>
Навіщо підприємству професійна охорона?

Навіщо підприємству професійна охорона?

Професійна охорона – один із ключових елементів безпеки підприємства. Її наявність свідчить про те, що компанія піклується про своїх співробітників і майно, забезпечуючи безпечну та комфортну роботу.

професійна охоронаПрофесійна охорона дає багато переваг, проте три з них найбільш значущі:

  • Захист майна та обладнання – захищає ресурси компанії від крадіжок, актів вандалізму та інших негативних явищ.
  • Захист персоналу – забезпечує безпеку для співробітників компанії, значно підвищує їхню лояльність і результативність праці.
  • Підвищення іміджу компанії – встановлення адекватних заходів безпеки позитивно позначається на сприйнятті компанії клієнтами та партнерами по бізнесу.

Використання сучасних технологій та обладнання для забезпечення безпеки, високий рівень професіоналізму, досвід і знання фахівців у галузі безпеки та охорони – безцінні.
Професійні охоронці, які пройшли необхідне навчання і підготовку, діють набагато ефективніше! Вони займаються забезпеченням безпеки на території та всередині будівлі, запобіганням крадіжкам і проникненню сторонніх.

Ось лише деякі завдання, які вирішує професійна охорона:

Охорона майна і матеріальних цінностей – співробітники охорони займаються контролем доступу на територію підприємства, дотриманням правил під час проходу через функціональні зони (склад ресурсів – виробничий цех – склад готової продукції – зона відвантаження).

Охорона інформації – контроль доступу до інформаційних і технологічних ресурсів підприємства, моніторинг вхідних і вихідних листів, перевірка сертифікатів безпеки тощо.

Охорона від порушень правил і пожежної безпеки – професійна охорона може контролювати дотримання правил пожежної безпеки і взагалі техніки безпеки та забезпечення безпеки на робочому місці на території підприємства, а також перевіряти наявність вогнегасників, датчиків диму тощо.

Охорона від незаконних дій – професіонали можуть займатися спостереженням за місцями стоянок, перевіркою наявності потрібних документів на в’їзд на територію, виявленням підозрілої активності.

Загалом робота охорони полягає в збереженні матеріальних благ підприємства, а також забезпеченні безпеки працівників і клієнтів.

Уверх