>
3 поради з безпеки для бізнесу цієї зими

3 поради з безпеки для бізнесу цієї зими

Здавалося б, погода жодним чином не пов’язана з ризиками безпеки, однак на ділі виявляється, що вона вносить серйозні корективи – і часом досить вагомі.

охорона взимкуЗима – це час, коли злочинці особливо активні, і бізнесу необхідно вжити заходів, щоб захистити себе. Розглянемо, чому так відбувається, і що потрібно робити. Дотримуючись цих порад, ви зможете підвищити безпеку на своїй території та успішно протистояти будь-яким спробам злому і проникнення. Отже, поїхали!

1. Інвестуйте в освітлення

Взимку темніє раніше, і світловий день закінчується вже о 16-17:00, а тому один із найкращих способів не допустити злочинців на свою територію – це забезпечити хороше освітлення. Встановіть його по периметру території, що охороняється, і всередині: це завадить злочинцям скоювати злочини непоміченими.

Крім того, в зимовий час обладнання виходить з ладу набагато частіше, і освітлення – не виняток. Проводьте систематичні перевірки і вчасно міняйте перегорілі світильники.

2. Забезпечте контроль периметра

Щодня виконуйте обхід периметра, щоб вчасно виявити замети під парканом і прибрати їх. По затверділому снігу злочинцям буде легко перебратися через огорожу.

Перевірка периметра – це гарна ідея в будь-яку пору року, але особливо взимку. Ви зможете виявити сліди на снігу й виявити місця, через які можливе несанкціоноване проникнення на вашу територію та усунути їх.

3. Встановіть інфрачервоні камери спостереження

Через короткий світловий день звичайні камери відеоспостереження на території підприємства можуть бути неефективними. Доповніть або модернізуйте свою систему відеоспостереження сучасними камерами з нічним підсвічуванням – вони добре покажуть себе в зимовий час і дадуть чітку картинку в умовах поганого освітлення.

Також необхідно виявити всі сліпі зони. Досвідчений злочинець зможе визначити їх і скористатися ними для проникнення на територію.

Було б нерозумно вважати, що взимку злочини будуть менш імовірними. Через холодну погоду злочинці не відмовляться від своїх намірів, а тому інвестиції в охорону в зимовий час не повинні припинятися. Професійні охоронці, які пройшли всю необхідну підготовку й знають, як діяти в критичній ситуації, а також сучасне обладнання та охоронні технології – в комплексі вони здатні забезпечити підприємство непорушною обороною, що не залишає злочинцям жодного шансу!

Уверх