>
Охорона приватних будинків в Києві і області - отримати безпеку котеджу

Охорона будинків

527 об'єктів вже обслуговується
Встановлення охоронної системи – це хороший спосіб узабезпечити житло від проникнення злодіїв і недоброзичливців, проте у багатьох випадках одних лише технічних засобів безпеки недостатньо, й охорона будинку доповнюється командою фахівців. Це особливо актуально, коли є ризик того, що встановлені пристрої можуть вийти з ладу, що їх можуть зламати або перехопити їх сигнал. Все вирішується досить просто – треба зателефонувати в агентствр "ТОР" і замовити охорону будинка. Присутність на об'єкті професійного охоронця дозволить отримати упевненість, що під час вашої відсутності нічого не станеться.
Розрахувати вартість охорони будинку
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!
Переваги роботи з нами

В ході роботи ми використовуємо сучасні технічні засоби й підключаємо справжніх професіоналів.

Пропонуємо об'єктивні ціни на охорону котеджів, будинків і прилеглої території.

Розробляємо індивідуальний план охоронних заходів, що враховує усі особливості території.

Охоронці з досвідом роботи, що знають, як реагувати в небезпечних ситуаціях.

Своєчасне реагування на стороннє проникнення, що виключає усі проблеми з безпекою.

Робимо охоронні послуги в Києві і області, маємо усі необхідні дозволи та ліцензії.

Залежно від розмірів будинка та прилеглої території розробляється індивідуальний план охоронних заходів. Встановлюється пост, де нестиме службу потрібна кількість співробітників, монтуються усі необхідні комунікації, датчики та системи сповіщення про небезпеку.

читати далі

Щоб охорона котеджів була по-справжньому ефективною, проводиться низка заходів:

 • Аналіз території й визначення вразливих місць у безпеці.
 • Опрацювання усіх потенційних загроз і визначення способів протидії.
 • Складання загальної концепції охорони, опрацювання маршруту патрулювання території.
 • Монтаж додаткових охоронних систем і технічних засобів виявлення і попередження про небезпеку.

Охорона котеджів і заміських будинків в Києві значно відрізняється від того, як забезпечується безпека міських об’єктів. Тут необхідно опрацювати безліч нюансів, а тому без технічних засобів все одно не обійтися.

Залежно від ситуації може згодитися впровадження наступних систем:

 • Відеоспостереження для контролю усієї території.
 • Система “Розумний будинок” для зручного управління внутрішніми елементами будинку.
 • IP-домофонія для контролю відвідувачів і прилеглої до воріт території.
 • Сигналізація, що оповіщає про спроби проникнення злодіїв.

Ми проаналізуємо ситуацію й підберемо найбільш відповідні технічні засоби, здатні дати необхідну безпеку в Київ. Запропонуємо оптимальний варіант з фізичною охороною будинків, виключивши усі можливі ризики.

Охорона приватних будинків від “ТОР” – професійний підхід!

Фізична охорона заміських об’єктів нерухомості набагато складніша, має велику зону відповідальності й більше ризиків, а тому займатися цим питанням повинні справжні фахівці.

Компанія “ТОР” пропонує комплексний підхід до вирішення питання з безпекою в Київ – будь-який вид охоронних послуг! У нашому штаті працюють фахівці, за плечима яких служба в державних органах рівня МВС, СБУ та ДСО, Інтерпол, знаходження в гарячих точках, досвід у супроводі VIP-персон і цінного вантажу, організації заходів рівня ООН. Усе це в комплексі з сертифікованим устаткуванням дозволяє нам здійснювати охорону будинків, пройти крізь яку не зможе жоден злочинець!

“ТОР” – це грім і блискавки для ваших недоброзичливців! Ми підберемо найбільш ефективні способи захисту, безкоштовно проконсультуємо й допоможемо визначитися, які охоронні заходи потрібні в конкретному випадку, і яку охорону котеджу в Київ треба встановити.


Поширені питання

 • 1Ви встановлюєте системи пожежогасіння у будинку?
  Так, встановлюємо. Це ідеальний варіант у випадку з комплексною охороною будинку, здатний своєчасно попередити про займання.
 • 2Як відбувається зняття з сигналізації?
  Це необхідно зробити не більше, ніж за 30 секунд після того, як ви увійшли до будинку. Якщо не встигли - необхідно повідомити про це на пульт охорони.
 • 3Ви встановлюєте системи сигналізації?
  Так, застосування технічних засобів ми вважаємо одним з найбільш ефективних способів охорони котеджів в Києві. Також пропонуємо встановити датчики руху, систему відеоспостереження й інші пристосування. Такий комплекс пристроїв зробить проникнення злодія на територію будинку неможливим.
 • 4На чиє ім’я укладається договір?
  На власника будинку або орендаря, що надає договір оренди.
 • 5Як встановлюється охорона будинків?
  Встановлення і налаштування систем охорони в Києві проводиться після ретельного вивчення будинку та прилеглої до нього території (сад, город, вулиця, сусідська ділянка). Готується увесь проект, визначається кошторис на усі види монтажних робіт і послуги охорони.
 • 6Яким способом надходить сигнал?
  Найбільш ефективний канал передачі даних - через GSM. Це виключає перехоплення або спотворення сигналу.
 • 7Як мені замовити охоронця на територію будинку?
  Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом і змалюйте завдання. Ми запропонуємо найбільш ефективний варіант з охороною котеджу.
 • 8Як працює пультова охорона будинків?
  Залишаючи будинок, ви активуєте пристрій, і через 30 секунд оператори беруть його під контроль, приймаючи сигнал зі встановлених датчиків. При спрацьовуванні хоча б одного з них на об'єкт виїжджає група швидкого реагування.

Уверх