>
IP відеодомофон - чим він від відрізняється від стандартних моделей

IP відеодомофон – чим він від відрізняється від стандартних моделей

IP-домофонія – абсолютна новинка на ринку! За якісь декілька років цифрові системи безпеки міцно увійшли до ужитку, створивши фундамент для розвитку ще досконаліших і зручніших для користувача пристроїв. І хоча стандартні моделі домофонів з’явилися далеко не в усіх, IP-відеодомофони збираються захопити першість, дозволивши переступити сходинку розвитку аналогових систем безпеки.

Що ж таке IP-домофон? Що він вміє і які його основні відмінності від стандартних моделей?

Сам по собі домофон – це відмінний винахід, що дозволяє обмежити доступ непрошених гостей до будинку. Він дозволяє не сходити вниз (якщо йдеться про багатоквартирний будинок, або не йти через увесь офіс до дверей), щоб впустити людину. Якщо такий домофон додатково обладнаний камерою, він дозволяє побачити, хто прийшов у гості, проте за статистикою, таких моделей навряд чи більше 10%, й зазвичай на дверях в під’їзд встановлюють домофон без камери.

В той же час домофон все одно вимагає знаходження поряд з внутрішнім модулем – там, де знаходиться трубка, екран і кнопка відкриття дверей. І в цьому відношенні айпі домофони досконаліші: вони дають користувачеві ті ж самі функції, що й стандартні, ось тільки не вимагають йти до внутрішнього модуля – все можна зробити через ноутбук, смартфон або планшет!

IP-домофон – цй набагато більш високотехнологічний пристрій, який працює на базі цифрової комп’ютерної мережі з IP-адресацією пристроїв. З’явилася така технологія як одна із складових системи “Розумний будинок” і дійсно додала комфорту, причому як власникові будинку, так і гостю. Фактично айпі-домофон функціонує як інтернет-телефон з функцією відеодзвінка.

Сучасні системи цифрової домофонії можуть похвалитися багатьма цікавими функціями:

  1. Передають сигналу на будь-який пристрій в локальній або глобальній інтернет-мережі. Тобто відповісти або відкрити двері можна, навіть знаходячись не удома, а приміром, в іншому місті або взагалі за кордоном.
  2. Запис аудіо- та відеоінформації. Усі повідомлення, що входять, при необхідності можуть записуватися, у тому числі в автоматичному режимі – коли до дверей хтось підійшов.
  3. Відсутність необхідності встановлення внутрішніх модулів. Оскільки сигнал передається безпосередньо на цифровий пристрій (наприклад, смартфон), немає потреби встановлювати в квартирі приймальний модуль.
  4. Підключення великої кількості призначених для користувача терміналів. Завдяки розширеним функціональним можливостям сучасних IP-домофонів можна підключити велику кількість користувачів.

Програмне забезпечення, встановлене на призначеному для користувача пристрої, дозволяє настроїти будь-які необхідні сценарії. Наприклад, можна не лише відкрити двері, але й просто подивитися, хто знаходиться біля дверей і одним натисканням кнопки викликати охорону.

IP-домофон дає масу корисних функцій! Це своєрідний домашній відеореєстратор, з яким стає набагато безпечніше!

Уверх