>
3 головні проблеми, які вирішить професійна охорона

3 головні проблеми, які вирішить професійна охорона

Охорона на підприємстві відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки співробітників і клієнтів. У будь-якому офісі, державному і приватному підприємстві, найімовірніше, є охоронець, який виступає першою лінією захисту в разі неприємного інциденту. Але які ж завдання він вирішує?

охранаІснує безліч різних ризиків, про які більшість інших співробітників компанії навіть не підозрює. І це добре, адже коли охорона справляється з покладеними на неї завданнями, злочини не трапляються.

Отже, з якими ж ризиками стикаються охоронці?

Три основні ризики, від яких компанії страждають найчастіше – це злом і крадіжка, саботаж і вандалізм, а також спроби рейдерського захоплення. Розглянемо їх докладніше, а також те, як служба безпеки може підготуватися до них і пом’якшити їхні наслідки.

1. Злом і крадіжка

За статистикою, це найбільший ризик. З усіх зареєстрованих злочинів таких від 60 до 70%. Економічна та політична нестабільність може створювати ризик для бізнесу, і при її підвищенні зростатиме і кількість спроб крадіжки. Нездатність захистити співробітників і ресурси компанії може призвести до найгірших сценаріїв.

Серед превентивних заходів, яких може вжити служба безпеки – обмеження доступу сторонніх на територію, перевірка дверей і замків, охорона периметра і входу, а також патрулювання внутрішньої території в нічний час.

2. Саботаж і вандалізм

Вандалізм щодо власності компанії може варіюватися від незначних інцидентів до серйозних пошкоджень обладнання, які згодом можуть призвести до великих витрат. Це також може призвести до зупинки виробництва, зниження продажів і навіть втрати клієнтів.

Ситуацію вирішить обхід і проведення регулярних перевірок безпеки приміщень і обладнання, а також недопущення до них сторонніх і співробітників без відповідного рівня допуску.

3. Рейдерське захоплення

Не такий поширений ризик, проте по-справжньому згубний для бізнесу. Коли справа доходить до спроб проникнення на об’єкт, найкраще діяти якомога швидше, а ще краще – на випередження.

Крім фізичної охорони, здатної чинити опір чужинцям, територія потребує камер відеоспостереження (особливо на вході) та міцних дверей, які можна заблокувати віддалено.

У всіх цих випадках стратегія боротьби зі злочинами має складатися з чотирьох етапів: захист, виявлення, реагування та аналіз. Ваша перша лінія захисту, охоронці, діють за фактом виявлення порушення, однак після усунення проблеми завжди потрібно аналізувати те, що сталося, коригувати стратегію захисту, щоб у майбутньому бути готовим до будь-яких викликів!

Уверх