>
ᐉ Охоронні системи будь-якого рівня складності - встановлення охоронних систем

Охоронні системи

Охоронні системи
Охоронні системи – це максимальна безпека приміщення! Закриваючи за собою двері будинку або офісу, чи замислюєтеся ви про його безпеку? Звичайно ж, можна найняти сторожа-пенсіонера, який наглядатиме за порядком, але людина не здатна устежити за усім, що відбувається. Можна упустити злодія, проглянути пожежу або не помітити витік газу. Не допустити таких невибачних помилок здатна тільки техніка.

Максимальну технічну безпеку охоронні системи роблять при взаємодії одна з одною. У такому разі ваш будинок, магазин або інша будівля будуть захищені від злому, крадіжки, пожежі й інших неприємностей. Але навіть окремо будь-яка з них підвищує рівень безпеки приміщення у декілька разів!

При необхідності ми допоможемо підібрати потрібну систему для ваших цілей, вивчивши будівлю й вірогідні риски.

Немного видео

Охоронні системи – комплекс пристроїв, які забезпечують спостереження, оповіщають про випадок пожежі, дозволяють управляти дверима та контролювати кількість відвідувачів. Функцій у таких систем досить багато, але одна найголовніша – забезпечити максимальну безпеку для людини і її майна від усіх можливих загроз.

Будь-які види охоронних систем!

Встановлення охоронних систем – це дійсно хороше рішення. Вони відрізняються не лише автономністю, але й мають десятки додаткових функцій, завдяки яким можна обрати саме той варіант, який потрібен.

Усі можливі охоронні пристрої можна розділити на два основні види:

 • Автономні – працюють без участі людини, можуть включити звукове сповіщення, запустити систему пожежогасінні, автоматично записувати те, що відбувається або іншим способом реагувати на ситуацію;
 • Пультові – з такою охоронною системою можна не турбуватися ні про що: її датчики уловлюють дим, газ або зміну температури і передають сигнал на пульт охорони або в пожежне відділення. Тобто за безпеку відповідатиме не лише техніка, але і людське рішення, яке може стати ключовим в екстрених ситуаціях.
читати далі

Наприклад, відеоспостереження може бути вуличним або внутрішнім, з посиленим корпусом або поліпшеною матрицею, інфрачервоною зйомкою або підрахунком людей. Варіантів – величезна множина, тому спершу треба вирішити, який функціонал потрібен, і тільки потім встановлювати охоронну систему.

Ці пристрої розділені на декілька категорій, кожна з яких відповідає за свій напрямок:

 • Протипожежні системи – забезпечують захист від займання, виявляючи вогнище. Можуть працювати як сигналізація, оповіщаючи оточення і найближче пожежне відділення про виникнення вогню, а можуть і самостійно усувати полум’я, заливаючи його водою або іншою хімічною речовиною;
 • Відеоспостереження – комплект устаткування, що забезпечує спостереження за певною територією. Камери здатні не лише записувати картинку, але і запам’ятовувати номери машин, підраховувати кількість тих, хто потрапив до об’єктиву, використовувати інфрачервону зйомку тощо;
 • Системи контролю і управління доступом – такі охоронні системи дають максимум переваг і дозволяють відкривати замок не лише за допомогою повороту ключа. СКУД – це можливість швидко проходити на закриті території за допомогою карт або відбитків пальців. До таких систем відносяться турнікети, електрозамки й інші пристрої, що обмежують доступ в приміщення для певного кола людей;
 • Охоронні сигналізації – надійний захист від проникнення зловмисників. Встановлення охоронних систем такого типу просте, а самі вони складаються з комплексу пристроїв, включаючи датчики руху. Вони передають на пульт охорони сповіщення про проникнення, й група швидкого реагування вмить виїжджає на усунення загрози.

Встановлення охоронних систем для забезпечення максимальної безпеки!

Звертаючись в перше-ліпше охоронне агентство, ви ризикуєте даремно витратити свої гроші. Далеко не усі організації, незважаючи на амбітну рекламу й барвистий сайт, надають дійсно якісну продукцію й фахівців, що мають достатню кваліфікацію. У результаті, охоронець буде не корисніший за сторожового пса, а встановлене устаткування може накритися мідним тазом вже через декілька місяців.

Правильнішим рішенням буде звернутися в компанію «Тор-Безпека», відому на ринку охоронних послуг в Києві ще з 2014 року.

За цей час ми добилися яскравих результатів:

 • Налагодили постачання сучасного і по-справжньому якісного устаткування, яке ретельно тестується ще до продажу;
 • Зібрали кращих фахівців в області програмування й охорони, кожен з яких має досвід роботи не менш 3-х років в державних службах безпеки;
 • Забезпечили безпеку тисячам людей, включаючи знаменитостей, політиків і великі компанії.

Ми станемо надійним щитом, що закриває вас від можливих бід. Допоможемо з вибором і встановлення охоронної системи.

Телефонуйте нашому менеджерові й отримуйте безкоштовну консультацію з будь-якого питання у сфері охорони!

Охоронні системи від «ТОР» – це упевненість в завтрашньому дні!


Поширені питання

 • 1Чи є гарантія на послуги?
  Звичайно. З нашими охоронними системами ви можете не хвилюватися про їх справну роботу. Встановлено все буде правильно, а у разі небезпеки група реагування прибуде максимально швидко.
 • 2Як швидко приїжджає ГШР у разі небезпеки?
  Група швидкого реагування прибуває на об'єкт в середньому за 5-7 хвилин. В деяких випадках підключаються служби реагування партнерських організацій, розташовані щонайближче до об'єкту, з якими у "ТОР" є відповідна угода.
 • 3Хто може скористатися послугами підключення сигналізації або відеоспостереження?

  Встановлення охоронних систем доступна для усіх. Щоб зробити монтаж, знадобляться копії документів, що підтверджують особу, права на квартиру або договір оренди.

 • 4Чи можна виключити спрацьовування сигналізації на домашніх тваринах?
  Датчики налагоджені таким чином, що не реагують на тварин з масою 25 кг, а тому не спрацьовуватимуть ні на кішок, ні на собак.
 • 5У мене договір з іншою охоронною компанією, чи можна підключитися до вас?
  Так, можна. Скориставшись послугою переподключения, ви просто міняєте станцію моніторингу. Усе встановлене устаткування залишається на місці. При необхідності ми модернізуємо його.
 • 6Чи можна замовити встановлення охоронної системи у вихідний день?
  Так, можна. Ми завжди підлаштовуємося під клієнта й працюємо тоді, коли це треба - і у свята, і у вихідні.
 • 7Скільки часу займає підключення?
  Встановлення охоронних систем може зажадати різного часу - залежно від складності об'єкту, площі території й кількості модулів. В середньому підключення сигналізації займає близько 5-6 годин. Встановлення ПЗ і налагодження системи може вимагати від 1 до 3 годин, а тестування - декількох днів.
 • 8Як відбувається замовлення, встановлення і запуск устаткування?
  Алгоритм дій тут наступний: постановка завдання, проектування охоронної системи і складання первинного кошторису, укладення договору, виїзд інженера на місце роботи для аналізу території й складання підсумкового проекту, монтаж, пуско-налагодження і, нарешті, здача. При необхідності можлива щомісячне обслуговування.
 • 9Хочу відеоспостереження, але не знаю, скільки камер треба і куди їх ставити.
  Подібне питання зазвичай з'являється у разі, коли немає часу знайомитися з технічними характеристиками пристроїв. Ми допоможемо визначити оптимальний варіант, поставимо усі потрібні питання, проаналізуємо територію й побудуємо правильну технічну систему.

Уверх