>
Охорона парковки - навіщо вона потрібна і якою має бути

Охорона парковки – навіщо вона потрібна і якою має бути

Безпека має бути максимальною! Охорона паркування є невід’ємною частиною забезпечення безпеки й комфорту для автовласників. Ця послуга актуальна для банків і ресторанів, готелів і житлових комплексів.

Важливість охорони парковки незаперечна, оскільки вона допомагає запобігти крадіжці, пошкодженню і викраденню автомобіля, а також забезпечує правильний розподіл паркувальних місць.

Що дасть охорона на парковці

охорона на парковціНа неохоронюваних парковках можуть відбуватися випадки крадіжки запчастин або цілих автомобілів. Парковка, що охороняється, навпаки, створює захист для автомобілів й дає змогу вберегтися від подібних ситуацій. Також наявність охоронної служби та системи відеоспостереження дає змогу унеможливити неправомірні дії самих користувачів стоянки – наприклад, порушення правил паркування, коли автомобіль ставлять неправильно, внаслідок чого він займає цілих два місця. Якщо є охорона, саме вона вирішує такі інциденти, і конфліктів між водіями не трапляється.

Наявність охорони на парковці стимулює водіїв більш ефективно та гармонійно використовувати паркувальні місця. Це важливо для запобігання ненавмисним зіткненням і ускладнення під’їзду до потрібного місця на парковці. Крім того, контроль в’їзду і виїзду на парковку допомагає прискорити рух транспортних засобів і забезпечити комфортне користування парковки всіма автовласниками.

По-друге, парковки, що охороняються, мають набагато чистіший і акуратніший вигляд, що створює умови для комфортного обслуговування автовласників.

Особливу увагу слід приділяти контролю доступу. Охоронці перевіряють документи водіїв і гостей, щоб переконатися в їхній правомочності на проїзд. При цьому охорона для парковки охоплює не тільки захист автомобіля від крадіжки, а й захист самого водія і пасажирів від можливих небезпек.

Охоронці виявляють потенційні загрози й визначають необхідні заходи протидії – огорожа, нічне освітлення, шлагбауми, перевірка документів або віддалена система контролю доступу за кодом або магнітною карткою. Сучасна парковка обов’язково має бути оснащена камерами відеоспостереження, а також системою автоматичного обліку автомобілів.

Охорона стає важливою складовою безпечної та комфортної території. Наявність на парковці професійної охорони забезпечує безпеку автомобілів, збереження майна і самого автомобіля, а також зменшує ймовірність конфліктних ситуацій. Автовласники, які користуються послугами паркувальних майданчиків з охороною, можуть вирушати у своїх справах, знаючи, що за час відсутності з їхнім автомобілем нічого не трапиться.

Уверх