлення дефектів і швидке їх усунення;
 • ремонт і заміна пристроїв, які вийшли з ладу.

Профілактика і ремонт устаткування підвищать ефективність і термін експлуатації системи!

Ми встановлюємо системи автоматизованого паркінгу на території житлових комплексів, торгових і бізнес-центрів, банків, комерційних і державних підприємств. Підбираємо сучасне устаткування, встановлюємо і налаштовуємо його, щоб досягти кращих результатів! Скориставшись такою системою, ви завжди знатимете, що паркомісць вистачить усім, а автомобілі знаходяться у безпеці!

Уверх