>
Гібридні методи забезпечення безпеки

Гібридні методи забезпечення безпеки

Технології змінили наш спосіб життя. Вони оточують нас буквально всюди – мобільні телефони, смарт-годинники, трекери та GPS навігатори. Не менш помітна їхня роль і в забезпеченні безпеки. Поряд із фізичною охороною вони стали засобом контролю та усунення ризиків.

методи забезпечення безпекиТехнології покращують багато речей. Ось кілька рішень, коли їх застосування здатне зробити роботу охоронців набагато ефективнішою.

Видалене спостереження. Багато організацій обирають встановлення камер відеоспостереження та невеликий штат охоронців, а не регулярне патрулювання. Для цього потрібні високотехнологічні бездротові камери та програмне забезпечення з необхідними функціями, щоб співробітники служби безпеки могли стежити за тим, що відбувається здалеку, і направляли патрулі до місця лише у разі реальної необхідності.

Штучний інтелект (ШІ). Допомагає багатьом галузям, включаючи безпеку. Відеокамери зі штучним інтелектом можна запрограмувати так, щоб вони реагували на погрози – наприклад, сповіщали про прибуття машини з певним номером або фіксацію обличчя конкретної людини. ШІ може аналізувати поведінку людей та передбачати злочин ще до його вчинення, попереджаючи співробітників безпеки про потенційну загрозу.

Мобільні технології. Надзвичайно ефективна технологія забезпечення безпеки, яка використовується буквально для всього: від передачі даних із встановлених на території датчиків і сигналізацій на центральний пульт, до відправки текстових повідомлень на телефон відповідального за безпеку співробітника. Це також система контролю віддаленого доступу за біометричними даними для входу до зони з обмеженим доступом, відмикання дверей і навіть віддалений доступ до комп’ютерних систем та камер спостереження. Все це можна контролювати віддалено, через планшет чи смартфон.

Дрони. Служби безпеки можуть використовувати дрони та безпілотники для спостереження за великими територіями, проникнення у важкодоступні місця та негайного реагування на погрози, стеження за злочинцями до моменту прибуття групи швидкого реагування чи поліції. Деякі підприємства орендують таке обладнання, тоді як інші купують його.

Всі ці методи – віддалений відеоспостереження, ШІ, мобільні технології та спеціалізоване ПЗ – здатні якісно доповнити фізичну охорону та зробити територію, що охороняється, дійсно неприступною!

Уверх