>
Відгуки | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Відгук ГО НТСЕУ

 

Відгук ГО НТСЕУ

ГО «Науково-технічне співтовариство енергетиків і електротехніків України» висловлює свою подяку Вам і фахівцям Вашої компанії за високопрофесійне надання послуг охорони 9-го Міжнародного енергетичного форуму з питань сталого розвитку (Ninth International Forum on Energy for Sustainable Development) в Києві. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, наявність професійних співробітників, які здатні максимально задовольнити потреби кожного клієнта, підтверджує професійний […]
Дупак О. С.
Віце-президент, голова Виконкому ГО НТСЕУ
 

Відгук «АККО Інтернешнл»

Виставковий центр «АККО Інтернешнл» співпрацює з охоронною компанією «ТОР-Безпека» щодо надання охоронних послуг, організації та практичного здійснення заходів, спрямованих на забезпечення збереження, цілісності споруд, території, транспортних засобів і майна.
Мельник І. А.
Генеральний директор
 

Відгук ТОВ “Чайка Сервіс”

ТОВ “Чайка Сервіс” висловлює свою вдячність керівництву і співробітникам за реалізацію великого проекту аналітики, оцінки та розробки комплексної системи безпеки економічного характеру. Завжди приємно працювати скомпаніямі з европйскім баченням вирішення проблем безпеки та такими підходами до захисту інтересів бізнесу в цілому, як це вміють іделают співробітники охоронної компанії ТОВ “ТОР-БЕЗПЕКА”.
Синенко Л. Б.
Директор ООО “Чайка Сервіс”
 

Відгук ПП “Ведмідь Авто Транс”

Керівництво ПП “Ведмідь Авто Транс” висловлює Вам подяку за оперативне та якісне надання послуг щодо поставки, проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт системи охоронного відеоспостереження і телевізіоннного мовлення на нашому об’єкті.
И М. Тихан
Директор ЧП “Медведь Авто Транс”
Уверх