>
5 причин встановити систему безпеки

5 причин встановити систему безпеки

Проектирование систем безопасности для промышленных предприятийПроектування, встановлення, включення і зняття з охорони, постійне обслуговування, а у разі потреби – ремонт… Усе це пов’язано з системами безпеки, і іноді з’являється питання: чи варте це клопоту і чи дає повну безпеку?

Спробуємо розібратися.

Коли справа доходить до систем безпеки, треба продумати багато елементів, у тому числі про те, яку користь така система може принести. Ось декілька причин, чому встановлення відеокамер і датчиків дійсно потрібне.

1. Захист матеріальних цінностей

Це головне завдання систем безпеки. У когось недостача на складі, хтось втратив електроніку, коштовності або інші дорогі предмети через злом або дії працівників. Тоді як використання домашнього сейфа може допомогти захистити цінності, для підприємства система безпеки стає кращим варіантом скоротити втрати і захиститися від стороннього проникнення на територію.

Навіть найпростіша сигналізація може відлякати потенційних грабіжників і повідомити поліцію або службу безпеки про інцидент.

2. Відвертання злочинів

За статистикою, більше 85 % усіх «успішних» пограбувань відбуваються на території підприємств без встановленої системи безпеки. Це говорить про те, що система безпеки не лише захищає від загрози, але й допомагає затримати злочинців ще до того, як вони покинуть об’єкт.

3. Видалений доступ до об’єкту

Сучасні системи безпеки дозволяють видалено контролювати усі процеси на підприємстві – з телефону або планшета. Ви можете контролювати камери безпеки, встановлені по усьому периметру і усередині приміщень, а також управляти інтелектуальними системами – термостатами, інтелектуальними дверними замками без ключа, освітленням і іншими пристроями в кожній зоні свого підприємства.

4. Зниження вартості страховки

Наявність системи безпеки може знизити вартість страхування вашого об’єкту до 20 %. У поєднанні з миттєвим викликом поліції, групи швидкого реагування або служби екстреної допомоги, це робить систему безпеки дійсно вигідною.

5. Інформування про займання, витік газу і затоплення

При спрацьовуванні датчиків користувач вмить отримує усю інформацію про подію. Якщо на території об’єкту спрацьовують димові сповіщувачі або детектори чадного газу, ви зможете зреагувати, навіть якщо знаходитеся при цьому в іншому місті. Можна настроїти систему так, щоб екстрені служби миттєво повідомлялися про надзвичайні ситуації.

Встановлення на підприємстві сучасної системи безпеки дає додатковий рівень захисту від будь-яких потенційних зловмисників! Незалежно від того, чи здаєте ви приміщення в оренду або, навпаки, орендуєте його, ви можете користуватися усіма перевагами сучасних технологій!

Уверх