>
Охоронна сигналізація AJAX | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Охоронна сигналізація AJAX

Фото централь управління сигналізацією (Хаб / Hub)

Ajax Systems – найтитулованіша бездротова система безпеки в Європі. Ідеально підходить для квартири, будинку, офісу. Захищає від вогню, води і непроханих гостей.

Продукцією Ajax користуються більш 149 приватних компаній по всій Україні. У тому числі – державна Поліція охорони. Адже Ajax – це просто, надійно і зручно.

Що входить в сигналізацію Ajax Systems

Стандартна комплектація сигналізації Ajax складається з 4 елементів:

  • централь (хаб/hub);
  • датчик руху;
  • датчик відкривання;
  • брелок.

Централь Ajax Hub – мозок всієї системи. Вона контролює роботу кожного пристрою, аналізує радіоефір, миттєво сповіщає користувача про реальні загрози. Саме на неї надходять сигнали з датчиків, і саме вона приймає рішення. Наприклад, включити звукову сигналізацію або відправити користувачеві SMS про несанкціонований вторгнення. Всього централь здатна контролювати до 100 датчиків. Причому на відстані до 2000 м.

Фото датчик руху Ajax, Ajax MotionProtect

Датчик руху Ajax MotionProtect має 3 ступені чутливості. Він реагує на всі крім домашніх тварин, протягів, радіоперешкод. Так що ймовірність помилкових спрацьовувань мінімальна. Зате сторонньої людини він визначає з першого ж кроку.

Датчик відкриття дверей і вікон Ajax DoorProtect запобігає несанкціонований доступ. Якщо двері або вікна відсунуться хоч на пару сантиметрів – він тут же передасть тривожний сигнал на централь. У підсумку на об’єкті включиться сигналізація, а користувач або охоронна служба отримає сповіщення про проникнення на територію.

Брелок Ajax SpaceControl має 4 кнопки:

  • повна постановка на охорону;
  • часткове включення охорони;
  • відключення охорони;
  • «тривожна кнопка» (для виклику охоронців).

Виконаний він з приємного на дотик і неслизького пластика, в руках лежить зручно. Радіус дії пристойний – до 1000 м на відкритій місцевості.

Це стандартна комплектація, але додатково до системи Ajax Systems можна підключити будь-які пристрої. Наприклад, пожежний датчик, датчик затоплення, датчик розбиття, сирену. І тим самим забезпечити максимально можливий захист охоронюваного об’єкта.

Особливості установки сигналізації Ajax

Фото датчик відкриття дверей і вікон Ajax DoorProtect

Установка сигналізації Ajax багато часу не займає. Все завдяки спеціальним кріпленням SmartBracket, які спрощують монтаж. Додаткові датчики або інші пристрої підключаються в 1 клік, шляхом сканування QR-кодів, які є і на корпусі приладу, і на упаковці.

Але при установці сигналізації треба враховувати безліч нюансів. По-перше, пам’ятати, що у кожного пристрою є свій радіус дії. По-друге, правильно вибрати місце для установки всіх датчиків і хаба. По-третє, виконати всі необхідні програмні установки. І заодно підготувати смартфон власника (або відразу декілька), щоб він міг керувати сигналізацією зі свого гаджета.

За замовчуванням сигналізація працює на Ethernet. При необхідності можна активувати окремий GSM-канал, що теж виконується з урахуванням особливих вимог. І його бажано підключати, так як для надійності виробник Ajax радить користуватися відразу двома каналами.

Установка Ajax Systems від «Тор Безпека»

Охоронна фірма «Тор Безпека» пропонує вам можливість убезпечити власний об’єкт за вищим класом. Наші фахівці встановлять і налаштують все необхідне обладнання, а в подальшому будуть займатися його обслуговуванням. При надходженні тривожних сигналів ми відразу ж висилаємо наряд охоронців на ваш об’єкт для вирішення проблеми на місці. У будь-який час дня і ночі.

Якщо вирішили встановити на вашому об’єкті інноваційну систему Ajax Systems – телефонуйте за вказаним на сайті телефоном. Задати будь-які питання і уточнити цікавлять нюанси теж можна в телефонному режимі.

Уверх