>
Охоронна сигналізація Оріон | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Охоронна сигналізація Оріон

Оріон – професійна охоронна система. Створена відповідно до європейських стандартів і підходить для будь-яких об’єктів – від квартири до торгового центру. Захищає не тільки від недосвідчених зловмисників, але і від досвідчених «домушників» зі спецобладнанням.

Функціонує система Оріон як в автономному режимі, так і в пультової. За замовчуванням рекомендується охоронятися автономно. Але при необхідності завжди можна підключитися на пульт моніторингу.

Що входить в сигналізацію Оріон?

Стандартна комплектація системи Оріон включає в себе:

  • приймально-контрольний прилад;
  • датчики;
  • модулі;
  • клавіатуру;
  • прилади, призначені для контролю над територією і подачі тривожного сигналу.

Мозком системи є приймально-контрольний прилад (ППК). Саме він відповідає за роботу всієї сигналізації. ППК збирає дані з різних датчиків і, як тільки отримує тривожний сигнал, миттєво передає його на пульт охорони. І одночасно з цим активує світлові і звукові оповіщення.

Для роботи системи за умовчанням використовуються провідні канали. Але так як вони легко пошкоджуються (під час пожежі або через механічного впливу), виробник передбачив запасний варіант – бездротову GSM сигналізацію. Саме вона допомагає зберегти зв’язок в будь-яких умовах.

Кількість датчиків і їх призначення підбирається з урахуванням вимог замовника і стандартних правил для надійного захисту об’єкта. Те ж стосується і модулів. Наприклад, існують модулі для:

  • розширення релейних виходів;
  • додавання бездротових компонентів;
  • розширення системи на певну кількість зон (8, 16 і т.д.).

При необхідності до охоронної системи підключається виносна панель індикації, комунікатор і т.д.

Що стосується клавіатури, то вона призначена для управління системою. На вибір пропонуються різні моделі – з LED, K-LCD або K-GLCD дисплеєм. Різниця між ними полягає в функціональності, технологічності, дизайні. І, звичайно ж, в ціні.

Особливості установки сигналізації Оріон

Установка охоронної системи складається з 2 етапів: монтаж і програмна настройка. Монтажні роботи виконуються фахівцями охоронної компанії. Вони вивчають об’єкт, підбирають оптимальні місця для установки всіх датчиків, модулів і приймально-контрольного приладу з урахуванням безлічі специфічних нюансів. І тільки потім виконують безпосередньо сам монтаж.

Після цього фахівці здійснюють повну програмну настройку за допомогою спеціального програмного забезпечення. Ця робота теж має свої нюанси, які треба враховувати при виставленні всіляких параметрів охоронної системи. Тому, щоб отримати стабільно працюючу сигналізацію, рекомендується довіряти установку професіоналам.

Установка Оріон від «Тор Безпека»

Охоронна компанія «Тор Безпека» пропонує вам послуги з охорони об’єктів будь-якого призначення. Сигналізація Оріон може встановлюватися в квартирах, приватних будинках, офісах, торгових центрах. Надалі наші фахівці будуть займатися обслуговуванням системи, а при кожному тривожному сигналі – миттєво виїжджати на об’єкт для вирішення проблеми. В будь-який час.

Якщо вирішите убезпечити свій об’єкт за допомогою сигналізації Оріон – звертайтеся в нашу охоронну компанію в будь-який зручний час. А якщо у вас ще залишилися питання або ви хочете уточнити деякі деталі – телефонуйте, запитуйте, адже консультації у нас безкоштовні.

Уверх