>
Встановлення відеоспостереження Київ | Монтаж камер відеоспостереження

Відеоспостереження

Встановлення систем відеоспостереження на будь-яких об'єктах!
67 об'єктів вже обслуговується
Вважається, що контролювати усе неможливо. Це не так: завдяки сучасним системам відеоспостереження ви зможете бачити все! Встановлення відеоспостереження узабезпечить від крадіжки, проникнення непроханих гостей і дозволить посилити контроль над роботою співробітників. Вона дозволить завжди бути в курсі, що відбувається усередині та зовні приміщення.
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Системи відеоспостереження, які ми встановлюємо

 

Відеоспостереження на фабриці

Без сучасної системи спостереження на фабриці не обійтися! Вона допомагає не лише запобігати крадіжкам, оперативно усувати загрози та аварії, але й видалено контролювати усі робочі процеси. Не менш важливим завданням сучасної системи відеоспостереження стає контроль території й захист від проникнення зловмисників.
 

Відеоспостереження на складі

Встановлена на складі система відеоспостереження дозволяє цілодобово контролювати територію – як внутрішній простір, так і периметр, стежити за відвантаженням товарів, переміщенням техніки і персоналу. Її основне завдання – безпека, дотримання порядку і виключення розкрадань майна.
 

Відеоспостереження в готелі

Наявність системи відеоспостереження в готелі значно підвищує лояльність гостей, покращує безпеку й допомагає розбору складних ситуацій. Її наявність часто стає вирішальним чинником при виборі готелю.
 

Відеоспостереження в банку

Встановлення системи відеоспостереження в банку дозволяє отримати контроль над сховищем і сейфами, спостерігати за роботою співробітників, фіксувати й запобігати крадіжкам та пограбуванню.
 

Відеоспостереження в нічному клубі

Жоден розважальний заклад неможливо представити без якісної системи охорони, де одну з головних ролей грає відеоспостереження. Встановлені в клубах камери стають запорукою приємного відпочинку й безпеки відвідувачів.
 

Відеоспостереження в магазині і супермаркеті

Встановлення сучасної системи відеоспостереження – стандартний крок забезпечення безпеки на території торгових об'єктів і відвертання розкрадання товарів працівниками і відвідувачами.
 

Відеоспостереження в автомобілі

Встановлення автомобільних відеокамер або автомобільних відеореєстраторів дозволяє вести запис того, що відбувається як в самому автомобілі, так і навколо нього, тим самим забезпечуючи безпеку транспортного засобу.
 

Відеоспостереження в ресторані і кафе

Встановлення системи відеоспостереження в ресторанах і кафе підвищує безпеку клієнтів, дозволяє контролювати усі робочі процеси, касову зону й дотримання санітарних норм на кухні
 

Відеоспостереження на підприємстві

Встановлення відеоспостереження на підприємстві дозволить контролювати ситуацію на усій його території, отримати захист від стороннього проникнення, розкрадання та несумлінного виконання обов'язків співробітниками.
 

Відеоспостереження в офісі

Встановлення відеоспостереження в офісі - це безпека співробітників і можливість контролювати якість їх роботи й використання робочого часу, запобігати витоку корпоративної інформації й крадіжкам майна.
 

Відеоспостереження на вулиці

Встановлення зовнішнього відеоспостереження для отримання контролю над територією
 

Відеоспостереження в квартирі

Встановлення системи відеоспостереження для отримання контролю над квартирою у період відсутності
 

Відеоспостереження на дачі

Встановлення камер відеоспостереження в заміських котеджах, дачних будиночках для наглядом у період відсутності
 

Відеоспостереження в будинку

Встановлення системи відеонагляду за будинком - будь-якої складності та з будь-якою кількістю модулів
Переваги роботи з нами

Професійне проектування та монтаж відеоспостереження під ключ, обслуговування і модернізація.

Кращі ціни в Києві на послуги підключення систем відеоспостереження. Без залучення посередників і додаткової оплати.

З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, а тому враховуємо усі особливості об'єкту.

Ми зібрали команду справжніх фахівців, завдяки чому гарантуємо якість своєї роботи.

Встановлення камер відеоспостереження робиться максимально швидко, з дотриманням техніки безпеки.

