>
Охорона для заходів – гарантія безпеки

Охорона для заходів – гарантія безпеки

Будь-які масові заходи повинні проводитись під наглядом професійної охорони. Спікери, учасники та гості мають бути в повній безпеці, адже статися може все, що завгодно: від особистих конфліктів до нападу недоброзичливців, а тому організаторам події обов’язково потрібно подбати про охорону.

Охорона для масових заходівЯкщо ми говоримо про масовий захід (бізнес-конференцію, презентацію нового товару, корпоратив чи концерт), то завжди маємо на увазі, що його учасниками стають десятки, сотні, а іноді й тисячі людей. Гарантувати, що ніхто з них не порушуватиме встановлених організаторами правил, не можна. Проблеми можуть статися, як то кажуть, на рівному місці! Досить велика кількість інцидентів відбувається через самих учасників заходу, а не внаслідок якоїсь надзвичайної ситуації.

Підхід до забезпечення безпеки має бути комплексним. Насамперед необхідно оцінити всі ризики, оглянути місце проведення майбутнього заходу та скласти стратегію протидії небезпекам. І лише після цього визначати, скільки охоронців потрібно, де вони мають перебувати та які завдання вирішувати.

Встановлення відеокамер, датчиків та інших спеціальних засобів фіксації правопорушень не спроможне забезпечити безпеку учасникам заходу. Це лише засіб фіксації події, а не захист. Правильна стратегія безпеки передбачає участь підготовлених фахівців, які зможуть швидко прийти на допомогу й затримати порушника.

Стратегія безпеки на заході часто включає декілька груп: охорона входу, периметра, загальна охорона та охорона для VIP-персон.

Організація контролю на вході вважається однією з найважливіших у забезпеченні безпеки. Завдяки їй у зал чи на територію, де відбувається захід, зможуть потрапити лише ті, хто має на це право – наприклад, хто купив квиток чи має запрошення. Охорона периметра дозволяє виключити проникнення поза встановленим входом, а загальна охорона націлена на недопущення інцидентів на внутрішній території. Якщо на заході є VIP-персони (найчастіше це запрошені артисти), для них організовується спеціальний супровід.

Професійна охорона – це гарантія того, що на вашому заході нічого страшного не станеться, а якщо й станеться, то ситуація буде швидко взята під контроль!

Уверх