Камери нічного бачення – надійний захист від злодіїв!

Камери нічного бачення – надійний захист від злодіїв!

Відеоспостереження є одним з найнадійніших методів захисту приватної території, але оскільки злодії найчастіше «працюють» в темний час доби, камери в такій системі додатково повинні оснащуватися нічним режимом.

Серед усіх різновидів камер особливо відрізняються IP-моделі. До їх переваг відноситься простота монтажу, можливість підключення до інтернету, оснащення інфрачервоним підсвічуванням, яке дозволяє формувати чіткішу картинку навіть при повній відсутності освітлення.

Камери нічного баченняОбираючи камеру нічного спостереження, необхідно орієнтуватися на її основні параметри. По-перше, чим потужніше ІЧ-підсвітка, тим чіткішим буде зображення в записі. Краще за все, коли це підсвічування адаптивне, тобто вміє підлаштовуватися під конкретний рівень освітлення. Ще зручнішою стане модель з можливістю перемикання кольорового та чорно-білого режиму – ця функція дозволяє зберегти чистоту зображення і вдень, і вночі.

Навіть при найширшому спектрі додаткових функцій важливим залишається інфрачервоне підсвічування. Перед купівлею дуже важливо детально вивчити її параметри. Наприклад, її кут огляду повинен співпадати з кутом огляду самої камери. В іншому випадку є вірогідність утворення засвічених й повністю чорних плям на зображенні.

Дальність – ще один важливий пункт при виборі камери нічного бачення. Вона залежить від потужності підсвічування. Але не можна забувати, що із зростанням потужності росте й токоспоживання. Так, для забезпечення дальності понад 10 метрів потрібні діоди в 5-10 Вт, які споживають від одного ампера й вище. В деяких випадках можливе перегрівання діодів, яке призводить до їх несправності. У нормальному режимі діоди служать від 5 до 10 років.  При надмірній потужності цей період значно скорочується, тому надпотужні моделі повинні оснащуватися охолоджувальним компонентом.

Вкрай важливим елементом нічної камери є і ICR-фільтр. Його функція – запобігти погіршенню зображення в денний час через наявність інфрачервоного підсвічування. Суть такої проблеми полягає в тому, що вдень на об’єктив камери потрапляє не лише інфрачервоне випромінювання підсвітки, але й звичайне світло. Внаслідок дії хвиль різних діапазонів змінюється перенесення кольорів, контрастність та чіткість зображення. Фільтр же обмежує вплив ІЧ-випромінювання вдень і відсовується від об’єктиву з настанням ночі, не перешкоджаючи функціонуванню ІЧ-підсвітки.

Уверх