>
Кому потрібна сигналізація в квартирі? | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Кому потрібна сигналізація в квартирі?

Кому потрібна сигналізація в квартирі?

У сьогоднішньому світі крадіжка майна є однією з найпоширеніших речей. Особливо часто злодії забираються квартири, оскільки господарі рідко встановлюють сигналізаційні системи, і без наявності належної охорони домушники легко виносять з помешкань все найцінніше, а такого може бути дуже багато.

Частина людей сподівається на те, що злодії не заберуться в квартиру, якщо її ніколи не обкрадали. Деякі думають, що раз район благополучний і крадіжки трапляються вкрай рідко, то боятися нічого. Ще частина вважають, що у них красти нічого, а значить і переживати не варто. Однак, це не так. Все може трапитися вперше, і наслідки цього будуть не самі приємні.

Сигналізація забезпечує збереження майна, особливо в ті моменти, коли господарів довго немає вдома. Тоді як послуги охоронних агентств занадто дорого коштують для людей із середнім достатком, а консьєржки і допомогу сусідів або родичів, що живуть поблизу, в нагляді за квартирою – відверто непотрібні речі, охоронна сигналізація є найбільш оптимальним варіантом для того, щоб убезпечити квартиру.

  • По-перше, сигналізація в квартирі потрібна, перш за все, тим людям, які піклуються про безпеку своїх осель. Не обов’язково бути багатієм, щоб тримати цінні предмети в будинку, тому сигналізація просто необхідна. Установка сигналізації коштує набагато дешевше, ніж відновлення всіх тих речей, які можуть бути вкрадені або зламані злодіями.
  • По-друге, охоронна сигналізація – це не тільки захист від злодіїв, а й запорука забезпечення схоронності квартири і майна, що знаходиться в ній, від можливої ​​пожежі або затоплення. Додаткове встановлення датчиків диму вбереже речі  від полум’я, а не тільки від зловмисників, а додаткові датчики вологості допоможуть простежити за тим, щоб цінні речі не зіпсувала волога.
  • По-третє, сигналізація потрібна тим людям, які піклуються не тільки про збереження своїх речей, а й про власну безпеку, і про безпеку своїх рідних. Нерідкі випадки, коли люди поверталися додому якраз в той момент, коли там були злодії, і нічим хорошим це не закінчувалося. Наявність великої собаки вдома теж не рятує ситуацію – пес може відлякати хіба що дрібних злодіїв, а ось професіонали з легкістю з ним розправляться.

Далі, сигналізація потрібна людям, які зберігають в квартирі дуже цінні дорогі речі – коштовне каміння або метали, важливі документи, ліцензоване зброю або технічні новинки, дорогі прикраси з коштовних матеріалів – наприклад, слонової кістки, вироби з дорогих порід дерева або просто гроші. Скласти самий дорогі речі в який-небудь сейф або заховати їх надійніше – теж не варіант, оскільки для досвідченого злодія нічого не варто зламати замок або взагалі винести сейф, знайти те саме «надійне» місце, де все заховано.

Таким чином, сигналізація потрібна кожній людині, яка замислюється про безпеку речей в квартирі, оскільки вона забезпечує їх збереження від різного роду руйнувань або розкрадання, в ті моменти, коли господарів немає вдома.

Уверх