>
Охорона для ТЦ – професійний підхід

Охорона для ТЦ – професійний підхід

Охорона торгівельного центру повинна бути професійною, а тому цією діяльністю повинні займатися не співробітники самого ТЦ, а окрема служба охорони. В цьому разі можна не лише виявити злочинця, але й спіймати його та привести до відповідальності, а також забезпечити відвідувачам належний рівень безпеки.

Охорона для ТЦСеред обов’язків таких фахівців – здійснення заходів, пов’язаних з охороною майна як окремих магазинів торгового центру, так і площ загального користування – фойє, переходів, коридорів та сходів. За допомогою системи відеонагляду охоронці здійснюють фіксацію порушень для подальшого використання інформації у вирішенні конфліктних питань.

Кожен торгівельний центр – це місце масового скупчення людей, до того ж тут є вільний доступ до матеріальних цінностей, великі грошові суми, що накопичуються у касах та ін. Саме це й привертає увагу з боку злочинців. Ось чому торгівельний центр повинен бути під цілодобовою охороною! Також варто пам’ятати, що у разі виникнення позаштатних ситуацій, перш за все пожежі, саме персонал охорони має організувати евакуацію співробітників і відвідувачів ТЦ – й діяти він має професійно.

Яке завдання охоронців ТЦ

Основне завдання охорони у торговому центрі полягає у забезпеченні повноцінного захисту комерційних об’єктів та прилеглої території, аби бізнес міг працювати без перешкод. Ціль охоронця – уберегти майно та захистити відвідувачів у разі виникненні небезпечної ситуації.

Обов’язки фізичної охорони в кожному торгівельному центрі можуть дещо відрізнятися, але загалом це забезпечення порядку, ретельний візуальний контроль за усіма відвідувачами центру, а також за співробітниками, адже інколи правопорушення можуть робити і вони. Це запобігання крадіжок, захист у разі збройного нападу, а у разі затримання злочинця – виклик поліції та передача його до правоохоронних органів.

Стратегія безпеки

Представники охорони торгівельного центру чи окремої служби, що надає відповідні послуги, повинні мати відповідну екіпіровку, спорядження та технічні засоби для якісної роботи. Це камери відеоспостереження, сигналізація та система сповіщення, кнопки швидкого реагування, датчики руху які активують, щойно торгівельний центр зачиняється, датчики задимлення та розбиття скла. Завдяки усім цим засобам охоронці можуть забезпечувати безпеку навіть найбільшого торгівельного центру й максимально оперативно реагувати на порушення порядку.

Надійний захист – це комплексний підхід  до охорони, а тому діяти потрібно професійно!

Уверх