>
7 причин встановити камери відеоспостереження для бізнесу

7 причин встановити камери відеоспостереження для бізнесу

Коли справа доходить до забезпечення безпеки бізнесу, підходять усі методи. Деякі з них дієві, інші – малоефективні, і обрати оптимальне рішення буває не так і просто. Але є одне рішення, здатне вирішити ситуацію на всі 100%. Це система відеоспостереження.

Ось 20 головних переваг впровадження відеокамер на підприємстві.

1. Система відеоспостереження підвищує загальну безпеку

Камери відеоспостереження, розташовані по усьому підприємству, допомагають запобігти крадіжці ресурсів співробітниками, псуванню майна, сторонньому проникненні на об’єкт й іншим незаконним діям. Вірогідність порушення порядку знижується у декілька разів.

2. Зменшення крадіжок

Встановлені на видному місці камери допомагають запобігти крадіжкам. Понад 60% всіх малих підприємств стають жертвами крадіжок співробітників, але за допомогою відеокамер цього можна уникнути.

3. Відвертання шахрайства

Компанія може втратити до 15% своєї виручки через шахрайство, постраждати від співробітника, який виконує свої обов’язки неналежним чином або грубить клієнтам. Роботу співробітників можна відстежувати і аналізувати. Невеликі компанії більше уразливі для крадіжок співробітників: це пов’язано з тим, що на їх території задіяно менше заходів безпеки.

4. Захист від злому

Приблизно 65% усіх крадіжок – зі зломом. Більше того, це не випадкові злочини, а сплановані. Можливими вони стають тому, що злочинці розуміють, що від проникнення на територію захищає лише замок. Впровадження системи безпеки з відеоспостереженням усуне такі ризики й саме по собі стане відмінним стримуючим чинником.

5. Демонстрація турботи про безпеку клієнтів

Наявність хорошої системи безпеки, включаючи камери відеоспостереження, дозволяє продемонструвати клієнтам, що все під контролем, що тут піклуються про їх безпеку і захист. Такий підхід дозволяє підвищити репутацію компанії.

6. Захист від зовнішнього проникнення

За допомогою камер відеоспостереження можна вчасно помітити спроби сторонніх осіб проникнути на територію підприємства. Встановивши систему відеоспостереження на вході, стоянках, з боку фасаду і технічних воріт, можна швидко зреагувати на небезпеку і не допустити проникнення зловмисників.

7. Підвищення продуктивності праці співробітників

Відеокамери спрощують відстежування діяльності співробітників і не дозволяють їм ухилятися від своїх прямих обов’язків. Фіксуючи прогули і відсутність співробітників на робочому місці, можна коригувати їх оплату праці і нарахування премій.

Камери відеоспостереження можуть захистити компанію від багатьох бід – пограбувань, псування майна і устаткування, проникнення чужаків, а також вчасно зреагувати на небезпечну ситуацію – пожежу, витік небезпечних рідин, травми робочих й інші події.

Уверх