Працюємо по усій Україні, маємо усі необхідні дозволи та ліцензію від МВС України.

Встановлення систем відеоспостереження для усіх типів об’єктів! Уперше такі камери з’явилися в 1942 році – їх розробкою зайнялася компанія Siemens, задіявши їх в ході випробування ракет “Фау-2”. Сьогодні ж камери відеоспостереження використовуються практично скрізь, і без них не обходиться жоден магазин, банк або інший важливий об’єкт.

читати далі

Монтаж систем відеоспостереження в Києві

Відеозйомка того, що відбувається ведеться в двох форматах:

 • Цифровий – відрізняється високою швидкістю передачі і, найголовніше, HD якістю зображення. Встановлення камер відеоспостереження такого типу дозволяє побачити чітку картинку, визначити порушника або розглянути якісь деталі. Високе розділення відео збільшує його розмір, тому знадобиться спеціальний відеореєстратор для обробки й зберігання записів з камери відеоспостереження.
 • Аналоговий – мають хорошу надійність, а коштують при цьому зовсім недорого. Такі пристрої двічі перетворюють сигнал. Якість картинки при цьому значно втрачається, але необхідність мати відеореєстратор для зберігання записів відпаде, адже вони не займуть багато місця і можуть розташовуватися на жорсткому диску комп’ютера.

Встановити відеоспостереження можна з різним форматом зйомки – головне вирішити, для яких цілей це потрібно. Попри те, що аналогові пристрої дешевші і надійніші, в усьому іншому цифрова техніка краще, популярніше і поступово витісняє своїх “конкурентів”.

За бажання на IP-камери можна встановити додаткові “розумні” модулі: розпізнавання осіб, датчик руху, запам’ятовування номерів машини або виявлення сторонніх предметів на об’єкті, залишених людьми. Такі функції на порядок підвищать ефективність відеоспостереження і безпеку на об’єкті!

Типи камер

Окрім відмінності по форматах, камери можуть бути різного типу й призначатися для стеження за різними об’єктами. Так, можна встановити камери відеоспостереження наступних видів:

 • Вуличні – призначаються для зовнішнього спостереження, мають посилений, захищений від погодних явищ корпус, автоматичний перехід в режим нічної зйомки і широкий кут огляду для охоплення більшої території.
 • Внутрішні – для використання в приміщенні. Оснащуються потужними матрицями і світлочутливими елементами. Подібні IP-камери автоматично підлаштовуються під освітлення, видаючи максимально якісну картинку. Мають герметичний, але не укріплений корпус, тому встановлення відеоспостереження такого типу не підходить для вулиці.
 • Купольні – універсальні IP-камери, що забезпечують надійне спостереження як усередині, так і зовні приміщення. Згори пристрої встановлюється темний купол, який виконує захисно-маскувальну функцію. Купольні камери в Київ відносять до прихованого відеоспостереження, завдяки їх непомітності і відносно невеликим розмірам. Вони добре захищені від дії зовнішнього середовища і фізичної деформації.

Важливо! Деякі моделі відеокамер мають інфрачервоний режим, завдяки чому ще простіше виявляють рух людини в повній темряві.

Окрім основних характеристик, важливе значення має і тип підключення камери. Так, дротяні пристрої надійніші й гарантують стабільну передачу інформації на монітор. Якщо ж ви вирішите встановити камери відеоспостереження безпровідного типу, врахуйте, що вони залежні від інтернет-з’єднання (вони транслюють усе те, що відбувається в режимі реального часу на будь-який підключений пристрій – наприклад, смартфон або ПК).

Сучасні системи відеоспостереження в Києві складаються не лише з підвісних камер стеження, але й включають ряд інших необхідних комплектуючих. Ми допоможемо вибрати їх, спроектувати ідеальну систему безпеки і встановити відеоспостереження будь-якої складності!

Встановлення відеоспостереження в Києві

У звичному розумінні, система відеоспостереження – це камери, які передають інформацію на телефон або комп’ютер. Сигнал також може передаватися в мережу або в хмарне сховище.

