>
Охорона паркінгу – безпека найвищого рівня

Охорона паркінгу – безпека найвищого рівня

Професійні заходи безпеки застосовують не тільки до VIP-персон і цінних вантажів, а й до міських парковок. Це гарантія того, що з автомобілем нічого не станеться, й імідж компанії, біля якої вона розташована, не постраждає.

Охорона паркінгуПро безпеку парковок багато говорять у пресі: досить великий відсоток пограбувань трапляється саме там. Оскільки більшість власників бізнесу з обладнаними паркінгами не приділяють належної уваги захисту автомобілів своїх співробітників та клієнтів, виграють у цій ситуації одразу дві сторони – самі грабіжники та юристи, які займаються позовами постраждалих через відсутність достатніх заходів безпеки на парковках.

Усього цього можна уникнути, якщо охорона на парковці буде професійною. Якщо працівники служби безпеки будуть діючими або відставними військовими, які пройшли відповідну підготовку та сертифікацію. Коли охоронець знає всі ризики, він може протистояти злочинцям й запобігати угону автомобіля або пограбуванню. Звичайний сторож навряд чи зможе чинити опір, якщо зловмисників декілька і тим паче, якщо вони озброєні.

Чому охорона паркінгу має бути професійною

Гарантувати безпеку автомобіля та всіх речей у ньому можна тільки в тому випадку, якщо охоронці на парковці знають, як потрібно здійснювати обхід території, на що звертати увагу, що робити при виявленні підозрілих осіб та предметів та як діяти у небезпечній ситуації. Якщо вони матимуть необхідну фізичну підготовку, спорядження та спецзасоби (рації, шокери, дозволене озброєння), а сама парковка відповідає всім критеріям безпеки – тобто належним чином підготовлена. Цим також займається служба безпеки.

Найголовніше, що слід запам’ятати: паркувальник – це не співробітник служби безпеки. Він просто зустрічає автомобіль, виписує квитанції чи перевіряє документи, спрямовує автомобіль клієнта до вільного місця паркування. Охорона автомобіля до його посадових обов’язків не входить.

Облаштування автостоянки вимагає не тільки належного сервісу, але й безпеки, якісного освітлення, охорони периметра та внутрішньої території, пропускного режиму та системи відеоспостереження, що дозволяє контролювати всі віддалені куточки. Залежно від трафіку та кількості в’їздів-виїздів на парковці має бути задіяна необхідна кількість охоронців.

Уверх