>
Комплексна система безпеки - усунення будь-яких загроз!

Комплексна система безпеки – усунення будь-яких загроз!

Комплексная система безопасностиЗвичайно ж, завжди треба довіряти людям – це правильно, але іноді надмірна відкритість призводить до плачевних наслідків, коли, здавалося б, чесний співробітник здійснює дії, яких від нього не чекали, і цим стопорить роботу усієї компанії.

Чи інша ситуація: на територію проник чужак, зіпсував устаткування або виніс товари. Ось чому безпека на об’єкті дуже важлива – не менше, ніж технології виробництва та матеріальні ресурси.

Продумана система безпеки зводить до мінімуму ризики, усуваючи людський чинник. Вона забезпечує спокій про персонал, майно і корпоративні дані, які також можуть стати метою атаки.

Безпека – це необхідність для компанії будь-якого рівня. За допомогою інтегрованих систем безпеки, які забезпечують контроль входу і території, можна не лише виключити проникнення на об’єкт зловмисників, але й поліпшити економію енергії (наприклад, за допомогою відеоспостереження можна визначити, що в приміщенні немає людей і автоматично вимкнути освітлення), тобто підвищити рентабельність бізнесу.

Чим допоможуть сучасні системи безпеки

Сучасні системи безпеки мають ряд переваг – причому і для власника об’єкту, і для співробітників. По-перше, це душевний спокій і упевненість для власника, що об’єкт знаходиться під контролем. По-друге, це підвищення безпеки для користувачів, зведення до мінімуму ризику крадіжки, злому і вандалізму, а у разі проблеми – швидке реагування з боку поліції й рятувальних служб. По-третє, це зниження витрат на страхування будівлі.

Існує безліч технологічних рішень, що забезпечують безпеку людей і майна. Ось лише деякі рішення, які можна інтегрувати в систему управління будівлею для моніторингу і контролю.

  • Контроль доступу, включаючи систему управління відвідувачами
  • Відеоспостереження
  • Домофони для дверей і воріт
  • Система виявлення вторгнень
  • Системи передачі сигналів тривоги
  • Системи виявлення пожежі і задимлення

Така система може включати не лише охоронну сигналізацію, але й захисне освітлення, управління дверима, голосову евакуацію (сповіщення), а також засоби видалення диму і засобу пожежогасіння.

Найправильніше, якщо система безпеки розробляється під конкретний об’єкт – від проектування і складання до встановлення, експлуатації, гарантійного і постгарантійного обслуговування.

Економічні хмарні рішення, сучасне устаткування та великий досвід в області безпеки, дозволяє нам домагатися по-справжньому ефективних рішень. Ось чому співпраця з “ТОР-Безпека” це правильний варіант, здатний протистояти будь-яким загрозам!

Уверх