>
Фізична охорона для контролю і безпеки

Фізична охорона для контролю і безпеки

Охорона – одна з найважливіших складових успішного бізнесу. Серед всіх типів послуг із забезпечення безпеки фізична охорона займає особливе місце. Вона реалізується за допомогою підготовлених співробітників, навчених діяти в критичній ситуації, які мають усе необхідне для роботи – засоби зв’язку, екіпіровку, спецзасоби і нерідко бойову зброю.

В одному випадку співробітників охорони розставляють по стратегічних точках і ввіряють їм контроль за безпекою об’єкту, а в іншому – вони невідривно супроводжують клієнта, забезпечуючи його безпеку, куди б він не відправився.

Фізична охорона реалізується за допомогою постійного контролю за об’єктом, організацією постів і патрулювання. Заходи по забезпеченню безпеки потрібні на об’єктах різного типу: державних і комерційних підприємствах, місцях громадського користування, розважальних і торгівельних центрах, приватних школах і дитячих садочках.

Залежно від особливостей об’єкту обов’язки охоронців можуть суттєво відрізнятися. Наприклад, на виробничому підприємстві важливо взяти під контроль пропускний пункт і технічні ворота, а в бізнес-центрі – коридор і приймальню. Охоронці можуть стежити за входом і не допускати неавторизований персонал у внутрішні зони підприємства, контролювати переміщення співробітників між цехами. На комерційних об’єктах (магазини, торгово-розважальні центри) охоронці можуть знаходитися на вході, стежити за дотриманням порядку, виявляти потенційні загрози і не допускати крадіжок.

На території приватного будинку співробітники охоронної компанії беруть під контроль увесь периметр – це дозволяє запобігти злому і незаконному проникненню. На таких об’єктах головне завдання охорони – цілодобовий контроль за територією, відвертання й адекватне реагування на небезпеку. Для підвищення ефективності співробітники охорони використовують засоби зв’язку, а в деяких випадках і засоби захисту: електрошокер, палицю, травматичну й навіть бойову зброю. Оснащення залежить від типу об’єкту і побажань клієнта.

Робота охоронців часто посилюється автоматичними системами безпеки: камерами відеоспостереження, сигналізацією, пропускними системами тощо. У таких випадках до обов’язків охоронців входить моніторинг отримуваних даних.

Уверх