>
Як узабезпечити підприємство

Як узабезпечити підприємство

Невід’ємною частиною бізнесу, якої б спрямованості він не був, вважається система безпеки. Причому в розрахунок повинні братися як зовнішні загрози (злом і проникнення, крадіжки та псування майна), так і внутрішні (порушення техніки безпеки співробітниками).

Как обезопасить предприятиеСучасна система безпеки може включати безліч елементів. Наприклад, можна встановити зовнішні камери відеоспостереження, здатні передавати чітку картинку за будь-якої погоди й освітленні, інтелектуальні дверні замки, щоб неавторизовані співробітники не могли потрапити в заборонені для них зони, дверні датчики з кодовим замком, сигналізацію й звукове сповіщення на випадок виникнення надзвичайної ситуації. У такий спосіб можна зробити підприємство безпечнішим.

Розумні замки в цьому відношенні – одні з найбільш зручних технологічних пристроїв. Їх можна підключити до мобільного телефону через Bluetooth або за допомогою додатка в LTE або Wi-Fi. Вони виявляють присутність користувача в автоматичному режимі (по спеціальному брелоку, магнітній картці або смартфону, підключеному до загальної мережі) й дають можливість швидкої авторизації, дозволяючи економити робочий час.

На розумних замках можна встановити межі спрацьовування, коли двері автоматично розблоковуються, коли авторизований користувач підходить до них на відстань в, наприклад, два або три метри. Тобто для відкриття дверей зовсім не обов’язково вводити код або прикладати магнітну картку – все відбувається автоматично. І найголовніше, подібні системи безпеки працюють в онлайн-режимі, дозволяючи співробітникам служби безпеки отримувати миттєві звіти про те, що відбувається: які двері відкрилися, о котрій годині, хто зайшов, в скільки вийшов і так далі.

Ну і, звичайно ж, відеодомофон – він може стати великою перевагою для системи безпеки на підприємстві. Багато компаній покладаються на старі рішення: прохідну з вертушкою й охоронцем, проте такі системи безпеки не лише морально застаріли, але й перестали бути ефективними. Вони просто не здатні уберегти від загроз – приміром, озброєного пограбування або спроби рейдерського захоплення.

А ось встановлення відеодомофону дозволить в реальному часі побачити, хто стоїть біля дверей, не відкриваючи їх, і триматися на безпечній відстані від незнайомця. При цьому навіть після заходу сонця завдяки інфрачервоній камері нічного бачення все буде добре видно.

Уверх