Для підвищення якості стеження за великим об’єктом (магазином, складом, виробничим цехом, офісним комплексом) додатково можуть бути підключені додаткові пристрої:

 • Відеореєстратор – невеликий блок з жорстким диском, який обробляє, зберігає і передає дані з відеокамери на хмарне зберігання.
 • Джерела живлення – забезпечують електроживлення для камери і записуючого пристрою.
 • Прилади для передачі сигналу – підключаються від відеоспостереження до відеореєстратора.

Усе це можна придбати окремо або купити комплект, а також замовити послуги підключення під ключ, завдяки чому встановлення камер відеоспостереження може бути здійснене за один раз. У комплект входять усі необхідні пристрої, включаючи відеореєстратор, тому не доведеться витрачатися на щось ще.

При виникненні проблем з роботою системи відеоспостереження фахівці охоронного агентства “ТОР” вирішать їх максимально швидко.

Установка камер відеоспостереження – це безпека на 100%

Хочете отримати контроль над територією? Уклавши договір з компанією “Тор-Безпека”, вам більше не доведеться переживати за своє життя і майно!

 • Розробка оптимальної системи з усіма необхідними модулями, підібраними з урахуванням функціонала й зручності використання.
 • Професійне встановлення відеоспостереження з опрацюванням усіх особливостей об’єкту.
 • Широкий вибір типів відеокамер останнього покоління, аналогові та цифрові.
 • Встановлення камер відеоспостереження під ключ і подальше сервісне обслуговування, заміна та модернізація.
 • Абсолютна анонімність і дотримання комерційних таємниць клієнта.

Вирішили купити камеру відеоспостереження, додаткову апаратуру або замовити послуги з установки охоронної системи під ключ? Встановлення відеоспостереження в “Тор-Безпека” – це рішення з максимальною ефективністю!

Трошки відео

Вирішили купити камеру відеоспостереження, додаткову апаратуру або замовити послуги зі встановлення охоронної системи під ключ? Встановлення відеоспостереження в “Тор-Безпека” – це рішення з максимальною ефективністю!

Поширені питання

 • 1Чи можна демонтувати відеоспостереження при переїзді?
  Можна. Ми допоможемо зняти усе устаткування і встановити камеру відеоспостереження й усі інші модулі за новою адресою.
 • 2Чи обов`язково підписувати договір на виконання робіт?
  Так. Це гарантія того, що усі сторони виконають свої зобов'язання.
 • 3Чи є у вас підтримка клієнтів?
  Звичайно. Телефонуйте по будь-якому з вказаних в розділі контактів номеру або номеру, вказаному в договорі.
 • 4Як щодо гарантій якості?
  Ми надаємо гарантію на усі наші роботи. Встановлення відеоспостереження буде професійним, а збої в роботі устаткування виключені. Усе вживане устаткування має необхідні сертифікати відповідності стандартам України і/або Європи.
 • 5Як мені отримати детальну консультацію і обрати систему відеоспостереження?
  Ви завжди можете зателефонувати нам або написати на електронну пошту. Така консультація абсолютно безкоштовна й дозволить дізнатися аро все за лічені хвилини.
 • 6Де я можу ознайомитися з відгуками про вашу роботу по встановленню систем відеоспостереження?
  Ми вже працюємо над впровадженням спеціального розділу на нашому сайті, а поки що ви можете ввести в браузері запит "Тор-безпека". Відгуки про усі наші проекти будуть виключно позитивними.
 • 7З часом можна буде все модернізувати?
  Звичайно. При необхідності застарілий модуль може бути замінений на ефективніший. Також можна буде розширити систему або доповнити її більш місткими носіями інформації, поєднати з сигналізацією й так далі.
 • 8Застосовуєте шаблонні рішення або індивідуальні?
  Готові рішення існують, але кожен проект по-своєму унікальний і має свої особливості, які мають бути опрацьовані, щоб система була дійсно ефективною.
 • 9Які камери найкращі – цифрові або аналогові?
  Дивлячись для яких завдань. Аналогове відеоспостереження в Київ обійдеться дешевше, але якість картинки тут помітна нижче. Проте і додатковий відеореєстратор для них не потрібен, на відміну від IP - дані можуть зберігатися на жорсткому диску комп'ютера.
Уверх