У чому плюси камер відеоспостереження?
Камери відеоспостереження допомагають здійснювати контроль над об’єктом, що охороняється. Передача інформації здійснюється через об’єктив камери, проходить обробку процесором і відправляється на монітор або мобільний пристрій диспетчера.
Вибір камери відеоспостереження залежить від місця її установки, необхідності автоматизації процесу спостереження, необхідної якості зйомки. Залежно від умов використання, камери відеоспостереження бувають зовнішні і внутрішні. Камери для зовнішнього використання володіють підвищеною герметичністю корпусу, так як можуть експлуатуватися в різних кліматичних умовах. Їх корпус має захист від проникнення вологи і пилу. Внутрішні камери відеоспостереження не потребують додаткового захисту, так як працюють в комфортній температурної середовищі.
Корпус камер відрізняється формою і способом кріплення. Купольні камери можуть кріпитися до поверхонь стін або стелі без додаткових пристосувань і кронштейнів. Після монтажу камери можна задати необхідне положення об’єктива. Циліндричні камери оснащені спеціальним козирком для забезпечення захисту об’єктива від засвічення. Ці моделі можна регулювати в вертикальному і горизонтальному положенні без ухилів в сторону.
Камери відеоспостереження дивляться за всим
Поворотні моделі – конструкції, здатні вільно обертатися на 360 градусів. Завдяки таким можливостям, камери оснащують системами віддаленого управління.
Приховані камери відеоспостереження має невеликі розміри. У комплект бездротових моделей входять системи Wi-Fi, акумулятори для автономної роботи і карти пам’яті для запису інформації.
Підключення сучасних камер спостереження здійснюється за допомогою цифрового сигналу. Аналогові пристрої передають інформацію у вигляді телевізійного сигналу, що є застарілою технологією. Цифрові пристрої мають модулі Wi-Fi, що забезпечує стабільну відправку інформації, незалежно від місця розташування камер.
При виборі пристрою потрібно звертати увагу на спосіб віддаленого управління. Це дозволить залишатися в курсі подій, контролювати територію і мати можливість здійснювати наближення об’єктива, зміна фокуса, зміну точки контролю. Управління камерами можливо здійснювати за допомогою мобільного телефону. Поворотні системи мають функції, що дозволяють налаштувати процеси автоматизації. Оператор задає точки підвищеної уваги для здійснення повноцінного спостереження за територією. Камера в установлений проміжок часу змінює своє положення, перебуваючи в рамках заданих меж.