

Інтерактивний двохдротовий шлейфовий сповіщувач з функцією самодіагностики, захистом від пилу, комах і статичної електрики. Адаптований до важких виробничих умов.






Якісний підхід
Ми використовуємо виключно сертифіковані пристрої, а тому наші системи ніколи не підведуть!
Встановлення пожежної сигналізації – це важливо! Щорічно в Україні займається більше 100 тисяч будівель різної площі. Щомісячно на великих підприємствах і виробництвах трапляються пожежі, яким можна було б запобігти. Щодня люди забувають вимкнути праску або іншу техніку, і воднораз втрачають нажите майно і навіть власні життя.
Що входить в охоронно-пожежну сигналізацію?
Пожежна охорона є сукупністю технічних приладів, які здатні своєчасно виявити ознаки займання й миттєво оповістити користувача про небезпеку.
Зазвичай пожежна сигналізація складається з наступних компонентів:
- Контрольна панель (ППК) – отримує сигнали від датчиків, аналізує отриману інформацію, віддає команди. По суті, це мозок усієї пожежної охорони.
- Блок індикації – відображає події та стан системи.
- Автоматичні сповіщувачі (датчики) – виявляють джерела диму, чадного газу й передають тривожний сигнал на ППК;
- Джерело безперебійного живлення – забезпечує пожежну сигналізацію необхідним живленням. Навіть якщо на об’єкті не буде світла. Це серце усієї системи, оскільки саме від нього й залежить робота і контрольної панелі, і усіх пожежних датчиків.
Якою буває пожежна сигналізація
Пожежні датчики можуть бути самих різних видів:
- теплові – реагують на різку зміну температури в приміщенні, що охороняється;
- димові – відстежують появу диму;
- датчики полум’я – відстежують появу відкритого полум’я.
Щоб пожежна сигналізація працювала максимально ефективно, монтуються не лише автоматичні, але й ручні сповіщувачі. Останні виглядають як невелика коробка з кнопкою й розміщуються на стінах – на доступній висоті. Якщо першим пожежу виявить людина – вона з легкістю зможе натиснути кнопку й попередити про небезпеку інших людей.
Увесь необхідний сервіс, низька ціна і професійний монтаж!
Як відбувається встановлення пожежної сигналізації
Монтаж протипожежної системи в Києві повинні робити професіонали. Це навіть не обговорюється, адже тут треба виконати колосальну роботу:
- проаналізувати стан об’єкту і поточний рівень пожежної безпеки;
- визначити найбільш оптимальні місця для установки усіх пожежних датчиків;
- поєднати пожежну сигналізацію з інжиніринговими системами об’єкту (приміром, з системою кондиціонування);
- виконати пробний пуск і наладку усієї системи.
Для кожного об’єкту (квартири, офісу, промислового підприємства) пожежна сигналізація в Київ проектується в індивідуальному порядку. Адже тут треба враховувати дуже багато нюансів – тому і ціна монтажу стає ясною тільки після повного аналізу об’єкту.
Встановлення пожежної сигналізації в Києві від “Тор-Безпека”
Якщо вам потрібна надійна протипожежна система, звертайтеся виключно в перевірену компанію, здатну не просто встановити все, що треба, але й налагодити до ідеального стану, а тому – гарантувати безперебійну роботу пристроїв!
Завдяки тому, що в “Тор-Безпека” в Київ працюють справжні професіонали, які займаються встановленням не лише пожежних, але й охоронних сигналізацій, ви зможете організувати по-справжньому безпечну зону.
Ми проведемо детальний інструктаж, як мінімізувати вірогідність виникнення пожежі на об’єкті, розробимо найбільш оптимальну систему, налагодимо її, запустимо й протестуємо. З такою пожежною сигналізацією усі ризики будуть зведені до нуля!
Якщо у вас залишилися питання або ви хочете дізнатися про усі подробиці про той або інший вид пожежної сигналізації – телефонуйте, запитуйте й уточнюйте! Консультація у нас абсолютно безкоштовна!