>
Які якості повинен мати охоронець

Які якості повинен мати охоронець

Особиста охорона відноситься до найбільш затребуваних послуг безпеки. Вона має безліч нюансів, від уваги до яких часом залежить життя об’єкту, який потребує охорони. Ось чому вибір охоронця має бути дуже прискіпливим.

Підбираючи кандидатури, треба звертати увагу на основні якості охоронця – фізичну підготовку, досвід, вік, стать, вміння працювати з технікою й приймати нестандартні рішення в екстрених ситуаціях.

Від охоронця потрібна миттєва реакція у разі небезпечної ситуації, тому він має бути сильний і швидкий. Краще за все, коли охоронець має спортивне минуле й добре володіє бойовими мистецтвами. Кращий кандидат в охоронці має вік від 20 до 40 років. У цьому діапазоні людина може легко передбачати небезпеку, дати відсіч і захистити клієнта. Люди старшого віку вже починають втрачати швидкість реакції й не такі спритні.

Раніше охоронцями працювали тільки чоловіки, але останніми роками нерідко можна зустріти і жінку-охоронця, яка відмінно виконує свою роботу й забезпечує повну безпеку клієнтові. Професійна підготовка тут – найважливіший чинник.

Як обрати охоронця

Перед тим, як починати підбирати особистого охоронця, варто визначитися з його майбутніми завданнями. Приміром, якщо охоронець повинен буде періодично або постійно виконувати роль водія, то необхідно підбирати кандидата з водійським досвідом.

Не можна забувати і про особисті якості. Пунктуальність, уважність, стресостійкість, холоднокровність, комунікабельність, тактовність, вихованість і високий рівень IQ – усе це обов’язково повинно бути в резюме охоронця. Він не просто повинен уміти користуватися сучасною технікою і зброєю, але й приймати зважені рішення.

Особливу увагу варто приділити вибору охоронця для дітей. Він має бути максимально сконцентрованим, уважним і здатним блискавично приймати рішення, але одночасно з цим мати приємну зовнішність, уміння спілкуватися з дітьми і підбирати до них підхід.

Особистий охоронець – це не обслуговуючий персонал. Він відповідає за безпеку клієнта, тому повинен підходити не лише за професійними, але і по особистими якостями – в цьому випадку йому можна буде довірити своє життя і безпеку своєї сім’ї.

Уверх