>
Курси охоронців - Школа охоронців | ТОР-БЕЗПЕКА

Навчальний центр

Охоронець – це відповідальна і складна робота, яка під силу далеко не кожному. Представники цієї професії гарантують максимальне забезпечення безпеки і збереження життя та здоров’я свого клієнта. Сьогодні охоронці потрібні бізнесменам, медійним персонам, політичним діячам, журналістам та інвесторам. Людей для підготовки в такій спеціальності відправляють на курси охоронців.

читати далі

Багато хто звертаэться в охоронні компанії, щоб захистити себе та свою сім’ю. Вони упевнені, що професіонали допоможуть запобігти нападу й у разі небезпеки своєчасно стануть на захист.

Для того, щоб якісно виконувати роботу, кожен бодігард повинен пройти курси охоронців. У польових умовах викладачі навчають курсантів основам поведінки в ситуаціях, які можуть завдати шкоди життю та здоров’ю. Відповідально підійшовши до проходження свого навчання, можна стати фахівцем у своїй справі й гарантувати безпеку для клієнта.

Як проходить підготовка в школі охоронців ТОР-Безпека

У сучасному світі загроза тероризму й озброєних нападів нестримно росте. Саме тому так важливо дати відсіч загрозам і навчитися діяти в екстремальних ситуаціях. Сьогодні мішенями терористських груп стають не лише звичайні люди. Озброєні банди погрожують аеропортам, торговим комплексам, банкам або навіть окремим регіонам.

Переваги роботи з нами

 • Ми використовуємо тільки перевірені й надійні технології, поєднуючи їх з високим рівнем сервісу.
 • Пропонуємо оптимальні розцінки, оскільки усі послуги виконуємо особисто, без залучення посередників.
 • Працюємо з кожним клієнтом індивідуально, враховуючи усі вимоги та специфіку кожного замовника.
 • В нашій команді працюють універсально навчені фахівці, що гарантує високу результативність.
 • Гарантуємо оперативну реакцію на небезпечні ситуації й контроль дотримання техніки безпеки.
 • Надаємо охоронні послуги по всій Україні, маємо усі необхідні дозволи й ліцензію МВС України.

Агентство ТОР-Безпека вже декілька років є лідером серед компаній, що надають охоронні послуги. Окрім безпосередньо охорона виробничих об’єктів, котеджів, житлових комплексів, ТОР-Безпека проводить також спеціальні навчальні курси для підготовки майбутніх охоронців. Сертифікат, який отримують курсанти по проходженню навчання, котирується не лише в Україні, але й у будь-якій країні Європи.

Для того, щоб приступити до навчання, треба зібрати необхідний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний номер, медичні довідки (психолог, нарколог). Усі заняття з підготовки проходять у болгарському містечку Габрово.

Перед початком зайняття треба запастися необхідним спорядженням, в який входять:

 • індивідуальна аптечка;
 • тактичний пояс;
 • налокітники і наколінники;
 • тактичне взуття;
 • навушники для стрільби;
 • тактичні окуляри, рукавички й так далі.

Усе це ви можете купити окремо або безпосередньо на місці проведення учбового зайняття. Також надається можливість оформлення оренди спорядження.

Програма курсу створена так, щоб після його закінчення охоронці не лише отримали усі необхідні навички, але й були конкурентоздатними на ринку цих послуг. Окрім теоретичної частини, програма включає різноманітні практичні постановки, які здатні навчити їх діяти в критичних ситуаціях.

Усі, хто пройшов навчання в компанії ТОР-Безпека, отримують Сертифікат, який дозволяє не лише працювати в охоронних компаніях, але й вирушати в зони підвищеного ризику нарівні з військовими.

Переваги навчального центру ТОР-Безпека

Проходження курсів охоронців в агентстві ТОР-Безпека має велику кількість переваг. Наша компанія працює за індивідуальною програмою, враховуючи вимоги й особливості кожного окремого замовника. Штат учбового центру складається із справжніх професіоналів, які постійно вдосконалюють свої навички й мають великий досвід роботи в цій сфері. Деякі з них впродовж декількох років служили в спецпідрозділах України, Греції, Ізраїлю, США.

В процесі навчання використовуються виключно нові технології та методики. Враховуючи ту базу знань, яку отримують майбутні охоронці, цінник за послуги дійсно приємний.

За великим рахунком вартість навчання залежатиме від того, який саме тип курсу ви виберете:

 • Цивільні – базові навички безпеки, які будуть закріплені навчанням володінню зброєю й техніці захисту.
 • Професійні – групове зайняття, яке допоможе тим, хто бажає добитися кар’єрних висот в професії охоронця. Спеціальна програма, професійні викладачі й обігравання різних ситуацій сприяють швидкому й якісному навчанню.
 • Сертифікація з безпеки – підвищення кваліфікації й отримання сертифікату міжнародного рівня, завдяки якому стає можливим працювати охоронцем в країнах Європи.
 • Індивідуальні курси – дорожча програма, яка враховуватиме вимоги, побажання й особливості кожного окремого курсанта.

Кращі курси охоронців в Києві від Тор-безпека

Агентство ТОР-Безпека пропонує своїм клієнтам величезну кількість послуг, в перелік яких входять і учбові курси для майбутніх охоронців. Ми займаємося підготовкою фахівців вже більше 10 років. Інноваційні підходи при створенні методики навчання дозволяють впроваджувати в курс сучасні програми й готувати фахівців з урахуванням світових критеріїв і стандартів.

Усі курсанти, що пройшли підготовку в школі охоронців ТОР, здатні швидко зреагувати у будь-якій критичній ситуації й мають усю необхідну техніку та інструменти.

Пам’ятайте, що охоронець – це не лише престижна й високооплачувана робота, але й одна з найнебезпечніших професій. Саме тому так важливо пройти хорошу підготовку й отримати усі необхідні знання і навички для їх подальшої реалізації.


Поширені питання

 • 1Чи можна взяти на курси дитину?
  Дітям не дозволяється відвідувати курси, навіть в якості глядача (Правила безпеки).
 • 2В якому місті проходять заняття?
  Курси проходитимуть у Болгарії, в місті Габрово.
 • 3Ви надаєте спорядження? Треба купувати або здаєте в оренду?
  Ви можете, як купити його для постійного використання, так і взяти в оренду.
 • 4Можна придбати спорядження для курсів у Вас?
  Так, можна.
 • 5Які види стрілецької зброї надаються на курсах?
  Ось перелік зброї, яка надається на курсах : Glock 17, CZ 75d Compact, Walther, Makarov, АК- 47, M4 рушниця, SAR АК 47.
 • 6Які документи мені треба надати, щоб поїхати на заняття?
  Паспорт, код, медичні довідки від нарколога, психолога.
 • 7Якщо я не громадянин України, я зможу поїхати на курси?

  Так, звісно.

 • 8Чи котирується сертифікат з курсів в Україні?
  Так, він котирується не лише в Україні, але і по усій Європі.
 • 9Чи допомагаєте ви з оформленням авіаквитків?
  Так, ми допомагаємо з оформленням квитків. Для цього необхідно надати закордонний паспорт.
 • 10Яке спорядження треба брати з собою на курси?
  Тактичні окуляри балістичні, тактичні рукавички закриті, брюки тактичні, футболка з довгим рукавом, налокітники, наколінники, тактичне взуття (бажано висока), навушники для стрільби, кобура під ГЛОК17, Кепка (якщо літній час), Пояс тактичний, Підсумок (2 шт.) ГЛОК 17, Підсумок під АК, Індивідуальна Аптечка.

Уверх