>
Якою має бути охорона складу

Якою має бути охорона складу

Склад – це особливе місце, де зберігаються товари, різні матеріали та ресурси компанії. Вони широко використовуються в оптовій та роздрібній торгівлі, митній службі, військовими, для зберігання сезонних товарів, транспорту, розміщення резервів та багато чого іншого. Необхідність охорони складів обумовлена ​​тим, що у разі крадіжки власник зазнає колосальних збитків, яких можна було б уникнути.

охорона складуДо ризиків складських територій можна віднести велику територію, а за рахунок цього і погану видимість. Також часто склади – це споруди багаторічної давності, без сучасної системи безпеки: їх аварійний стан може призвести до підтоплення, спалаху та пожежі.

Ну і, звичайно ж, класичний варіант. Через високу вартість матеріалів або продукції, що зберігаються на складах, ризик крадіжки виникає не тільки з боку третіх осіб, але і з боку самих же працівників складу – вантажників і менеджерів. Саме тому професійна охорона складу вкрай важлива.

У зв’язку з тим, що самостійно організувати безпеку на території складу здатні далеко не всі, найкращим варіантом буде звернутися за допомогою до професіоналів. Співробітники охоронного агентства проаналізують об’єкт, визначать потенційні загрози та розроблять ефективну безпекову стратегію!

Безпека складу можлива лише за умови впровадження багаторівневого захисту:

  • цілодобове фізичне патрулювання об’єкта;
  • організація пропускного пункту (прохідна, транспортна брама);
  • встановлення сигналізації, що включає датчики відкриття та закриття дверей/вікон, руху, датчик диму, газу, протікання води;
  • встановлення відеоспостереження всередині складської території та по периметру;
  • пультова охорона із тривожною кнопкою для виклику групи швидкого реагування;
  • моніторинг пересування по складу людей та транспорту.

У виборі охоронного агентства варто звернути увагу на комплексний підхід, адже просто встановлення кількох камер відеоспостереження, як і найм охоронців без запровадження інших засобів захисту, нічого не дасть, і ризики крадіжки товару збережуться.

Фахівці проведуть аналіз вразливих складу, оцінять його розташування, рівень злочинності в районі, специфіку роботи компанії, вид товару, що зберігається, і запропонують найбільш ефективну стратегію забезпечення безпеки.

Уверх