>
Зручні, практичні і компактні готові системи відеоспостереження | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Зручні, практичні і компактні готові системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження стрімко входять в сучасне життя. Ринковий асортимент пропонованої продукції настільки широкий і різноманітний, що багато хто просто губляться при виборі тієї або іншої моделі. Перш ніж віддати перевагу конкретній системі, слід розібратися в деяких нюансах пристроїв, оскільки все установки мають відмінності і виконують свої функції.

Готові комплекти відеоспостереження

Від певних цілей, передбачуваних для експлуатації апаратури, будуть залежати тип самого пристрою, а також вид готового комплекту. Наприклад, камери для зовнішнього відеоспостереження мають суттєві відмінності від камер, призначених для розташування всередині об’єкту, що охороняється. Різним буде і кількість датчиків.

Незалежно від відмінностей елементів, які входять в готовий комплект, стандартний набір включає в себе:

  • відеореєстратор;
  • камери відеоспостереження;
  • блок живлення;
  • дисплей;
  • дистанційний пульт;
  • дроти для підключення.

Відеореєстратор для відеоспостереження

Відеореєстратори відрізняються один від одного об’ємом пам’яті, яка знаходиться на жорсткому диску, швидкістю сигналу, що передається, кількістю відео- та аудіотрансляції. До якісного варіанту відносяться моделі, що мають в наявність 4-16 каналів в діапазоні.

Камера відеоспостереження

У будь-якій системі спостереження важливе значення відіграють камери, які бувають цифровими або аналоговими. Можуть призначатися для зовнішнього і внутрішнього спостереження. Передане зображення з урахуванням обраної моделі буде кольоровим або чорно-білим. Сьогодні попитом користуються аналогові камери, хоча за вартістю вони значно дорожче цифрових, проте висока якість це компенсує.

Дисплей для відеоспостереження

Якщо монітор протягом доби, дисплей буде включати в себе захисну функцію, знижує навантаження на очі. Інші варіанти, які застосовуються періодично, випускаються в більш спрощеному вигляді і коштують значно дешевше.

Блок живлення

Система може бути змінного або постійного струму, трансформаторної або імпульсної, також відрізняються потужність і функціональність.

Провід для підключення

Під час монтажу пристрою використовується телевізійний простий кабель, зображення може передаватися на відстань, що становить близько 300 м.

Оскільки пристрій вважається досить складним обладнанням, установку рекомендується довіряти професіоналам, які володіють відповідними досвідом і знаннями.

Монтаж системи відеоспостереження полягає з підписання договору з компанією, яка надає послуги, де позначаються всі умови, вартість, додаткові нюанси.

Уверх