>
Пожарная сигнализація – Встановлення пожежної сигнализації в Києві | Низька ціна

Протипожежні сигналізації

Встановлення протипожежних сигналізацій на будь-яких об'єктах!
409 об'єктів вже обслуговується
Від пожежі не застрахований ніхто, але їй можна запобігти або хоча б мінімізувати збиток – спеціально для цього й існує пожежна сигналізація.  Її встановлення допоможе зберегти не лише нажите майно, але й найцінніше, що у вас є – життя. Встановити пожежну сигналізацію можна і в комплексі з іншими системами: так її робота буде ефективнішою. Так, фахівці рекомендують інтегрувати її з охоронною сигналізацією - у результаті вийде так звана охоронно-пожежна сигналізація (ОПС), яка забезпечує максимально можливий рівень захисту об'єкту.
Розрахувати вартість протипожежної сигналізації
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!
Переваги роботи з нами

Передові технології й високий рівень сервісу дозволяє нам вирішувати максимально широкий фронт завдань.

У нас завжди об'єктивні ціни, оскільки усі завдання ми вирішуємо власними силами, без залучення сторонніх фахівців.

Працюємо з кожним клієнтом індивідуально, беремо до уваги усі вимоги і характеристику об'єктів.

Ми зібрали професійну команду, а тому гарантуємо якість послуг і стабільну роботу протипожежного устаткування.

Завжди аналізуємо об'єкт перед встановленням устаткування, забезпечуючи необхідний рівень безпеки.

Займаємося встановленням пожежної сигналізації в Києві і області, працюємо з будь-якими об'єктами.

Універсальне рішення!

Прилад приймально-контрольний пожежний
Прилад приймально-контрольний пожежний
Призначений для автоматичного виявлення пожежі в приміщеннях по чинниках «дим», «температура» й одночасного управління засобами пожежогасіння та сповіщення.

Оптичний димовий сповіщувач
Оптичний димовий сповіщувач

Інтерактивний двохдротовий шлейфовий сповіщувач з функцією самодіагностики, захистом від пилу, комах і статичної електрики. Адаптований до важких виробничих умов.

Сповіщувач світлозвуковий
Сповіщувач світлозвуковий
Електронні пристрої, які одночасно подають сигнал тривоги за допомогою звуку та світла. Написи на табло за бажанням замовника можуть бути змінені (вихід, пожежа, напрямок руху).

Сповіщувач світловий
Сповіщувач світловий
Компактні світлові сповіщувачі, призначені для подання яскравих світлових сигналів в системах ОПС і ССУЕ, а також в технологічних лініях й інших сферах. Можуть використовуватися як усередині приміщень, так і зовні (під навісом або козирком).

Ручний пожежний сповіщувач
Ручний пожежний сповіщувач
Призначений для своєчасної передачі тривожного сигналу про займання на контролюючий елемент протипожежної системи. Має пороговий принцип роботи.

Прилад введення-виведення
Прилад введення-виведення
Забезпечує прийом електричних сигналів по лініях зв’язку від пожежних безадресних сповіщувачів до ППКП, передачу електричних сигналів по лініях зв’язку від ППКП до пожежних сповіщувачів.

Ізолятор короткого замикання
Ізолятор короткого замикання
Автоматично локалізує несправності, викликані коротким замиканням в лінії зв’язку, відновлює роботу, моніторить фактичні значення напруги в адресній магістралі або контрольних об’єктів, що значно скорочує терміни монтажно-налагоджувальних робіт або пошук несправності.

Модуль комутації (МК)
Модуль комутації (МК)
Призначений для управління різними технологічними процесами та пристроями.

Якісний підхід

Ми використовуємо виключно сертифіковані пристрої, а тому наші системи ніколи не підведуть!

Встановлення пожежної сигналізації – це важливо! Щорічно в Україні займається більше 100 тисяч будівель різної площі. Щомісячно на великих підприємствах і виробництвах трапляються пожежі, яким можна було б запобігти. Щодня люди забувають вимкнути праску або іншу техніку, і воднораз втрачають нажите майно і навіть власні життя.

читати далі

Що входить в охоронно-пожежну сигналізацію?

Пожежна охорона є сукупністю технічних приладів, які здатні своєчасно виявити ознаки займання й миттєво оповістити користувача про небезпеку.

Зазвичай пожежна сигналізація складається з наступних компонентів:

 • Контрольна панель (ППК) – отримує сигнали від датчиків, аналізує отриману інформацію, віддає команди. По суті, це мозок усієї пожежної охорони.
 • Блок індикації – відображає події та стан системи.
 • Автоматичні сповіщувачі (датчики) – виявляють джерела диму, чадного газу й передають тривожний сигнал на ППК;
 • Джерело безперебійного живлення – забезпечує пожежну сигналізацію необхідним живленням. Навіть якщо на об’єкті не буде світла. Це серце усієї системи, оскільки саме від нього й залежить робота і контрольної панелі, і усіх пожежних датчиків.

Якою буває пожежна сигналізація

Пожежні датчики можуть бути самих різних видів:

 • теплові – реагують на різку зміну температури в приміщенні, що охороняється;
 • димові – відстежують появу диму;
 • датчики полум’я – відстежують появу відкритого полум’я.

Щоб пожежна сигналізація працювала максимально ефективно, монтуються не лише автоматичні, але й ручні сповіщувачі. Останні виглядають як невелика коробка з кнопкою й розміщуються на стінах – на доступній висоті. Якщо першим пожежу виявить людина – вона з легкістю зможе натиснути кнопку й попередити про небезпеку інших людей.

Увесь необхідний сервіс, низька ціна і професійний монтаж!

Як відбувається встановлення пожежної сигналізації

Монтаж протипожежної системи в Києві повинні робити професіонали. Це навіть не обговорюється, адже тут треба виконати колосальну роботу:

 • проаналізувати стан об’єкту і поточний рівень пожежної безпеки;
 • визначити найбільш оптимальні місця для установки усіх пожежних датчиків;
 • поєднати пожежну сигналізацію з інжиніринговими системами об’єкту (приміром, з системою кондиціонування);
 • виконати пробний пуск і наладку усієї системи.

Для кожного об’єкту (квартири, офісу, промислового підприємства) пожежна сигналізація в Київ проектується в індивідуальному порядку. Адже тут треба враховувати дуже багато нюансів – тому і ціна монтажу стає ясною тільки після повного аналізу об’єкту.

Встановлення пожежної сигналізації в Києві від “Тор-Безпека”

Якщо вам потрібна надійна протипожежна система, звертайтеся виключно в перевірену компанію, здатну не просто встановити все, що треба, але й налагодити до ідеального стану, а тому – гарантувати безперебійну роботу пристроїв!

Завдяки тому, що в “Тор-Безпека” в Київ працюють справжні професіонали, які займаються встановленням не лише пожежних, але й охоронних сигналізацій, ви зможете організувати по-справжньому безпечну зону.

Ми проведемо детальний інструктаж, як мінімізувати вірогідність виникнення пожежі на об’єкті, розробимо найбільш оптимальну систему, налагодимо її, запустимо й протестуємо. З такою пожежною сигналізацією усі ризики будуть зведені до нуля!

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете дізнатися про усі подробиці про той або інший вид пожежної сигналізації – телефонуйте, запитуйте й уточнюйте! Консультація у нас абсолютно безкоштовна!


Уверх