Встановлення та обслуговування ip домофонів Київ - Ціна на ip домофонію

IP Домофонія

407 об'єктів вже обслуговується

Домофон - це багатофункціональний пристрій, один з різновидів систем контролю доступом. Він зручний, практичний і позбавляє від необхідності зайвий раз підходити до дверей і відкривати їх вручну. Досить один раз встановити IP домофон - і можна управляти своїм будинком із будь-якої кімнати!
Розрахувати вартість IP домофонії
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!
Переваги роботи з нами

Перевірені на практиці технології, якісне встановлення та професійне обслуговування IP домофонів.

З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, опрацьовуючи усі його побажання та беручи до уваги характеристики території.

У нашій команді працюють справжні фахівці, а це означає, що все буде зроблено дійсно якісно.

Зручна ціна на IP домофонію й усі види робіт, додаткова економія на технічному обслуговуванні.

Гарантія безперебійної роботи системи й повноцінний контроль над територією будь-якої площі.

Робимо послуги установки і обслуговування домофонів в Києві й області, маємо усі необхідні дозволи та ліцензії.

Встановлення IP домофонів в Київ – це свого роду створення системи “Розумний будинок”, що дозволяє з однієї панелі здійснювати контроль над усім приміщенням або територією. І хоча на вигляд це маленька панель в комплекті з невеликим монітором, на ділі ж вона надає величезні можливості по управлінню та контролю доступу.

читати далі

IP-домофонія – непрошений гість не пройде!

Така система дозволяє бачити гостей на моніторі, як тільки вони підійшли до порогу будинку, і видалено відкривати двері. Проте це не єдині її можливості – їх тут набагато більше:

 • Видалене управління за допомогою смартфону або іншого пристрою, підключеного до мережі, що дає можливість контролювати вхід у приміщення, навіть знаходячись за його межами.
 • Дозволяє заощадити на обслуговуючому персоналі, конс’єржі. Пристрій об’єднує усі житла, й ви зможете вирішувати, хто зможе проходити до вас, а хто ні.
 • Безпровідне підключення по мережі wi-fi, що дозволяє системі працювати без додаткових комунікацій, що забезпечує стабільнішу роботу пристрою.
 • Сумісна з іншими засобами безпеки, створюючи загальну охоронну мережу. Додатково IP домофонію можна доповнити облаштуваннями двостороннього зв’язку й іншим устаткуванням, яке дозволить розширити функціонал центральних апаратів. Наприклад, об’єднати з системою СКУД, IP-камерами, сигналізацією тощо. Для цього моделі комплектуються портами RS232/485.

Коли потрібне встановлення IP домофонів

Таке пристосування – відмінне рішення не лише для власників приватних будинків і заміських котеджів. Корисним воно буде і на підприємствах – в офісах й IT-компаніях, лабораторіях і дослідницьких центрах, лікарнях і банках, організаціях за поданням соціальних послуг й інших місцях, де потрібний контроль доступу.

Встановлення IP домофонів дає максимум переваг:

 • Для приватних осіб – додаткова безпека для будинку із зручною системою управління, одно- або двостороннім відеозв’язком. Невисока ціна і просте обслуговування IP домофонів роблять їх дійсно вигідними.
 • Для будівельних компаній – чим краще будинок, тим дорожче його можна запропонувати клієнтам. IP-домофонія в Київ дозволить підвищити статус будови й об’єднати усі системи на одній панелі. Такий пристрій підвищить рівень безпеки житлового будинку, надавши йому ще більшої привабливості для покупців.
 • Для монтажних компаній – встановлення IP домофонів дозволить об’єднати усі дроти в одному UTP. Це допоможе зробити все не лише швидше, але й заощадити на матеріалах.
 • Для обслуговуючих організацій – айпі-домофон значно полегшує процес роботи обслуговуючих організацій, забезпечуючи швидкий контакт з мешканцями без необхідності підніматися в квартиру. Рішення встановити IP домофон дозволить значно спростите управління усім будинком.

“Розумний” пристрій стане відмінним доповненням для будинку на будь-якому етапі будівництва. Просте на перший погляд устаткування надає власникові по-справжньому багато переваг і зручностей!

“ТОР” – професійне встановлення і обслуговування IP домофонів!

Найголовніше в техніці – це її надійність. Не важливо, який функціонал має устаткування: якщо воно зламається або буде зламане вже через декілька тижнів. Тут потрібний професійний підхід – якісне устаткування і не менш якісний монтаж.

А тому, якщо ви хочете бути упевнені в ефективності встановлюваної системи безпеки, вибирайте охоронне агентство “ТОР” в Київ – в цьому випадку ви отримаєте ліцензоване устаткування. Ми є офіційним дистриб’ютором продукції True IP, а це означає, що така IP домофонія ніколи не підведе. Вона відрізняється високою якістю, надійністю роботи й унікальним програмним забезпеченням T-nect, яка дає користувачеві увесь потрібний функціонал:

 • Отримання дзвінків на відстані до 1000 кілометрів;
 • Спостереження за камерами стеження через мобільний пристрій;
 • Управління системами безпеки СКУД, СВН, АТС, “Розумний будинок”;
 • Контактування з мешканцями будинку;
 • Фотознімки відвідувачів.

І ще десятки інших функцій для забудовників, компаній, що управляють, і власників квартир.

Але і це ще не усе. Такі системи безпеки відрізняються мінімальним відсотком збоїв – менш 0,1%, за рахунок чого ризик несанкціонованого доступу зведений практично до нуля й дозволяє бути упевненим в абсолютній безпеці і контролі доступу в приміщення.

Системи айпі-домофонії мають усі необхідні сертифікати якості державного зразка. Щоб отримати її, устаткування проходить комплексну перевірку на відповідність технологічним нормам і працездатність і тільки після цього отримує сертифікат.

Встановлення систем безпеки в Києві, включаючи IP-відеоспостереження, домофони, СКУД й інші пристосування – це правильне рішення, здатне дати повний контроль над територією!

Ми допоможемо вибрати пристрій, що підходить під характеристики об’єкту, замінити або обслужити IP домофон, вирішивши усі проблеми з безпекою!

Уверх