>
Охоронна сигналізація Лунь | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Охоронна сигналізація Лунь

Охоронна система «Лунь» користується величезною популярністю в Україні та інших країнах СНД. Багато в чому з тієї причини, що вона відноситься до моделей середньої цінової категорії і доступна практично всім. При цьому охоронна система відмінно підходить для невеликих за площею об’єктів, коли немає необхідності переплачувати за дорогі рішення.

Що входить в сигналізацію «Лунь»?

Охоронна сигналізація «Лунь» має стандартну комплектацію. Традиційно в неї входить:

  • приймально-контрольний прилад;
  • датчики;
  • додаткові модулі.

Все це збирається індивідуально під кожного замовника, з урахуванням його вимог і, звичайно, особливостей об’єкту, що охороняється.

Наприклад, на вибір пропонуються різні приймально-контрольні прилади, розроблені для експлуатації в різних умовах:

  • Лунь 9 – призначений для квартир, заміських будинків, невеликих офісів і магазинів;
  • Лунь 11 – для підприємств, великих офісів і маркетів;
  • Лунь 23 – для квартир, офісів, магазинів і банкоматів;
  • Лунь 21 – підтримка зв’язку одночасно по трьох каналах (2 – GSM і 1 – Internet);
  • Лунь 19 – бездротова модель для квартир і приватних будинків.

Аналогічним чином підбираються датчики для системи охорони – з урахуванням поставлених завдань.

При цьому охоронна сигналізація «Лунь» підтримує повний комплект комунікації. Це означає, що клієнт має можливість вибирати оптимальний для себе варіант. Додатково «Лунь» підтримує резервування каналів зв’язку. Завдяки цьому датчики взаємодіють з ППК в real-time режимі. Простіше кажучи, приймально-контрольний прилад цілодобово контролює роботу комутаційних приладів, а тому миттєво реагує на тривожні сигнали.

Особливості установки сигналізації Лунь

Установка сигналізації виконується в два кроки. Перший – це монтаж, другий – програмна настройка.

Монтаж передбачає кріплення всіх приладів до поверхні. Але перед цим проводиться оцінка об’єкта, і визначаються найбільш оптимальні точки для установки кожного окремого датчика. Тут потрібні специфічні знання, тому робота повинна виконуватися професіоналами.

Програмна настройка має на увазі під собою виставлення оптимальних параметрів для роботи системи. Процедура нескладна, але теж має свої нюанси. Адже щоб правильно виставити всілякі параметри, треба якісь значення будуть найбільш оптимальними.

Установка сигналізації «Лунь» від «Тор Безпека»

У нашій компанії «Тор Безпека» ви можете замовити послуги зі встановлення сигналізації «Лунь». Якщо погано розбираєтеся в цьому питанні – це не проблема. Наші фахівці проконсультують вас з будь-яких питань: яку сигналізацію краще вибрати, які датчики бажано використовувати, де їх найкраще встановити і т.д. А потім виконають монтаж і програмну настройку обраної системи.

Для замовлення послуги установки сигналізації «Лунь» телефонуйте за вказаним на сайту телефону в робочий час. Задати питання і уточнити незрозумілі вам нюанси теж можна в телефонному режимі – це безкоштовно, і ні до чого не зобов’язує.

Уверх