>
Як встановити домофон в багатоквартирному будинку? | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Як встановити домофон в багатоквартирному будинку?

У будинках з великою кількістю мешканців домофон підключений до пристрою виклику в кожній квартирі. Панель, забезпечена підсвічуванням, встановлюється на вхідні двері під’їзду і має кнопку виклику. Всім мешканцям або співробітникам видається спеціальний магнітний ключ для безперешкодного входу.

Як вирішується питання про монтаж охоронної системи

У багатоквартирних будинках під’їзди, ліфти і сходи вважаються майном мешканців, вони можуть розпоряджатися цією власністю на свій розсуд. Коли більшість з них приймає рішення про монтаж системи безпеки, домофон буде встановлений в призначений час.

Відбувається це на загальних зборах, де повинні бути присутніми всі проживають в будинку. Якщо в процесі голосування більшістю голосів ухвалено рішення монтувати пристосування, додатково обговорюється, який тип пристрою бажано встановити, скільки фінансових коштів знадобиться для придбання домофона і його обслуговування. Варто знати, що системи контролю доступу повинні встановлюватися професійними майстрами, тому треба вибирати тільки перевірені підприємства по їх монтажу.

Таким чином, люди заздалегідь узгоджують тарифи і абонентну плату. Вона, як правило, входить в загальну комунальну оплату квартири.

Якщо хтось із власників відсутній на зборах, рішення приймається незалежно від його відсутності. Після цього всі мешканці ділять між собою вартість охоронної системи поквартирно. Громадяни, які не зацікавлені в системі захисту, також зобов’язані брати участь в покупці пристрою, але рідко коли вони вносять гроші за установку.

Надалі представник мешканців повинен закріпити всі обговорені пункти і внести їх в договір з обслуговування між керуючою компанією і підприємством, що займається монтажем та обслуговуванням систем безпеки. Юридично такий договір буде правомірним на підставі протоколу, складеного під час зборів власників. При наявності документа, систему безпеки і відеоспостереження з швидкою установкою і якісним обслуговуванням можна замовити, не втрачаючи часу, тут же на сайті.

Чи має право мешканець відмовитися від обслуговування?

Будь мешканець має законне право відмовитися від послуги, в цьому випадку йому не буде встановлено переговорний пристрій. Але магнітний ключ він отримає так само, як і всі інші власники будинку. Однак якщо він не оформить свою відмову від обслуговування у вигляді письмової заяви, абонентська плата буде все одно нараховуватиметься. Тому з такою заявою слід звертатися відразу по прийняттю рішення про відмову.

Уверх