>
4 головні причини, чому заходу потрібна охорона

4 головні причини, чому заходу потрібна охорона

Спортивні змагання, ділові зустрічі, концерти та інші масові заходи завжди пов’язані з певним ступенем ризику, й справа тут не лише в Covid-19 – вони пов’язані з питаннями безпеки учасників.

охрана массовых мероприятийЗ огляду на ситуацію, як ніколи важливо, щоб планування подібних заходів включало розробку стратегії безпеки та найм професійних охоронців. Послуги агентства безпеки – це найкращий спосіб забезпечити учасникам і гостям гарне проведення часу та безпеку. Підхід до питання може бути найрізноманітнішим.

1. Управління списком гостей і контроль доступу

Охорона заходу з обмеженим входом спрямована як на недопущення сторонніх, здатних зіпсувати або перешкодити його проведенню, так і на дотримання зручності гостей. Наприклад, якщо приміщення вміщує тільки сто осіб, після досягнення ліміту охоронці обмежать доступ. Також контроль доступу може здійснюватися по квиткам та запрошенням.

2. Контроль натовпу

Великі скупчення людей, особливо на концертах і спортивних заходах, може швидко стати некерованим й спровокувати небезпечні ситуації. Постраждати може не тільки обладнання, а й люди.

Охоронці займуться виявленням проблемних місць, вчасно визначать небезпеку і не допустять розвитку інциденту. Присутність на заході охоронців має велике значення для підтримки спокою, змушуючи потенційних злочинців відмовлятися від своїх планів.

3. Захист власності

Незалежно від того, де проводиться захід – у концертному залі, бізнес-центрі, на відкритому майданчику або в орендованому приміщенні, неуважність до збереження обладнання та інших матеріальних ресурсів організаторів може закінчитися плачевно.

Коли за дорогим обладнанням не спостерігають, воно таємничим чином може зникнути. Охоронці забезпечать захист майна від пошкоджень і крадіжки та не допустять нікого в зони, де їм бути не можна.

4. Реагування на НП

Якщо на заході станеться непередбачене (стрілянина, пожежа, вибух, комусь терміново знадобиться медична допомога), охоронці задіють протокол реагування, щоб не допустити паніки і врятувати життя гостям.

Охорона заходів організовує евакуацію, задіявши навички контролю натовпу, щоб запобігти тисняві на виході, допоможе гостям організовано евакуюватися і знешкодить злочинця.

Однієї присутності співробітників безпеки, які патрулюють місце проведення заходу, та їхньої помітної присутності в натовпі вже достатньо, щоб утримати злочинців від вчинення протизаконних дій.

Уверх