>
Сертифікація по фізичній безпеці | Тор-безпека

Сертифікація з безпеки

204 сертификації вже проведено
Сертифікація по фізичній безпеці - це важливо, адже про якість навчання свідчать не лише отримані уміння, але й їх документальне підтвердження. По закінченню цивільних або професійних курсів фізичної безпеки в компанії "ТОР" кожен курсант отримує відповідний сертифікат: це може бути підтвердження кваліфікації "Охоронець" в "Особистій охороні", сертифікація по безпеці в кваліфікації "Перша допомога" або, приміром, розширена кваліфікація "Стрілецька підготовка - "Тактична Стрільба". Це означає, що до процесу навчання ми підходимо професійно, маємо власну методику викладання і можемо гарантувати її ефективність, надавши усі необхідні документи.
Розрахувати вартість сертифікації з безпеки
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!
Переваги роботи з нами

Використовуємо найбільш ефективні методи навчання, поєднуючи їх з практичними уроками.

Недорогий спосіб, що дозволяє отримати усі необхідні для охоронця навички і вміння.

Працюємо з групами і кожним курсантом індивідуально, розкриваючи увесь його потенціал.

Професійні інструктори, що дають знання, як треба діяти на практиці.

Швидке засвоєння знань з сертифікацією по безпеці і застосування їх на практиці.

Навчаємо навичкам оборони курсантів з усієї України, маємо усі необхідні дозволи і ліцензії на викладання.

Кожна така сертифікація по фізичній безпеці має Europass – перелік документів по стандартизації інформації про кваліфікацію й професійний досвід працівників на європейському просторі, який дозволяє надавати охоронні послуги не лише в Україні, але й на території Європейського союзу.

читати далі

Що буде після отримання сертифікату

Отримавши сертифікацію по фізичній безпеці, курсант стає конкурентоздатною частиною трудового ринку, що дозволяє йому шукати роботу в цій сфері і успішно розвиватися далі. Документи, що дають можливість працювати не лише в Україні, але і в країнах ЄС, роблять курсанта пріоритетнішим на ринку праці, а найголовніше – дозволяють йому претендувати на вищі посади (інструктора, командира відділення, начальника служби безпеки й так далі), тобто отримувати більшу винагороду за свої послуги.

Сертифікація по безпеці видається тільки тим, хто повністю пройшов усі етапи нашого повчального курсу. Отримання цих документів означає, що курсант має належні навички та вміння, важливі для сучасного охоронця. Це і можливість зважено і холоднокровно мислити в нестандартній, кризовій ситуації, і уміння швидко реагувати на небезпеку, а у разі потреби – надавати першу допомогу потерпілим. Як своєму клієнтові, так і знешкодженим нападаючим.

Сертифікат означає, що охоронець має усі ці уміння, оскільки пройшов відповідний курс і засвоїв усі знання.

Наявність сертифікату – не просто підтвердження умінь. Це показник професіоналізму, факту існування у людини певних навичок, потрібних і важливих для професії охоронця, які він може застосовувати на практиці.

З початковою сертифікацією по фізичній безпеці можна вже рухатися далі, удосконалюватися, засвоюючи нові знання і відточуючи вже набуті навички. “ТОР-Безпека” допоможе в цьому, підібравши оптимальну програму навчання, яка дозволить розкрити увесь потенціал. І що б вам не знадобилося – цивільні або професійні курси – усе пройдене в наших стінах навчання ви зможете підтвердити документально!

Уверх