>
Охоронна сигналізація Дунай | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Охоронна сигналізація Дунай

Охранна сигналізація «Дунай» – багатофункціональна система від українського виробника. Представляє собі охранно-пожарну сигналізацію, тобто захищає і від непрошених гостей, і від пожару. Відбувається прийнятна вартість, що робить її доступною широкою кругокористувачами. Новим при цьому вважається, що всесвітня надійність і відмінно розглядаються з власними основними завданнями.

Що входить в сигналізацію «Дунай»?

Як і любая друга охоронна система, «Дунай» має різні модифікації. Традиційна сигналізація складається з:

  • ППК;
  • датчиків;
  • модулів розширення;
  • пристроїв для програмування;
  • додаткових блоків.

Мозком всієї охоронної системи є ППК (приймально-контрольний прилад). Він в режимі реального часу приймає дані з усіх підключених до нього датчиків і «стежить» за ситуацією на об’єкті. А в разі надходження тривожного сигналу від одного з пристроїв – миттєво активує звукове та світлове оповіщення. Таким чином, власник об’єкта дізнається про проникнення сторонніх або ж про початок пожежі і має можливість запобігти ПП з мінімальним збитком.

Залежно від моделі ППК можуть працювати через мережу мобільного зв’язку GSM або ж автономно – без зв’язку з ПЦС. При виникненні небезпечної ситуації він автоматично розсилає SMS-повідомлення на заздалегідь зазначені номери (кількість абонентів, які отримають таке оприлюднення, теж залежить від конкретної моделі).

Решта пристрої (модулі розширення, додаткові блоки, пристрої для програмування) виконують свою певну задачу, для якої вони призначені. Наприклад, модуль зв’язку передає дані по виділених каналах радіомережі.

Таким простим способом клієнт завжди має можливість зібрати «конструктор» для охорони об’єкта, який задовольнить його за всіма параметрами.

Особливості установки сигналізації Дунай

Встановлюється охоронна сигналізація «Дунай» в два етапи:

  • монтаж всіх пристроїв системи;
  • програмна настройка.

На першому етапі ППК і всі вибрані модулі монтуються на стіну або іншу поверхню. Сам монтаж не представляє особливих складнощів, але перед цим треба знати, що куди встановлювати. Для цього фахівці вивчають об’єкт, його особливості (кількість кімнат, площа, висота стель, кількість вікон і дверей і т.п.) і на основі цієї інформації визначають найбільш оптимальні місця для монтажу кожного пристрою.

На другому етапі виконується програмна настройка всіх приладів за допомогою спеціального програмного забезпечення. Простіше кажучи, фахівці виставляють оптимальні параметри, необхідні для стабільної роботи охоронної сигналізації (встановлюють пароль і т.п.).

Установка сигналізації «Дунай» від «Тор Безпека»

Хочете убезпечити свій будинок, квартиру, офіс або інший об’єкт охоронною сигналізацією «Дунай»? Тоді звертайтеся в компанію «Тор Безпека» – зробимо все по вищому класу!

Наші фахівці допоможуть вам вибрати відповідну систему для охорони об’єкта, виконають монтажні роботи і програмну настройку. Вам залишиться тільки прийняти роботу. А потім ви зможете жити спокійним життям, знаючи, що зловмисники при вигляді такої сигналізації просто не захочуть заходити до вас в гості.

Щоб замовити установку сигналізації «Дунай» – телефонуйте за вказаним на сайті телефоном в робочий час. Якщо ж у вас залишилися які-небудь питання, проконсультуватися з нами ви можете в телефонному режимі. Тим більше що всі консультації у нас абсолютно безкоштовні.

Уверх